HTC Desire HD

poruka: 1.689
|
čitano: 415.715
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Desire HD".
16 godina
offline
HTC Desire HD

Želim si to :(

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Da li ima taj mobitel za kupiti u Hrvatskoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Nama ga još za kupit, ali bi trebao doći tijekom ovog mjeseca.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

iphone boys smanjuju ocijenu :D

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire HD

odgođen jednom, odgođen opet do kraja mjeseca. 

edit: do početka slijedećeg mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.10.2010 10:25 (nsoul).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire HD

Zna li netko kolika će biti cijena?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

a suska se nekih 560 - 600 $ pa sad jos kad se nabaci sve gluposti sto idu kad dode u nas .... izracunaj...

15 godina
offline
HTC Desire HD

Bas me zanima tko ce ga imat u ponudi za ugovor ili tako nesto...

A.D.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire HD

U Engleskoj je cijena oko 4070 kuna (preračunato:

http://www.amazon.co.uk/HTC-Desire-Free-Mobile-Phone/dp/B003ZDP5YK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1287335061&sr=8-1

 

što znači da će kod nas koštati oko 5500-6000 kuna

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: HTC Desire HD
ivanv000 kaže...

U Engleskoj je cijena oko 4070 kuna (preračunato:

http://www.amazon.co.uk/HTC-Desire-Free-Mobile-Phone/dp/B003ZDP5YK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1287335061&sr=8-1

 

što znači da će kod nas koštati oko 5500-6000 kuna

pa ne vidim razlog zakaj onda nebi kupili vani a ne u hrvatskoj.

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

nikad docekat a bas si hocu uzet smartphone. moja raja fura iphone al kontam da je ovaj jaci.

16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Imate ga već za kupiti u Trstu u Mediaworldu i to otključanog na sve mreže za 599 Eur.

 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD
nsoul kaže...
ivanv000 kaže...

U Engleskoj je cijena oko 4070 kuna (preračunato:

http://www.amazon.co.uk/HTC-Desire-Free-Mobile-Phone/dp/B003ZDP5YK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1287335061&sr=8-1

 

što znači da će kod nas koštati oko 5500-6000 kuna

pa ne vidim razlog zakaj onda nebi kupili vani a ne u hrvatskoj.

Zato sto moras platit PDV i carinu, PDV je 23%, a carina 10% pa racunaj.

15 godina
offline
RE: HTC Desire HD
Vuja12 kaže...
nsoul kaže...
ivanv000 kaže...

U Engleskoj je cijena oko 4070 kuna (preračunato:

http://www.amazon.co.uk/HTC-Desire-Free-Mobile-Phone/dp/B003ZDP5YK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1287335061&sr=8-1

 

što znači da će kod nas koštati oko 5500-6000 kuna

pa ne vidim razlog zakaj onda nebi kupili vani a ne u hrvatskoj.

Zato sto moras platit PDV i carinu, PDV je 23%, a carina 10% pa racunaj.

Mislio sam na to jer ga nema kod nas, pa zakaj ga onda ne bi kupili vani. ali kad se sve zbroji došao bi oko 5500kn. tako da ipak čekam da dođe u hrvatsku.

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD
Ljudi, o kakvim vi porezima i carinama pricate? Skocis fino u Trst u Torri d'Europa, iskesiras 600 eur, stavis u djep i vozis doma. Na granici samo odes unutra na salter i ovjeris papire za tax free i odes kod nas u glavnu postu podignut jos 19% od tih 600 eur koliko iznosi talijanski PDV tj. IVA, pa te mob dodje ispod 5 glavi.
15 godina
offline
RE: HTC Desire HD
TomCat kaže...
Ljudi, o kakvim vi porezima i carinama pricate? Skocis fino u Trst u Torri d'Europa, iskesiras 600 eur, stavis u djep i vozis doma. Na granici samo odes unutra na salter i ovjeris papire za tax free i odes kod nas u glavnu postu podignut jos 19% od tih 600 eur koliko iznosi talijanski PDV tj. IVA, pa te mob dodje ispod 5 glavi.

Da ako smo u mogućnosti otići do Trsta, ali ako ne, onda kupujemo internetom. A kolko sam čuo plaća se carina 10 % i PDV 23 %. tak da ispadne oko 5500kn.

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

Ako si u ZG, imas Graz. A i za razliku u cijeni ti se isplati doci i do Trsta. No, kakogod... Istina, Ebay i natezanje sa Carinom je druga prica. Carine i besplatni Ubuntu linux 1 Eur po disku. Sramota.

13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

hehe tko ga hoce ce i iz boke kotorske do nordkappea potegnuti :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD
Tako je. Ja mislim da je HD ultimativni smartphone. Ima nekih kompromisa sa memorijom i nedostatkom prednje kamere, al mislim da je kao cjelina daleko najbolji!
15 godina
offline
HTC Desire HD

Bit će peglanja kartice kad se pojavi kod nas Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2010 0:05 (ivanv000).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

Haha, ja sam si vec oduzeo od usta i pripremio gotovinu ;)

16 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Ja sam ga jucur kupio u Vipu, i to prvi u Rijeci, doslovno. Predivan je, nema mane! Bez obzira na ogroman ekran, odlicno lezi u ruci i u dzepu.

Molim malu pomoc. Nakon pripreme memorijske kartice, nesto mi na njoj jede 2 GB prostora. Kako (sigurno) osloboditi taj prostor. Skinuo sam file manager samo ne znam sta smijem brisati.

 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
HTC Desire HD

Skini si app disk usage, tamo ćeš vrlo pregledno vidjeti što ti guta memoriju...ono što znam, u prinicpu sve što je važno za rad moba ti je na internoj memoriji a ne na kartici, vjerojatno su to neke slike, muzika, ili nešto tako što ti je pojelo memoriju...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

Hvala ti na hintu. Utvrdio sam da mi folder SDcard/.data/Navigator zauzima 1.8 GB. To mi zvuci kao neka navigacija?!

15 godina
offline
HTC Desire HD

Vjerojatno, moguće da si sa njim dobio neku navigaciju, vjerojatno trial verziju...malo pogledaj po appovima ako imaš tako nešto pa vidi, to je onda to. 

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Desire HD

cestitke na akviziciji!!! :)

15 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Uff, super mobač.

 

Sve ono što je Desire trebao biti.

 

Ali ima i Desire svojih prednosti :)

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Sent from my Desire.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire HD

Ja bi mu jedino uzeo za manu što je prevelik ekran za mene, i desire mi zna biti nespretan za korištenje samo sa jednom rukom, a kamoli ovo 4,3'' čudo{#} Ali izuzev toga više manje sve super na njemu{#}

Stoja
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC Desire HD

Koja opce razlika izdmedu velicine ekrana i kamere u odnosu na desire?

Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC Desire HD

Desire ti ima 3,7'' amoled ekran a HD ima 4,3'' TFT ekran, oba dva imaju rezoluciju od 800x480 pa znači da je gustoća na običnom desire-u veća što također može subjektivno dati bolju sliku nego na HD modelu. Što se kamere tiče desire ima 5 naspram 8 od HD-a ali tu više rekao bi software igra ulogu nego sami senzori koji su minijaturni...

Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice