Apple iPhone 5 16GB

poruka: 13
|
čitano: 7.779
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple iPhone 5 16GB".
14 godina
offline
Apple iPhone 5 16GB

NFC - da?

Winter is coming...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 5 16GB

NFC-a nema!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple iPhone 5 16GB

Kada ce doc u HR ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Apple iPhone 5 16GB

Piše da nema USB, a na GSMAreni piše da ima...

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f1b65bf668d2417491270
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2012 20:47 (ParaNO1d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple iPhone 5 16GB
ParaNO1d kaže...

Šta nema USB!? Znači ne može se na PC spojiti wtf

nema micro usb nego kao i do sad apple priključak na usb na drugoj strani. Sad je novi priključak, takozvani "lightning" na jednu stranu, a na drugu usb za komp ili za struju.

14 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 5 16GB

EDIT: Nisam skuzio da ima i drugih komentara kolega s foruma

usb prikljucak: nema?

NFC: da?

 

Uhm

 

Kako se los mob sad cini xD

"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2012 0:59 (Mojpismonosa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Apple iPhone 5 16GB

pa oni tog šrota nebudu prodali ni 100 komada.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 5 16GB
zatojeto kaže...

pa oni tog šrota nebudu prodali ni 100 komada.

http://www.wired.com/gadgetlab/2012/09/iphone-5-2-million/

 

{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2012 11:08 (chipina).
11 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 5 16GB

Oce li do u 10. mj. tako sam nesto cuo? {#}

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 5 16GB

jako niska ocjena. pre-skup jeste dabome, ali zasluzuje 7 barem radi brzine i jednostavnosti koristenja, a ima jos jako puno vrlina, no meni osobno ove dve su naj-impresivnije. mojnee me batje , imam sony xperiu sl i njoj ste dali 8.2. pa ko da usporedite dva mercedesa sl60 amg(iphone) i 200 cdi(xperia)i prvom date 5 a drugom 8. obe su mechke , ali jedan s drugim ne mogu niti u recenicu , a kamo li se poredit.pocnite od procesora , grafike , displaya ....wtfk .  mozda se guli lak na rubovima, ali zato i jesu izumili zastite za mobitele, a ne da budu ljepsi .nije toliko opensource,ali se zato na njemu ne desavaju sva sranja kao na anroidu, nikad , ali pazi , nikad se nista ne zblokira, nikad na iosu dok na xperii ili samsungu sa androidom je druga prica cak na dnevnoj bazi ih resetiram barem jednom(surfam,mail,muzika,download,tel.razgovori,sms-uobicajeno). nisam stovatelj iphone-a jer nije opensource .nekim okolnim putevima(cydia,jailbreak) mi se ne svidja , jer uvijek zavrsi usporavanjem uredjaja i black ekranima,a upravo te dvije stvari su mu naj veca vrlina. ali bez obzira je jednostavno naj bolji smartphone uredjaj na trzistu i daleko naj kvalitetniji i naj pouzdaniji. samsung je uvijek bio i ostao komad plastike u ruci, xperia poslovicno kvalitetna i oku ugodna, iphone....pouzdana tajnica u dzepu, a znate kakve su tajnice....hebeno dobre. da je uredjaj dobavljiv bez pretplate za nekih 3000-3500 kn , bio bi cista 10-ka. samsungasi braco mila, kupili ste ga samo zato jer niste imali priliku ili lovu kupiti iphone. sjecam se trojke , apsolutno sve i jedna osoba koja mi je rekla da ga ne bi kupila ni mrtva , danas ima i 3g,3gs, 4 , 4s , 4slte, 5 i imat ce 6 ,7.....! ko jednom proba avion auto mu je smijesno . zapamtite ovo- ONAJ TKO IMA LOVU IMA I IPHONE 100 POSTO, sorry frende sto tvoj operater ne nudi iphone uz pretplatu nego su imali samo samsung , ali je cinjenica da onaj tko si ga moze priustit kupit ce ga sigurno. a sad me mrzite!!!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple iPhone 5 16GB

Mene samo interesira da li je bolji wifi signal u odnosu na Iphone 4

DM
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 5 16GB

Danas sam bio u Semarku,isprobao novi iphone 5

 

Pa cu sad napisati komentar...

 

 

Iphone je dosta kvalitetno rađen kao i inace,prelagan,nema nekakvog osjecaja težine u ruci,ekran je kao i kod iphonea 4/4s,iako je sada veci,tj samo je višlji,što vrlo gadno izgleda,pokraj mojeg galaxya s3 vrlo je gadan,s3 ima bolji ekran,sto se vidi nakon 15 min koristenja,usporedio sam brzine između s3 i iphone 5,vrlo su slicne,iako je iphone najcesce brzi 1 s,iphone ucitava vecinu stranica posebno,zato je tu  njegova prednost,kamera je solidna,gotovo ista kao iz iphonea 4s,prednja kamera je losa,galaxy ima bolju prednju kameru,ios 6 je ok,kao i svaki ios,nema nekih bugova...

 

Uglavnom mobitel je po meni precjenjen,bolji je galaxy s3

11 godina
offline
Re: Apple iPhone 5 16GB

šta se nikad ne zablokira ??? Ja dobio iphone 5 na probu i upalim ga i u 5 dana se zablokiro jedno 4-5 puta da sam ga moro gasit na preko power+home button . 

So0ny ericsson live with wAlkaman
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice