Nikon D700

poruka: 7
|
čitano: 21.926
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nikon D700".
15 godina
neaktivan
offline
Nikon D700

Ne znam odakle vam cijena za ovaj aparat, ali u ovlaštenog uvoznika(Fototeha) je oko 16500kn, npr. D300 je nešto više od 11k kuna, a trenutaćno 10000kn na akciji.

Nikon F90X, Nikon F100, Nikon D300, Tokina ATX Pro 270 28-70 1:2.6-2.8, Sigma APO Macro 70-210 1:3.5-4.5D, AF Nikkor 50mm 1:1.8, Sigma EX DC MACRO 18-50 1:2.8 HSM, Metz 50 Mz-5, Metz 70 Mz-5, Nikon SB-800 http://www.fotoklub.info/forum/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nikon D700

Uistinu sjajan fotoaparat!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nikon D700

Imam ga, i iznimno sam zadovoljan. Kvaliteta koju pruža pri visokim osijetljivostima je zaista impresivna, sve ostalo je također i više nego dobro. Uostalom, riječ je komadu profesijonalne opreme. Jedina zamjerka ide svijetlomjeru, odnosno određivanje ekspozicije u bilo kojem modu. To mi se više sviđalo na D200. Kod D700 ima više mjesta za pogrešku u mjerenju svjetla. Eto toliko...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nikon D700

D700 je moj BestBuy Full-frame DSLR

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nikon D700

Kako radi starim fiksnima af  objektivima 24, 28 ili  50 mm ?

13 godina
offline
Nikon D700

Ne mogu opisati koliko mi je drago što postoji već ovakva tema, da do sada nije otvorena, ja bih je sigurno sam otvorio {#}!!!!

Obzirom sam općenito opaljen na tehniku bilo kojeg oblika, realno je da sam opaljen i na foto aparate, a trenutno sam sa vlasništvom na Olympusu C 7070 WZ, kome nije poznat ovaj aparat, ukratko; kompakt verzija, do negdje 2008 godine jedini aparat koji je imao originalne modove za snimanje pod vodom, uz svu opremu uključujući blic, kućišta i kablove, 2006 me je koštao oko 10.000.00 kuna, i to je to.

 

Sada dolazi lagano vrijeme kada će se moći pronaći koja veća suma kunica, pa sam lagano u planovima za kupnju nečega ovakvog, makar sam pasao i kojeg Canona, iz subjektivnih, objektivnih i razloga što sam podosta toga pročitao o općenito firmama, modelima, pogkedao filmova na YT-u, po onome što meni treba, priča i knjiga su ostale na jednomu slovu, NIKON{#}!

 

U ponedjeljak sam bio u dućanu firme "Fototeh" na Prisavlju kod Boćarskog Doma, i tako sam se ugodno popričao sa jednom gospođom, ma što god da sam ju pitao, ima i na sve odgovor, a ako ga trenutno nema, biti će tu prije nego i ponovno se sjetiš pomisliti na njega. Iskreno, zagledao sam se ja i na najnoviji model Nikona, veliku 4 (nazivna cijena tijela u UK oko 5500 £, pa tko voli), ali, želio bih se naučiti voziti prvo na nečemu na čemu će općenito mi biti lakše, kako "tehnički" tako i "financijski", objektivi ionako odgovaraju s navojima na bilo koje tijelo.   

 

Nadam se da netko od kolega forumaša već ima Ovaj fotoaparat, pa ako nije bed, malo napisati nešto o njemu, koja slikica nije na odmet, bio bih vrlo zahvalan{#}!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nikon D700

Ja bih trebao upute za ovaj fotoaparat na Hrvatskom jeziku pa ako netko ima bio nih zahvalan da pošalje {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice