HTC 8S

poruka: 882
|
čitano: 443.347
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 8S".
14 godina
offline
Re: HTC 8S
kratos091 kaže...

Probaj obrisati pa ponovno instalurati yt.

 i dalje nista ...sad je jos gore jer vise ne mogu nista, kad udem u yt pise da se dogodila nepoznata greska... Probao sam i regiju promjenit ali ne pomaze... Pomoc ljudi!

14 godina
offline
HTC 8S

A ne znam onda. Jesi palio gasio mob? Soft reset?

HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC 8S

soft reset?

 

 kad pokrenem onu yt aplikaciju od microsofta pise da je doslo do nepoznate greske... ne prikazuje nikakve videe, sve je prazno. preko bing trazilice mi radi mobilni yt normalno ali aplikacija iz trgovine ne...

 

PLUS

 

mobitel mi se vise ne puni. svijetli mi gore narancasto i zeleno svjetlo (ledica) i baterija se ne puni... 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2013 21:58 (gamer xt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S

A too... Nije to do tvog mobitela. Google blokira Microsoftovu YT aplikaciju. I kod mene i svih drugih je tako.

Ovo za punjenje ne znam. 

HTC 8X :)
14 godina
offline
HTC 8S

ok, hvala.

 

Prije 3 mjeseca mi je puklo staklo na 8s, ekran radi normalno pa me sad zanima jel imam pravo na garanciju posto sad imam taj problem s punjenjem ili ce me od*ebat zbog puknutog stakla?...

kad je mob ugasen i baterija nije prazna i kad ga stavim na punjac on se pali sam od sebe i pocne led show...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.8.2013 1:23 (gamer xt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

pozdrav, trebam pomoc! imam 8s i prije par dana mobitel mi je pao na pod i razbio se unutarnji ekran (LCD), bez ikakve ogreotine na prednjem staklu. Otisao sam u ovlasteni servis i rekli su kako to garancija ne pokriva, a popravak je oko 700 kn sto je vise od cijene koju sam dao za uredaj (600 kn). Zanima me da li je netko imao slican problem i koje su mi alternative ovlastenom servisu. Razmisljao sam o kupovini lcda preko ebaya i nalazenju nekog ko bi mi ga mogao montirati. Zna li netko nekog pouzanog i da li mi se tako nesto uopce isplati?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
mascout kaže...

pozdrav, trebam pomoc! imam 8s i prije par dana mobitel mi je pao na pod i razbio se unutarnji ekran (LCD), bez ikakve ogreotine na prednjem staklu. Otisao sam u ovlasteni servis i rekli su kako to garancija ne pokriva, a popravak je oko 700 kn sto je vise od cijene koju sam dao za uredaj (600 kn). Zanima me da li je netko imao slican problem i koje su mi alternative ovlastenom servisu. Razmisljao sam o kupovini lcda preko ebaya i nalazenju nekog ko bi mi ga mogao montirati. Zna li netko nekog pouzanog i da li mi se tako nesto uopce isplati?

Pa obzirom na cijenu koju si dao za mobitel i ono koliko bi morao dati u ovlaštenom servisu za taj popravak, mislim da ti se isplati uzeti sa ebaya display i dati nekome da ti to rijesi..

 

AKo si iz Osijeka ili okolice, imam jednog kolegu koji radi takve stvari..

13 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Pozdrav, ovako razmisljam o kupnji 8s-a pa me zanima:

1. Kad instaliram aplikacije jel se spremaju na sd karticu ili memoriju telefona?

2. Jel zasteka kad mobitel u osnovnim radnjama? (pisanje poruke itd..)

3. Runna li igrice i aplikacije bez izbacivanja i problema?

Hvala unaprijed.. :)

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC 8S
Cirko33 kaže...

Pozdrav, ovako razmisljam o kupnji 8s-a pa me zanima:

1. Kad instaliram aplikacije jel se spremaju na sd karticu ili memoriju telefona?

2. Jel zasteka kad mobitel u osnovnim radnjama? (pisanje poruke itd..)

3. Runna li igrice i aplikacije bez izbacivanja i problema?

Hvala unaprijed.. :)

1. Memorija telefona.
2. Ja nisam primjetio.
3. Da. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

U 9 mjeseci koristenja, mobitel mi je mozda jednom zastekao :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC 8S

Recite čovjeku kakvo je stanje sa memorijom, ne znam jeli to sad riješeno updateovima, znam da ste se bunili da se malo toga može instalirati. Čisto da zna.

HTC 8X :)
15 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Sa zadnjim updateom je to djelomicno rijeseno, trenutno imam 28 aplikacija instalirano i 5 igara, a svaka igra je velicine 20-ak mb.. imam jos 300 mb slobodno :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Gdje je taj mobitel najjeftinji novi nemora biti u hrvatskoj?

Respect to 191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC 8S

koliko vam je prostora pojeo zadnji update?

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
Diavol kaže...

Sa zadnjim updateom je to djelomicno rijeseno, trenutno imam 28 aplikacija instalirano i 5 igara, a svaka igra je velicine 20-ak mb.. imam jos 300 mb slobodno :)

 jesi nakon instalacije gdr2 napravio reset moba, ili?

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...
Diavol kaže...

Sa zadnjim updateom je to djelomicno rijeseno, trenutno imam 28 aplikacija instalirano i 5 igara, a svaka igra je velicine 20-ak mb.. imam jos 300 mb slobodno :)

 jesi nakon instalacije gdr2 napravio reset moba, ili?

 Prije instalacije

16 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Primjetio sam da se puno ekipe na stranim forumima (uključujući mene) žali na malo primjetniji lag u GDR2. Nije da trza stalno, ali u nekim situacijama koje su prije išle kao podmazane sada one animacije znaju ponekad malo "zaštekati".

Događa li se ovo još ikome poslije nadogradnje na GDR2. (I da, vratio sam mob na tvorničke postavke nakon instalacije)

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
scorpion667 kaže...

Primjetio sam da se puno ekipe na stranim forumima (uključujući mene) žali na malo primjetniji lag u GDR2. Nije da trza stalno, ali u nekim situacijama koje su prije išle kao podmazane sada one animacije znaju ponekad malo "zaštekati".

Događa li se ovo još ikome poslije nadogradnje na GDR2. (I da, vratio sam mob na tvorničke postavke nakon instalacije)

 Evo meni se unazad nekoliko dana, od zadnjeg update-a dogodilo dva,tri puta da mi je zalago.. To je to, valjda.. I ja sam napravio reset.

12 godina
neaktivan
offline
HTC 8S
Pozz, trebam pomoc. Naime moram postaviti ovo srnje od moje obitelji na HTC 8s, ali neznam kako.
Kada idem po koracima;: http://www.windowsphone.com/hr-hr/how-to/wp8/apps/my-family-on-the-windows-phone-website odma na prvom koraku na toj stanici uopce nema tipke dalje, idi ili nesto slicno.
molim pomoc, hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC 8S
NeoOS kaže...
mascout kaže...

pozdrav, trebam pomoc! imam 8s i prije par dana mobitel mi je pao na pod i razbio se unutarnji ekran (LCD), bez ikakve ogreotine na prednjem staklu. Otisao sam u ovlasteni servis i rekli su kako to garancija ne pokriva, a popravak je oko 700 kn sto je vise od cijene koju sam dao za uredaj (600 kn). Zanima me da li je netko imao slican problem i koje su mi alternative ovlastenom servisu. Razmisljao sam o kupovini lcda preko ebaya i nalazenju nekog ko bi mi ga mogao montirati. Zna li netko nekog pouzanog i da li mi se tako nesto uopce isplati?

Pa obzirom na cijenu koju si dao za mobitel i ono koliko bi morao dati u ovlaštenom servisu za taj popravak, mislim da ti se isplati uzeti sa ebaya display i dati nekome da ti to rijesi..

 

AKo si iz Osijeka ili okolice, imam jednog kolegu koji radi takve stvari..

evo,izlazim neki dan iz auta, dodajem curi mobitel tocno u ruke da dohvatim jos neke stvari kad iza ledja zvuk udarca mobitela u asfalt.. pokupi ona mobitel i niti rijeci... zvoni mi ujutro budilica i vidim pruge po zaslonu.. veli ona,nisam te htela jucer zivcirat.... a jeli,bolje je sa zivciranjem pocet dan? pa platit cu ti pola popravka.. pa kako pola? pa jos radi,znaci pola... o je*em ti zensku logiku..

 

radi touch,nema ostecenja na staklu, samo lcd i osvijetljenje je u qrcu.. garancija mi ne znaci nista, mozete mi samo preporucit nekoga kome da ta dam na popravak, zg ili vz, te sto tocno trebam narucit sa ebaya.. hvala

14 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Može li mi netko reći,da li je sa zadnjim updateom riješen problem sa brisanjem sadržaja u folderu "other",tj da li se može očistiti memorija?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
acid G kaže...

Može li mi netko reći,da li je sa zadnjim updateom riješen problem sa brisanjem sadržaja u folderu "other",tj da li se može očistiti memorija?

 

 Nije još ništa po tom pitanju riješeno...

11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Zna li netko koliko kosta zamjena stakla? Ekran radi normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC 8S

Ja sam platioo 730 kn u agram servisu prije 5-6 mj.

14 godina
offline
Re: HTC 8S
glupikonj kaže...

Zna li netko koliko kosta zamjena stakla? Ekran radi normalno.

Na 8S se ne moze zamjenit samo staklo nego ide komplet novi lcd sa staklom... popravak je oko 100€.

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC 8S
gamer xt kaže...
glupikonj kaže...

Zna li netko koliko kosta zamjena stakla? Ekran radi normalno.

Na 8S se ne moze zamjenit samo staklo nego ide komplet novi lcd sa staklom... popravak je oko 100€.


Ako ti mobitel nije pod garancijom savjetovao bih ti da kupišsa ebay-a LCD i ostaviš ga nekom lokalnom tko bi ti znao promijeniti LCD.. 

12 godina
offline
HTC 8S

Pranja vam to radi jako dobro i najjeftinije, javite se njemu.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Da li je jos netko primjetio, tko je napravio nadogradnju na GDR3 (nesluzbenu) da se mobitel brze puni??

Mom je prije trebalo oko 2 i pol h, a sada sat i 40 minuta cca

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

ovo je vec 100 put opjevano al moram opet....

sad vise ne znam kak da ocistim memoriju, trenutno imam 0MB a sinoc je još uvijek bilo oko 40,al se nekak samo potrošilo{#}

aplikacija imam samo 270MB i sve ih koristim tak da mi je glupo ih brisat, a shrink storage i storage cleaner k ne pomažu .....

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 8S

Kada bi trebao stici sluzbeni GDR3? Ili kako skinuti nesluzbeni {#}

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice