Personalizirani AdSense oglasi i code

poruka: 4
|
čitano: 1.188
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Personalizirani AdSense oglasi i dodatni code

Pozdrav,

 

Vidim da Google traži neke izmjene u codu da bi se prikazivali personalizirani oglasi.

Nisam baš stručnjak i nije mi sad jasno da li bi trebalo ponovno iskreirati ponovno sve codove za svaki oglas ili na stranicu treba dodati nevezano uz adsense code neki dodatni code u header ili negdje?

Čini mi se da treba ubaciti novi code na svaku od stranica na kojima se prikazuje adsense oglase

Stvarno su zakomplicirali s tim GDPR-om do jaja. Nadao sam se da neće utjecati na nas male.

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Personalizirani AdSense oglasi i code

I dodatno pitanje ako netko zna.

Pretpostvaljam da se prihvaćenje posluživanja personaliziranih oglasa radi per account, a ne per site.

Ili sam nadobudan pa će korisnicima iskakati pop-up za prihvaćanje personaliziranih oglasa samo za moj site.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Personalizirani AdSense oglasi i code

Treba te male i neuke gazit malo.
Sve je za svaki site posebno.
Tvoje izmjene možeš izvesti preko tag managera ili tamo gdje je kod, a sve ti piše na google supportu...

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Personalizirani AdSense oglasi i code
kunof00 kaže...

Treba te male i neuke gazit malo.
Sve je za svaki site posebno.
Tvoje izmjene možeš izvesti preko tag managera ili tamo gdje je kod, a sve ti piše na google supportu...

 

Hvala za link. Vidio sam ga ranije. Mislim da su to najlošije upute od Googla koje sam ikada vidio.

Nisam programer i sve sam do sada na stranicama uspio napraviti sam prateći upute.
Ovo nije pisano user friednly step-by-step s primjerima.

Napišu:

For the AdSense and Ad Exchange asynchronous ad tag:

Set the value: (adsbygoogle=window.adsbygoogle||[]).requestNonPersonalizedAds=1

Dobro. I gdje to stavim? Unutar AdSense coda ili negdje drugdje i na koji način. Osim toga koji vrag to nisu stavili unutar konfiguriranja AdSense oglasa.
Puno korisnika AdSensa nisu programeri.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice