Pentax K-x

poruka: 13
|
čitano: 26.012
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pentax K-x".
15 godina
neaktivan
offline
Pentax K-x

da li je velika mana to sto ima AA bateriju u odnosu na li-ion bateriju

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pentax K-x

Po meni je... Inače uzmeš neke punive s minimalno 2500 mAh (recimo) i neće biti više tolika mana.

Through every dark night, theres a bright day after that. So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it
15 godina
neaktivan
offline
Pentax K-x

nekima je to mana, nekima velika prednost

 

staviš u ruksak dodatni paket AA baterija i nikad nećeš ostati bez struje, dok ti se to kod Li-Ion može desiti...

 

e, da, obavezno kupiti Eneloop baterije, toplo preporučam

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] ante0: Pentax K-x
Odličan aparat! dpreview kaže "low light king", a ja sam ga imao priliku probati prošli tjedan. I mogu reći, omjer dobiveno-uloženo uvjerljivo važe na stranu dobiveno.
Zapravo je teško reći koji modeli su mu konkurencija, budući da, ako ga usporedite s entry level modelima Canon, Nikon, Oly, ima puno više za ponuditi, a cijena mu je opet dosta niža od mid-level modela. U svakom slučaju, high ISO veliki plus, kvaliteta izrade plus, brzina okidanja, HD video, kvaliteta slike i reprodukcija boja, itd veliki plus... a da ne kažem tek boja aparata:-)
Probao sam tamno plavi, ne znam da li je to imalo kakve veze s odličnim performansama :-)
ukupna ocjena
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: [Recenzija] ante0: Pentax K-x

Izgleda da će nove pošiljke u 3 mjesecu biti rasprodane odmah Osmijeh mnogi ga namjeravaju kupiti.

14 godina
protjeran
offline
Pentax K-x

Pozz, evo i ja se vec duže vrijeme interesiram za ovaj "fotić" pa mi molio ako mi netko može reći nešto o njegovim minus stranama, znači manama hehehe ako ih ima Smijeh Hvala!! Osim naravno AAA baterija koje i nisu mana...

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2010 11:50 (Lex Luthor).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pentax K-x
Lex Luthor kaže...

Pozz, evo i ja se vec duže vrijeme interesiram za ovaj "fotić" pa mi molio ako mi netko može reći nešto o njegovim minus stranama, znači manama hehehe ako ih ima Smijeh Hvala!! Osim naravno AAA baterija koje i nisu mana...

Neman bas iskustva ali sam gledao reviewe i mislim da ima nabolji omjer cijene i kvalitete

Evo ti par linkova:http://www.dpreview.com/news/0909/09091702pentaxkxhandson.asp

               http://www.ephotozine.com/article/Pentax-Kx-12172

14 godina
neaktivan
offline
Pentax K-x

e ovako zanima me samo dal se uz fotic dobiva bljeskacica i dal je ona ugradena ili se treba naknadno kupovat...HVALA

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pentax K-x
rasky kaže...

e ovako zanima me samo dal se uz fotic dobiva bljeskacica i dal je ona ugradena ili se treba naknadno kupovat...HVALA

 fotić ima ugrađenu pop up bljesklaicu, dodatnu bljeskalicu moraš kupiti

 

http://www.photocrati.com/wp-content/uploads/2009/11/05_Kx_Front+flash-Pentax-pic_1-446x500.jpg

14 godina
neaktivan
offline
Pentax K-x

koje se sve objetivi mogu staviti na njega, jer moraju biti samo pentax objetivi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pentax K-x

Please ako netko ima upute na HR jeziku od Pentax k-x u pdf formatu,neka posalje,bila bi mu vrlo zahvalna :) {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pentax K-x

nitko nema? :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pentax K-x
danygirl kaže...

nitko nema? :(

 upute na hrv možeš dobiti samo ako kupiš aparat (a domaći distributer se potrudio prevesti ih). nismo mi tržište dovoljno veliko da bi se to isplatilo (osim canonu, nikonu, panasonicu, sonyju i olympusu). postoji na netu samo EN verzija: http://www.ricoh-imaging.co.jp/english/support/man-pdf/k-x.pdf 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice