LG Optimus 2X

poruka: 44
|
čitano: 17.362
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG Optimus 2X".
15 godina
offline
LG Optimus 2X

Evo jedan mali review 

 

http://www.ubergizmo.com/2011/01/lg-optimus-2x-review/

 

 

Rootao ga jesam no nema bas romova za njega jos uvijek nadam se ce biti uskoro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 2X

Jel mob kvalitetan?

15 godina
offline
Re: LG Optimus 2X

aha,pogledaj review...imam desire-a i njega i ovaj je dosta brzi u nekim stvarima makar mi je desire na 1.2ghz a lg je od danas dual core na 1.3ghz,ekran po danu mi je vrhunski no u mraku desire ima bolji ekran...ukratko..

14 godina
offline
LG Optimus 2X

Ajde kad već imaš 2x napiši još ponešto o utiscima..mane,vrline..baterija s malo korištenja itd..

Naravno da ima puno reviewa ali ovo bi bilo iz prve ruke u svakodnevnoj uporabi..siguran sam da nas ima dosta željnih informacija o ovom mobu..evo npr. ja se lomim hoću li ga kupiti ili ne..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG Optimus 2X

Ova slika govori sve o performansama,uredjaj je kvalitetan,povoljan u odnosu na ostale proizvodjace te i moderniji...dobro stoji u ruci,navodno izlazi android 2.3 za manje od mjesec dana,software ne prati hardware no zato postoje custom romovi,nema onu lampicu kao sto ima htc kada dobijes poruku pa ti blinka,ali ima aplikacija koja to omogucava sa touch  tipkama (home back itd ) da se polako pale i gase,spojio sam ga na tv jucer,full hd rezolucija,probao nesto igrat no grafika mi nije nesto ( dobro tu sam ja razmazen jer igram sve u full hd i to najmodernije igre ) no pregledavanje slika i videa je vrhunsko,nisam nesto snimao pa neznam kakva je kamera no vjerujem da je bolja nego na desireu..uglavnom baterija drzi dan i pol cca,s time da gasim mobile data jer to cuca strasno,eto moja preporuka jer mislim da trenutno nemos nac jaci smatphone + cijena nije nebeska posto je LG ne znaci da je loš kao sto puno ljudi misli.

Eto ukratko

meni koji ga drzim na 1.2 imam 3700 bodova ovo je sa 1.4 ghz meni koji ga drzim na 1.2 imam 3700 bodova ovo je sa 1.4 ghz
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.4.2011 13:49 (Huurux).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
LG Optimus 2X

Hvala na brzom odgovoru..napominjem da nemam nikakav smartphone..ali to mi se čini jako kratko bez punjenja..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG Optimus 2X

sa vremenom baterija ojaca,tako mi je bilo i na desireu ,no sada potegne do dva dana bez problema i to sa cestim ukopcavanjem wifi i mobile data-e...ocekujem tako nesto ikod optimusa

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 2X
Crojumper kaže...

Hvala na brzom odgovoru..napominjem da nemam nikakav smartphone..ali to mi se čini jako kratko bez punjenja..

 

Svi smartpohonovi su ti oko jedan dan ako ih bas koristis to je normalno

14 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

Evo i recenzija s mob.hr-a http://mob.hr/test-lg-optimus-2x/

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

Kupio ga prije par dana..sve što mogu reći je da sam jako razočaran..

ne hardverom,dapace..nego softverom..

''We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails''
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

jel dobar taj mob da si uzmem?? nebi se htio zezati sa nikakvim custom romovima i to...oce li doci android 2.3 i kada?? jer sam cuo da nije nesta na froyu

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG Optimus 2X

Pozdrav, evo imam taj mob vec duze vrijeme, kupio sam ga rootanog i clockano gi sve, e sad kad odem na gesteOC aplikaciju preko koje se moze clockati pise da je druga jezgra iskljucena, znaci za CPU 1 pise takt na kojoj radi a za CPU 2 pise off, sad neznam jel to normalno tkao ili je smao kod mene i sta da radim ako nije normalno?'

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG Optimus 2X
YoYo4 kaže...

Pozdrav, evo imam taj mob vec duze vrijeme, kupio sam ga rootanog i clockano gi sve, e sad kad odem na gesteOC aplikaciju preko koje se moze clockati pise da je druga jezgra iskljucena, znaci za CPU 1 pise takt na kojoj radi a za CPU 2 pise off, sad neznam jel to normalno tkao ili je smao kod mene i sta da radim ako nije normalno?'

Ja imam isti uređaj , za OC se inače koristi CPU Master Free aplikacija koja odrađuje clockanje kako treba i to na oba dvije jezgre.
Ne znam koji ROM imaš , moguće da je i do ROM-a / Kernela.  

15 godina
offline
Re: LG Optimus 2X
YoYo4 kaže...

Pozdrav, evo imam taj mob vec duze vrijeme, kupio sam ga rootanog i clockano gi sve, e sad kad odem na gesteOC aplikaciju preko koje se moze clockati pise da je druga jezgra iskljucena, znaci za CPU 1 pise takt na kojoj radi a za CPU 2 pise off, sad neznam jel to normalno tkao ili je smao kod mene i sta da radim ako nije normalno?'

  Druga jezgra se isključi kad je nepotrebna i tako se štedi baterija. Koji rom i kernel koristiš?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice