Korisničke skripte za Bug Online Forum izdvojena tema

poruka: 358
|
čitano: 141.254
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
12 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
NiramX kaže...

Primjetio sam da me sidebar ponekad (svega 2 puta u nekoliko dana korištenja) odvede na prvi post teme, umjesto na prvi nepročitani. Ima li još netko slično iskustvo?

 To nije do ekstenzije nego do foruma, to se i meni dogadja. Nismo jedini koji su primjetili taj problem, ali posto se dogadja samo po nekada, jos nije priznato kao bug od strane bugovaca :)

 

Primjer: http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/nadograden-dovrsen-mobilni-web-bug-online/232498.aspx?page=2&jumpto=4857252&sort=asc&view=flat

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2016 22:58 (OriginalEXE).
13 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
OriginalEXE kaže...

BOL Sidebar Reborn

Upravo sam otkrio jedan bug na Firefoxu. Ne znam kako je kod drugih ali kod mene kad je skripta uključena uopće ne mogu ubacivati slike na forum, kad kliknem na gumb Dodaj slike uopće se onaj prozor za izbor ne otvara a ni povlačenje slike u ono sivo polje gdje se uploadaju ne pomaže. Čim skriptu isključim sve radi.

Ako možeš srediti to, super, ali nije problem ako će trebati isključivati skriptu prije postanja nove poruke uz ubacivanje slika.

12 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
vrinho kaže...
OriginalEXE kaže...

BOL Sidebar Reborn

Upravo sam otkrio jedan bug na Firefoxu. Ne znam kako je kod drugih ali kod mene kad je skripta uključena uopće ne mogu ubacivati slike na forum, kad kliknem na gumb Dodaj slike uopće se onaj prozor za izbor ne otvara a ni povlačenje slike u ono sivo polje gdje se uploadaju ne pomaže. Čim skriptu isključim sve radi.

Ako možeš srediti to, super, ali nije problem ako će trebati isključivati skriptu prije postanja nove poruke uz ubacivanje slika.

 Hvala za prijavu, mislim da bi taj problem sada trebao biti rijesen, instaliraj najnoviju verziju pa javi.

WordPress ❤
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Bogme si brz

Sad šljaka, thanks!

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Proradio BOLSidebar. @Domagoj je nešto sredio i onaj link s kojeg se dohvaćaju podaci, opet je u funkciji. :)
12 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Marko :D kaže...
Proradio BOLSidebar. @Domagoj je nešto sredio i onaj link s kojeg se dohvaćaju podaci, opet je u funkciji. :)

 Odlicno, budem preradio sidebar reborn da koristi tu metodu umjesto scrapeanja.

WordPress ❤
14 godina
moderator
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum

Nije da te požurujem, ali jesi ili radiš?

 

Predlažem da otvoriš novu temu i da ju linkaš ovdje.

Također za svaki eventualni update napišeš novi post pa da oni koji prate temu vide da ima novosti.

Ovako sam morao tražiti po temi gdje je link da skinem...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
12 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
XXX-Man kaže...

Nije da te požurujem, ali jesi ili radiš?

 

Predlažem da otvoriš novu temu i da ju linkaš ovdje.

Također za svaki eventualni update napišeš novi post pa da oni koji prate temu vide da ima novosti.

Ovako sam morao tražiti po temi gdje je link da skinem...

 Evo sredjeno upravo, isprike za delay ali bio sam busy zadnjih par dana.

 

Preradio sam skriptu i izbacio jQuery posto vise ne moram rucno scrapeati html (za to sam koristio jQuery jer je puno lakse nego bez njega), tako da je skripta sada puno manja i mrvicu brza.

 

Sto se tice otvaranja nove teme, nemam nista protiv. Da li mislite da bi tema trebala biti generalnog tipa za sve (eventualne) buduce ekstenzije ili specificno za ovu?

WordPress ❤
14 godina
moderator
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum

Ma nema žurbe :)

 

Otvori slobodno za sve, nemam ništa protiv.

Ili za sad otvori samo za ovu pa ako bude/ima još neka za forum lako ti editiramo naslov po tvojoj želji kako bi odgovarao.

Kako ti je zgodnije

 

To je više zato da bude sve u prvom postu pa se pronađu linkovi u prvom kliku.

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
12 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum
 
5 0 hvala 5
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Zbog prebacivanja foruma na HTTPS, BOLSidebar (a i ostale skripte) su prestale s radom. Kako bi ih popravili, potrebno ih je otvoriti i malo urediti. Sve što trebate je promijeniti linkove tako da počinju s https:// umjesto http:// i skripte će proraditi.

 

U ovom trenutku uploader još ne radi, pa evo screenshot kako to treba izgledati u BOLSidebar skripti. 

 

https://i.imgur.com/OQ0C0VW.png

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 19:50 (Marko :D).
 
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Marko :D kaže...

Zbog prebacivanja foruma na HTTPS, BOLSidebar je prestao s radom. Kako bi ga popravili, potrebno ga je otvoriti i malo urediti. Sve što trebate je promijeniti linkove tako da počinju s https:// umjesto http:// i skripte će proraditi.

 

U ovom trenutku uploader još ne radi, pa evo screenshot kako to treba izgledati u BOLSidebar skripti. 

 

https://i.imgur.com/OQ0C0VW.png

Zahvaljujem, odmah proradilo. Isto treba napraviti i sa dodatkom za stare smajliće da bi se pojavili. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Provjereno radi, hvala

Koristim još stare smajliće i isto funkcionira kad se promjeni u https.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Hvala na nadopuni, uredio sam post. Da, to je rješenje za sve forumske skripte koje sadrže stari link. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 19:51 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Meni iz nekoga razloga ne radi niti ova, niti nova sidebar skripta, niti skripta za smileyje. Dva puta sam provjeravao i kod izgleda u redu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum
 
5 0 hvala 6
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Odjednom više ništa ne radi

 

Edit: vratili su stari web, zato ne radi... vraćajte se na http

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 22:13 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Opet sve radi preko HTTPS-a. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 10:46 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Napokon Sidebar radi i na Windowsima.

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
mario.L_hr kaže...

Napokon Sidebar radi i na Windowsima.

 

Kako to misliš napokon?

13 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
NiramX kaže...

 

Kako to misliš napokon?

Tako što skoro pa godinu dana nije radio na Windowsima (Firefox) a na Linuxu je uredno radio. Firefox je sinkroniziran na svim uređajima.

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
protjeran
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
mario.L_hr kaže...
NiramX kaže...

 

Kako to misliš napokon?

Tako što skoro pa godinu dana nije radio na Windowsima (Firefox) a na Linuxu je uredno radio. Firefox je sinkroniziran na svim uređajima.

 

Meni je uredno radilo.

13 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
NiramX kaže...

 

Meni je uredno radilo.

Meni nije, unatoč brojnim pokušajima. Firefox mi je bez ikakvih dodataka osima AddBlocka i DownThemAll!-a.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Na dva računala se instaliralo bez problema, a na trećem:

 

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to s3.nofilecdn.io. Peer received a valid certificate, but access was denied. Error code: SSL_ERROR_ACCESS_DENIED_ALERT

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem.

Learn more…

Report errors like this to help Mozilla identify and block malicious sites

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum
Matozan kaže...

Na dva računala se instaliralo bez problema, a na trećem:

 

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to s3.nofilecdn.io. Peer received a valid certificate, but access was denied. Error code: SSL_ERROR_ACCESS_DENIED_ALERT

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem.

Learn more…

Report errors like this to help Mozilla identify and block malicious sites

Koristiš li na ta dva računala isto Firefox? Ako da i na njima se to nije pojavljivalo, namjesti točno vrijeme i datum.

13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Nakon ovog preseljenja na forum.bug.hr skripte ne rade više. Probao sam promjeniti u njima iz bug.hr na forum.bug.hr i ne šljaka. Ima ko kakav prijedlog?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Korisničke skripte za Bug Online Forum

Probaj ovo, editirao sam tako da bi trebalo raditi.

 

KLIK

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sluzbene-obavijesti-pravila/pravila-foruma/96209.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 21:17 (XXX-Man).
13 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Super, sad radi. Hvala

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 22:12 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice