LG GT540 Optimus

poruka: 2.948
|
čitano: 1.238.920
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG GT540 Optimus".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG GT540- modovi i nadogradnje
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG GT540 Optimus
ivanos8 kaže...

eto super, samo treba polako pratiti i raditi, tri puta pročitati prije nego napraviš.

 

13 godina
neaktivan
offline
LG GT540 Optimus

Na moju sim karticu telefon radi međutim kad stavim drugu sim karticu nece da je prihvati sta mislite o cemu je rijec...

obje sim su od istog provajdera a telefon mi nije zakljucan na neku mrezu molim pomoc...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG GT540 Optimus

Stao mi je mobitel na 65% tijekom nadogradnje sa 1.6 na 2.1, ne miče se neko vrijeme. Što da radim?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG GT540 Optimus

Kako najlakse da nabacim na 2.1? trenutno mi je 1.6,a nisam bas dobar s rootanje,cm i sl. pa ako ima neki program kao samsung kies da ce to sam odraditi bilo bi super :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG GT540 Optimus
anelko kaže...

Kako najlakse da nabacim na 2.1? trenutno mi je 1.6,a nisam bas dobar s rootanje,cm i sl. pa ako ima neki program kao samsung kies da ce to sam odraditi bilo bi super :)

Imaš na službenoj stranici kako preći na 2.1 
Slijediš upute, ne možeš zeznuti. 

16 godina
offline
Re: LG GT540 Optimus
anelko kaže...

Kako najlakse da nabacim na 2.1? trenutno mi je 1.6,a nisam bas dobar s rootanje,cm i sl. pa ako ima neki program kao samsung kies da ce to sam odraditi bilo bi super :)

  • Za ažuriranje sa verzije 1.6 na 2.1 preuzmite ove alate i pratite opisane korake:
  1. http://www.lg.com/hr/android/B2CAppSetup.exe
  2. http://www.lg.com/hr/android/LGUnitedMobileDriver_S497CA20_WHQL_ML_Ver_1.0_20100801_4.9.7.0.zip

 

Za custom ROM-ove (root je integriran) i sve ostalo imaš u mojoj temi: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS. Mogu ti čak pomoći oko KDZ Updatera i početnog dijela koji je najdulji i "kompliciran" (stavio sam pod navodnike jer mogu biti neke sitnice koje korisnici zaborave te traže me pomoć i brzo riješimo). Stavim ti recovery i dalje možeš sve sam raditi odnosno flashati custom ROM itd što je veoma jednostavno, prateći samo moje upute: Kako najbrže mijenjati ROM-ove pomoću recovery. Za ostala pitanja javi se u mojoj temi. Lijep pozdrav i dobrodošao na BUG forum

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
offline
LG GT540 Optimus

Koji je najbolji CM i android za ovaj mob. ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG GT540 Optimus
anelko kaže...

Koji je najbolji CM i android za ovaj mob. ?

Prebaci se u temu: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

 

Lista TOP 5 ROM-ova za naš LG GT540:
2.3.7 | CM7 | Zoe 6.5 - recovery / fastboot - uskoro verzija 7.0
2.3.7 | CM7 | AOSP v2.0 - recovery / fastboot 
4.0.4 | CM9 | ICS CM9.1 FINAL - recovery
2.3.7 | CM7 | SDSL 4.0 FINAL - recovery / fastboot
2.3.7 | CM7 | Build Three by tejasdj12 - recovery

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG GT540- modovi i nadogradnje
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice