Pentax X70

poruka: 5
|
čitano: 4.165
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pentax X70".
15 godina
offline
Pentax X70

netko je bio dao ocjenu jedan a fotic je fenomenalan za slr-like model od 3.000 kn

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2009 10:13 (Mitch).
 
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Pentax X70

pentaxi uopce nisu tako losi... neznam sto neki imaju protiv njih...

i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pentax X70

ne da nisu uopće loši, nego dapače- jako kvalitetni fotići, stara stručna firma itd..

zato ja dođem tu i tamo i dam svoju ocjenu

malo gledam konkurenciju ovom x70 i svi koji imaju ovakve karakteristike su skuplji, a oni koji su tu negdje s cijenom su dosta lošiji

budemo vidjeli kad dođe u hr kakav je

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pentax X70

Na par sitea piše da Pentax ima najkvalitetniju optiku

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pentax X70

ovaj fotic jed obar ali radje bi ja za te pare copio Canon G10 :) tojest moj ga stari već ima i prevulgaran je fotić

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice