Web ili Android/Windows aplikacija?

poruka: 4
|
čitano: 2.047
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Web ili Android/Windows aplikacija?

Pozdrav,

imam ideju za aplikaciju za e-kafić ili e-restoran (nisam još siguran što ću izabrati) gdje bi gosti imali tablet na stolu i na njemu bi bio prikazan meni. Gosti bi birali pića/jela iz menija i slali narudžbu. Narudžbe bi se kronološki prikazivale konobarima na njihovom računalu i oni bi prije posluživanja narudžbe istu označili kao izvršenu i isprintali račun. Time bi konobari uštedili vrijeme, a i gosti bi imali više vremena da odluče o tome što će popiti ili pojesti.

Uglavnom, ono što me muči je izbor tehnologije za izgradnju navedene aplikacije. Nikad nisam radio Android ili ozbiljnije desktop aplikacije, a trenutno učim PHP i interesiraju me općenito Web tehnologije pa nekako više naginjem na tu stranu. A i Web aplikaciju može pokrenut i Android tablet i npr. Windows PC, dok u drugom slučaju moram raditi aplikaciju za dvije platforme, Android i Windows. No je li Web prikladna platforma za takvu vrstu aplikacije u smislu praktičnosti i sigurnosti?

Trebam vašu pomoć u odluci, mada ću najvjerojatnije odustati od te ideje ukoliko Web tehnologije nisu prikladne za takvo nešto.

Inače, to bi mi trebao biti završni rad, a nemam još puno vremena da pronađem nešto drugo ukoliko mi ideja padne u vodu pa vas molim za što bržu pomoć :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Web ili Android/Windows aplikacija?

Zdravo ,

 

takav sistem sam vidio nedavno u njemačkoj u all-u-can-eat restoranu, sam si narucivao preko ipada i konobari bi donosili hranu za stol,

tamo je sve islo preko lokalne web stranice, ali se taj sistem moze i izraditi i kao aplikacija, naravno sada ovisi kako bi komunikacija funkcionirala ali to ovisi o izvedbi,

Ako trebas pomoc oko Android aplikacije slobodno se javi.

13 godina
neaktivan
offline
Web ili Android/Windows aplikacija?

Napravi web stranicu i prebaci ju u android/iOS/windows phone format pomocu phonegapa

 

vjerojatno se da na neku foru i u windows aplikaciju prebacit ali ne znam za to

aka carrycopter
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 17:32 (kurt).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Web ili Android/Windows aplikacija?

POZDRAV

 

Treba mi pomoc oko jedne aplikacije. Da li ima netko tko zna programirat da bi mi htio pomoc ??

Cijena po dogovru. Javite se na mail tomo12hari@gmail.com

 

molio bih samo ozibiljne programere

Harabajsa
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice