Apple iPhone 4

poruka: 81
|
čitano: 71.203
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple iPhone 4".
13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
željka kaže...

evvo ovako... danas sam kupila iphone 4 i sada me zanima kak da si stavim te sve stvarcice na njega...

  neželim te vrijeđati, ali kupiš, nazovimo ga odličan mobitel i onda neznaš kako staviti stvarčice na njega?

 

  Jesu li u pitanju aplikacije il muzika itd? Šta želiš staviti.

 

I jesi li ga samo kupila da se možeš kur*iti s njim?

 

I opet kažem nemoj se uvrijediti.

13 godina
protjeran
offline
Apple iPhone 4

Počinjete ...

.U.
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
CROifer kaže...

Počinjete ...

  moramo :D

13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4

kupila sam taj mobitel iz svojih razloga...sninoc sam cackala i sredila sam si sve pa cu se sada kurciti sa njim... mislila sam da je ovaj forum da bi se mogao informirati i saznati nesta od drugih, a ne vrijeđanje....

13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
željka kaže...

kupila sam taj mobitel iz svojih razloga...sninoc sam cackala i sredila sam si sve pa cu se sada kurciti sa njim... mislila sam da je ovaj forum da bi se mogao informirati i saznati nesta od drugih, a ne vrijeđanje....

e pa mozda bi ti i mogao odgovoriti da si odgovorila na moje pitanje.

stvarčice je jako širok pojam.

 

i da ja necu vise odgovarati jer imam neku potrebu se svađati sa ljudima koji kupe mobitel samo da budu neke "face" i glavno sto gledaju je da je lijep i da je popularan.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
Bara kaže...

Govno od uređaja, sve to i više kod HTC-a za manje para.

Pažljivo sam pročitao sve komentare i jedino mogu reći da boljeg od iPhone nema, jer je to jedina firma koja proizvodi i hardware i software, tako da nema stabilnijeg na svetu. E sad, to što nekima ne štima to što ne prihvata pojedine standarde to je njihov problem. Čisto da napomenem, imam iPhone i veoma sam zadovoljan. Biti zadovoljan sa iPhone - om znači znati ga koristiti.

O ovom telefonu ne mogu raspravljati ljudi koji nisu kompetentni, odnosno "ovce". Mnogo godina ste koristili klasične mobtele i odjednom ste prešli na iPhone i usuđujete se reći da nevalja .... To je isto kao kad vozite Zastavine automobile i odjednom uskočite u Volvo, auto sa 0 smrtnim ishodima i počnete pričati kako nevalja, jer su mu skupi delovi i veoma retki za pronaći.

Ja koristim iPhone od 2007. godine, model od 620 MHz i 128 MB RAM, a sada i ovaj iPhone 4 model, tako da mi niko ne može govoriti i raspravljati o kvalitetu i mogućnostima iPhone-a.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 19:24 (Salebn).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
nesviđa mi se n900, ima onaj s***ani meego, spora je, teska...
dvoumim se iPhone 3gs i htc desire

Čime se ti to baviš pa ti je spora ?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
1337Code_breaker kaže...
onda mi to nije briga, imam ih i previse
kakav je player u iPhoneu, (samo oni koji su ga koristili)

Kod mene je AMP Music Player 2.4 (iTunes), nema boljeg. Veoma je moćan, ali samo za one koji znaju koristiti iPhone.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
emerik kaže...

Ako se iPhone kupi u Americi,mogu ka koristiti u Hrvatskoj?

Za original Apple-ov iPhone netreba dekodiranje, što govori da ga možeš koristiti sa svim operaterima u svetu ! (iz ličnog iskustva)

13 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
nCh! kaže...

Definitivno je greška, memorija je 16 do 32Gb, a operativni sustav nije Mac OS nego iOS 4

Mac OS je za Notebook računare, a iOS za Mobitele. Sam naziv iOS - i (Phone) OS (operating system).

15 godina
offline
RE: Apple iPhone 4
Salebn kaže...
 Biti zadovoljan sa iPhone - om znači znati ga koristiti.


tako da mi niko ne može govoriti i raspravljati o kvalitetu i mogućnostima iPhone-a.

 

Salebn kaže...

Veoma je moćan, ali samo za one koji znaju koristiti iPhone.

E kad imate tečaj za koristiti iPhone?

Isprike, prvo jel mogu zamoliti dopuštenje za raspravljati  s Vama jer ja iPhone baš i nisam koristio pa ne znam o čemu da pričam?

 

Sad za ovaj tečaj bih platio iljade kuna ili stranih deviza jer ja nisam sposoban koristiti Music player a rado bih naučio.

Kako se koristi vodokotlić?

Čemu služi srednja tipka na mišu?

Kako stave one male ljude u onu napravu šta pušta Dnevnik?

Zašto kamikaze nose kacige?

 

 

 

 

 

You can't hit a nail straight when you're laughing Keep on playing maybe it'll happen dear
15 godina
odjavljen
offline
RE: Apple iPhone 4
Salebn kaže...

Pažljivo sam pročitao sve komentare i jedino mogu reći da boljeg od iPhone nema, jer je to jedina firma koja proizvodi i hardware i software, tako da nema stabilnijeg na svetu.

Očito nisi upućen: Nokia proizvodi Symbian i mobitele s istim, Samsung proizvodi BadaOS i mobitele s istim tako da definitivno Apple nije jedini koji proizvodi i mobitel i software za njega. Da je li je najbolji ovisi o potrebama i preferencama korisnika. Korisniku koji želi homescreen s widgetima iPhone nije najbolji.... da ne nabrajam sad sve posebnosti koje će jednima biti prednost, a drugima mana.

 

Salebn kaže...
emerik kaže...

Ako se iPhone kupi u Americi,mogu ka koristiti u Hrvatskoj?

Za original Apple-ov iPhone netreba dekodiranje, što govori da ga možeš koristiti sa svim operaterima u svetu ! (iz ličnog iskustva)

Ne treba ni za neorginalne, Kineske kopije, ali ja to ne bih nazivao iPhone-om. Ako pod orginalnim misliš na uređaj koji je kupljen van ponude operatera, koliko sam pronašao na netu, to u USA nije moguće. U USA se prodaje jedino kod AT&T-a i zaključan je. 10.02.2011 će krenuti prodaja kod Verizona.

Ono na što je emerik mislio je vjerojatno tip mreže na kojoj iPhone radi - AT&T koristi GSM verziju, pa taj iPhone 4 nakon otključavanja može raditi kod nas. Verizon verzija koja će tek izaći je CDMA verzija, pa kod nas neće raditi.

 

P.S. Nizanje uzastopnih postova je protivno pravilima foruma. Ako želiš citirati više postova, koristi gumb "Višestruko citiranje" ili ručno obacuj citate u jedan post.

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
13 godina
protjeran
offline
Apple iPhone 4

Jel znate neku aplikaciju koja broji kolko si sms-ova poslao?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 4

Nedavno sam kupio iPhone 4 i moram priznati da sam stvarno oduševljen. Svaki dan otkrijem nešto

novo na njemu i postaje mi sve funkcionalniji. Ugl.ako ci kad cu imat možda napišem neku kvalitetniju

recenziju.

 

Za sad cu ostavit par zanimljivih linkova koje sam našao i vidio o telefonu.

Tu su i neki testovi. Ja sam ostao pod dojmom, neznam kako vi.

 

Testa iPhonea 4 i N8. Imun je i na vodu i pivu, za razliku od Nokie

 

Ugl. kad pogledam ova te testove, pitam se zašta ljudi (ukljucujuci i mene) uzimaju shildove i bumpere {#}

 

masakrira škarama i ništa.

Ovdje prolazi

.

nabacuje i opet ništa.

 

Meni su ovi videi više no uvjerljivi. U svakom slucaju neznam koliko bi mobitela sve to skupa podnjelo..

Mi osjećamo da je sve što radimo samo kap u oceanu. Ali ocean bi bio manji da nema te kapi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple iPhone 4

meni je pao iphone 3g i otiso zvucnik. zato ne pokusavajte to doma

ne vjerujem da to kod 4 nije nemoguce

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
RE: Apple iPhone 4
Lion King kaže...
Bara kaže...

Govno od uređaja, sve to i više kod HTC-a za manje para.

Here we go again..

haha istina,ljudi vjerovatno ne mrze iphone toliko koliko ga ljudi vole i daju mu pažnje i slave...

Gorra
13 godina
offline
Apple iPhone 4
e ljudi koji je po vama najjednostavniji alat za jailbreak iOs-a 6.1.3?
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple iPhone 4
domac5 kaže...
e ljudi koji je po vama najjednostavniji alat za jailbreak iOs-a 6.1.3?

Evasi0n

 

edit - nema JB za 6.1.3 niti 6.1.4, morat ces roll back na 6.1.2 (ako imas iP4 mozes, inace noviji ne mogu roll back)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2013 11:17 (Mitch).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 4

Iphone je Iphone Amerikanac, bolji je dva puta i po dizajnu i po brzini. Htc je obično kinesko govno, nisu do jučer znali pričat, a oni će mi pravit mobitele.

8 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 4

https://www.youtube.com/watch?v=DaxU0ut5tUw 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 4
Znaci radi se o iphone4 s 8g... Zanimaju me komentari o ovim jacim baterijama dal to sto valja.... Hvala...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice