Canon Powershot SX10 IS

poruka: 6
|
čitano: 8.830
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Canon Powershot SX10 IS".
15 godina
offline
[Recenzija] Mitch: Canon Powershot SX10 IS
Ovo je fotoaparat koji će vrlo vjerovatno zadovoljiti kućne potrebe.
Fenomenalan dvadeseterostruki optički zum može dobro poslužiti.
10 Mpix je dovoljno za gledati slike na televizoru veće rezolucije ili na monitoru. Visoka ISO osjetljivost. Priključak za eksternu bljeskalicu i mogućnost uparivanja ugrađene bljeskalice sa eksternom omogućava veliko osvjetljenost ali i veliko trošenje baterije jer baterije po meni bi trebale biti Li-on, a ne AA.

Minus- Ne podržava RAW format.

Da ima RAW format, Li-on i CMOS senzor bila bi ocjena 9,5 ili čak 10.
ukupna ocjena
 
2 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] Mitch: Canon Powershot SX10 IS

RAW format se moze osposobiti pomoću dodatnog softwera, AA baterije su u biti velika prednost zbog cijene i dostupnosti a CMOS senzor bi imao smisla da je naglasak stavljen na snimanju videa u visokoj rezoluciji,

inace cu CCD senzori zasad bolje razvijeni oc CMOS-a za fotoaparate.

za tu cijenu ovo je odlican aparat... ocjena 10!

15 godina
offline
Canon Powershot SX10 IS

Dal itko zna gdje mogu nabaviti to čudo?

 

Gledah na www.nabava.net, čini se da nigdje nije trenutno dostupan. :c   Također sam tražila info na Canonovim stranicama i ništa posebno nisam našla.

 

Ideje?

 

 

Hvala! :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Canon Powershot SX10 IS

Mislim da je izašao nasljednik. Canonova politika je takva da dok izadje nasljednik prethodni model se povlaci iz prodaje. Mozda je negdje ostao na polici, prosetaj malo po manjim ducanima i pitaj. ako nista ostaje ti oglasnik

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Canon Powershot SX10 IS

brijem da ja imam nasljednika=)

 

canon sx20is???

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Canon Powershot SX10 IS

Točno, to je nasljednik. Uglavnom, isti kao SX10 samo s boljim mogućnostima za snimanje videa i za 2 megapixela (s 10 na 12) "dignut". Evo jedna "recenzijice" na YouTubeu:

Ja kupujem samo domaće. Stranu robu kradem.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice