Canon EOS 450D

poruka: 12
|
čitano: 33.187
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Canon EOS 450D".
15 godina
offline
Canon EOS 450D

Odlučio sam se da kupim djevojci 450D jer ju zanima fotografija pa me zanima vaše mišljenje da li sam pogriješio?

Naravno, u vezi aparata, ne djevojke^^

 

P.S. Ne znam ništa o fotoaparatima pa me također zanima kakve memorijske kartice koristi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Canon EOS 450D

Googlaj za kartice :)

 

Šala

 

Pa evo, sd,sdhc kao i vecina canona 

 

Baterije su LP E5 sto ti je super jer na njuskalu imas po 99kn komad a jedna drzi 2h-3h znaci uz orginal koji dobijes uzmes 1 za 99kn i imas dovoljno za sve svrhe.

Kartica 16gb sdhc klasa4 ti je 200kn sto je odlicno i stana ti tisuca i pol fotki u naj kvaliteti.

Kvaliteta fotografija za tu cijenu je odlicna, video pak nije, mozda da dodas 500kn i uzmes mocniji 500D....?

GAMER
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Canon EOS 450D

Koristi CF kartice isprike SD/SDHC i nisi pogriješio, 450D je solidan DSLR aparat s kojim nećeš pogriješiti ako ga kupiš... Al evo doći će i netko drugi s Pentaxom, Nikonom, Sony-em pa će ti predložiti još ponešto... od mene preporuka za 450D

Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 15:19 (eterna luchar).
15 godina
neaktivan
offline
Canon EOS 450D

Ja imam bas EOS450D i skroz sam zadovoljan. Preso sam na njega sa malo jaceg Panasonic Lumix-a i razlika je nebo i zemlja (u korist Canona naravno).

 

Na www.dpreview.com mozes vidjeti detaljne testove/specifikacije i 450D i 500D pa vidi da li ti se isplati uzimat 500D. Ako nista drugo razliku u cijeni od 450D do 500D stavite na stranu pa jednom kad se skupi investirati u neki objektiv jer onaj standardni 18-55mm koji se dobije sa tijelom aparata ce biti okej ispocetka ali kasnije skuzis da bi dobro doso i neki zoom objektiv i mozda neki macro/portretni ili 50mm prime itd.

 

Glede baterija to je definitivno dobar savjet, uvijek imati bar 2 komada (iako i jedna traje dosta dugo).

 

Time flies like an arrow, fruit flies like a banana.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2010 15:34 (Floyd).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Canon EOS 450D
ili još bolje za rzliku u cijeni kupiti grip (450 vs. 500)
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
offline
Canon EOS 450D

Hvala vam na odgovorima i savjetima. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Canon EOS 450D

Pozdrav,

 

Naime, još nisam kupio svoj prvi DSLR, a imam priliku uzeti ovaj apart sa 700 okidanja, a s njime dobijem EFS 18-55IS i EFS 55-250IS.

Pa ne zanima da li se isplati odnosno kakav je aparat za početnika koji nema previše iskustva s DSLRom, ali imam sa kompaktima i SLRom :)

SDP ≠ HDZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Canon EOS 450D

Za koliko novaca?

Objektivi su okej, koji dolaze u kitu i pokriven si s milimetrazom.. I jos imaju stabilizaciju.. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Canon EOS 450D
File kaže...

Za koliko novaca?

Objektivi su okej, koji dolaze u kitu i pokriven si s milimetrazom.. I jos imaju stabilizaciju..

  a kao prodaje se za 4k, ali dobio bih ga jeftinije + mogu ga u rata plaćati pa mi je to super :)

Inače se nadam da je kvalitetan Cannon i da će mi potrajati (naravno pod uvjetom da ne igram nogomet s njim, nego da ga čuvam :))

SDP ≠ HDZ
12 godina
neaktivan
offline
Canon EOS 450D

Malo sam zakasnio ali da sam na tvom mjestu uzeo bih Nikon 5100 koji je oko 5000 kuna, ali daleko bolji od tog Canona.

 

Odeš na ovu stranicu http://www.dxo.com/intl/photo i sve će ti biti jasno

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Canon EOS 450D
Molim lijepo ako tko ima upute za rad za fotić Canon EOS 450D ili zna gdje ih se može skinuti da mi ih pošalje na e-adresu

oskar.sarunic@gmail.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice