HTC One X

poruka: 2.501
|
čitano: 697.438
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One X".
15 godina
offline
HTC One X

Bit će zanimljivo vidjet ovaj mobitel u rukama....makar navikao sam se na HTC da ne očekujem previše jer su postali dosta dobri u reklamama...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

Jedva cekam da dodje.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X
http://www.androidcentral.com/htc-one-x-review

Rekao bih da je HTC postavio letvicu vrlo visoko... :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X
trap kaže...
http://www.androidcentral.com/htc-one-x-review

Rekao bih da je HTC postavio letvicu vrlo visoko... :)

nisam čitao tvoj link, ali se definitivno slažem... svi review-i daju odlične ocjene, čekam samsungov odgovor na to i naravno cijene, ak budu stravične onda čekam Huewei-a Ascend quad isto dosta dobar uređaj...

13 godina
offline
HTC One X

Nadam se da će piknuti jednoga!

 

Jel bi mogli stići kod nas do kraja mjeseca?

[G] Sapko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One X
Sutra stižu u nekoliko britanskih operatera. Nadam se da će do kraja mjeseca doći u Hrvatsku.
Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Review  

 

Jedan od najljepših Androida do sada. Ali puno preveliki za moj ukus.. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X

Da evo ga, stigao je u VB! Prvih 10 000 kupaca dobiva Beats audio in-ear slušalice...

[G] Sapko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X
Koliko vidim i u Mikronisu ga ima, ne pitajte za cijenu, over 6k kuna, e sada pitanje, oli je to too much????

Makar, da ih sada imam, vjerojatno bih stisnuo ružicu i kupio ga!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One X

U VB ga se nadje za cca. 490 funti.

 

I ne kuzim zasto ne daju urBeatsice u paketu kao u dosadasnjim mobitelima sa Beatsom, nego su ogranicili na prvih 10 000 kupaca. 

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
15 godina
offline
Re: HTC One X
jer te sugave slusalice kostaju a ne vrijede vise od mobitela.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
HTC One X

jaaaj, već vidim da će to biti cijena 'boli glava'... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One X
ATJLučko kaže...
Koliko vidim i u Mikronisu ga ima, ne pitajte za cijenu, over 6k kuna, e sada pitanje, oli je to too much????

Makar, da ih sada imam, vjerojatno bih stisnuo ružicu i kupio ga!

Nadam se da ce se dogodit slicna situacija kao kod Desire HD-a i Sensation XE-a. Za njih se govorilo da ce kostat preko 5500 kn, a na kraju su kostali 4500 kn. U Velikoj Britaniji One X kosta £480-£490(sa PDV-om) tako da ne kuzim zasto bi ovdje kostao skoro 2k kn vise.

Mitch kaže...
jer te sugave slusalice kostaju a ne vrijede vise od mobitela.

http://www.engadget.com/2012/04/07/no-more-beats-headphones-with-your-htc/

Muchka djubrad.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Ma te slušalice su ionako smeće. AKG K328 od 300kn ih dere po kvaliteti zvuka.

 

Stvarno je uređaj prelijep i sviđa mi se Sense 4. Kako ću od Samsunga vjerojatno dobit SIII, onda ću neovisno o tome koji je jači ovoga uzet kada mi bude produženje pretplate.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Super vam je ovaj beta smartphone!

 

 
0 14 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Kach, dosadan si više

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Jbga istina boli!

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X

Nema mene šta bolit, ja sam ionako u Samsung obitelji, nego si jednostavno posta dosadan sa svojim komentarima, znaš i sam po Desireu da će se to sve ispeglat... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Mitsuoka kaže...

Zakaj bi uopce morao cekat da se ispelga?!Na desiru se nista nije ispeglalo, dalje je bio i ostao smece!Na njuskalo One X dode 5490 kn,za sta da dam 5490 kn kad se me vidi niakvo poboljsanje!Telefon sa 4 jezgre bi trebao leteti,trebao bi raditi 3x bolje nebo bilo koj wp7!Razumijes necu sutiti jer me uzasno frustrira kak htc bere pare bezveze sa svojim beta testerskim smartphonovima koji softwerski nisu nista bolji od proslih verzija!Vidi se da ih boli ona stvar za korisnike!

13 godina
offline
Re: HTC One X

Zadrzi svoje komentare za sebe. Ima ljudi kojima je HTC dobar i koji ostaju na njemu. Ako neces dati 5500 kn za One X, onda kupi neki drugi. Nitko ti ne brani.

 

Btw., nauci pravopis. Imam osjecaj da ti ga manjka.

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Ljudima je postalo neugodno ak s dobrim razlogom krenem navodit mane telefona!

 

Onda kad nemaju niakve argumente stč sačnapisučvlk xda iojmii je los pravopisčččćš{#} Zanimljivo!

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 12:44 (kach).
 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
kach kaže...

Ljudima je postalo neugodno ak s dobrim razlogom krenem navodit mane telefona!Zanimljivo.

Ok jeste mana telefona ali Android korisnicima u vecini slucajeva nije ni bitno kako tlefon radi sa stock stvarima jer zele da cackaju i eksperimentisu sa raznim romovima jer imaju tu mogucnost. Nije stock browser jedini browser koji telefon moze koristiti ionako je manje vise beskoristan bio na prijasnjim verzijama Androida. 

http://vgm.tv/
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Ma dobro da!Pokusavam razumjet kak se ljudima da tak cackati.Rade jer to fakat vole ili sam zato jer su frustrirani sa stock brzinom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 12:58 (kach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Ja nisam nikada ni koristio stock browser...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
kach kaže...

Ma dobro da!Pokusavam razumjet kak se ljudima da tak cackati.Rade jer to fakat vole ili sam zato jer su frustrirani sa stock brzinom i zele to popraviti.

 

Kupi si ajFon i budi sretan do kraja života...

14 godina
neaktivan
offline
HTC One X

Nisam ni ja,oduvijek sam operu koristio!Ali opet nije ni ona bog zna kaj.

 

Iphone-3.5"-sucelje je ruzno-ne hvala.Ali zato radi kak spada.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 13:06 (kach).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One X

U jbt ovaj kach je neki teški genijalac... Hvala bogu on na One X-u radi već godinu dana pa zna da je telefon pun mana i da je sranje...

Daj mi pls reci koje su mane ovom uređaju i kak si ih ti iskusil?

Još samo jedno pitanje, koji smartphone koristis, ako koristis ajfon onda se vise nemam o čemu razgovarati, jer tu nebude nikad kraja... 

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X
Blade18 kaže...

{#}

 

Znas kako kazu,onaj koj se zadnji smije najslade se smije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2012 14:44 (kach).
15 godina
offline
Re: HTC One X
kach kaže...
Blade18 kaže...

{#}

 

Znas kako kazu,onaj koj se zadnji smije najslade se smije.

Ok, samo ok... saznal sam i više nego kaj sam trebal...

15 godina
offline
HTC One X

Ah nemojte se uopće uzbuđivati, on prvi isproba sve uređaje pa zna o čemu priča. Isprobao je One X pa zna o čemu se radi.

hobi:moj-android.net
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice