Nokia N97

poruka: 54
|
čitano: 36.032
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia N97".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia N97
14 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

kak je lep! ajme majko mila!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

Alooo ljudi 5.999kn....za ovo sranje....izgled je super,opcija nedovoljno,a cijena ko da je od zlata napravljena....

 
1 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

I dolaskom 3GS-a ce se 3G moci kupiti znatno jeftinije, a u najmanju ruku je jednako dobar. 6000 kuna?! :S

http://irale.deviantart.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 21:02 (RaLe).
 
0 5 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia N97
nokia fan sam i sve je to ok ...ali ja ne vidim neku specijalnu razliku izmedju n95 i n97....n97 ima vise memorije,jacu bateriju ,touch screen i to je sve..c.ak nema ni IR....meni ovo ne vredi toliko para...ocekivao sam vise...makar bolju kameru
K'eni pa te vat' ;)
16 godina
offline
RE: Nokia N97
RaLe kaže...

I dolaskom 3GS-a ce se 3G moci kupiti znatno jeftinije, a u najmanju ruku je jednako dobar. 6000 kuna?! :S

LOL

 

N97 nije nista posebno i ne vrijedi 6000 kn, ali 3G i 3GS su svejedno daleko losiji od nje

16 godina
offline
RE: Nokia N97
macgyver kaže...
RaLe kaže...

I dolaskom 3GS-a ce se 3G moci kupiti znatno jeftinije, a u najmanju ruku je jednako dobar. 6000 kuna?! :S

LOL

 

N97 nije nista posebno i ne vrijedi 6000 kn, ali 3G i 3GS su svejedno daleko losiji od nje

Potpis lol!

 

Puno je bolje je kupit ovaj mobitel za 6000 kuna, nego onaj jad za 7000.

I phone nema neke osnovne karakteristike kakve imaju i low end mobiteli, a sve njegove dobre karakteristike su opet losije od N97 (osim mozda multi toucha).

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

I nema skoro nista sto nema 5800 XM osim tastature. Imao sam N95 8GB i sad imam 5800 i ne vidim nijedan razlog da kupim N97.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nokia N97
znam da je blagi offtopic ali dali znate kako testirat brzinu interneta na wm uredaju?
eXtreme overclocker
Moj PC  
6 0 hvala 6
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

Sam da nije tak skupa!

Odmah bi ju kupio!

 

smola
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97

@benko: Otvori browser i odi na http://bwm.carnet.hr te pokreni test. Test radi uredno i za mobilne telefone za mogućnošću interneta.

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 16:12 (nCh!).
15 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] dl241: Nokia N97
Nokia N97 je najbolji uredgaj koji mozete dobit na trzistu osim
iphonea. Ovaj mobitel ima sve sto možete pozelit, jedina mana slabo razvijen ovi store - sve ostalo je čak i bolje od iphonea.
cijena poražavajuća u vipu 5999 kn, iphone dobijete jednostavnije
ali se isplati svaka kuna
ukupna ocjena
 
1 6 hvala 2
15 godina
offline
RE: [Recenzija] dl241: Nokia N97

Nije baš najbolji ali je sigurno među boljima ipak su tu xperia, htc magic i dream i svi oni koji imaju windows mobile te ultra touch

 

Što se tiče mobitela malo je spor te mu je display na krcan američkim "glupostima" koje ne rade baš u hrvatskoj poput ovi store (ja mislim nemojte se ljutit ako sam u krivu)

n97 čita dobro multimediju i vrlo je dobro razvijen internet preglednik

Gps se da nadogradit garminom koji je nešto bolji od nokia maps

 

 

Osobno ga nikaaaaaaad ne bih kupio zbog cijene i zato jer mi netreba

Cookie mi je čisto dovoljan

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
16 godina
offline
RE: [Recenzija] dl241: Nokia N97
dl241 kaže...
Nokia N97 je najbolji uredgaj koji mozete dobit na trzistu osim
iphonea. Ovaj mobitel ima sve sto možete pozelit, jedina mana slabo razvijen ovi store - sve ostalo je čak i bolje od iphonea.
cijena poražavajuća u vipu 5999 kn, iphone dobijete jednostavnije
ali se isplati svaka kuna

Nakon Samsung Omnia HD (koja je i jeftinija i ima AMOLED 3.7" ekran) i Omnie II koja dolazi za mjesec dana...

16 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] dl241: Nokia N97
dl241 kaže...
Nokia N97 je najbolji uredgaj koji mozete dobit na trzistu osim
iphonea. Ovaj mobitel ima sve sto možete pozelit, jedina mana slabo razvijen ovi store - sve ostalo je čak i bolje od iphonea.
cijena poražavajuća u vipu 5999 kn, iphone dobijete jednostavnije
ali se isplati svaka kuna

Dok mi neko ide usporedivat Nokiu i iPhone, odmah znam kolko je sati i koliko je njegovo znanje.

15 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

gle mobitel je kolko sam ja informiran 1000 kuna jeftniji od iphone-a koji je bio 7 tisuća kad je izašo a ima daleko bolje opcije od iphone-a npr. 5 mpx kameru , sybian s60 v5 , querty tipkovnicu itd....

i definitivno se isplati ga uzet za te pare ...

A.C.A.B allways carrie a biblle..........xDDD
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Nokia N97

Ma Xperia nije baš nešto, po meni je čak lošija od xm5800. Jedina stvar koja je lošija kod N97/XM5800 od Xperie, Iphone... spor procesor, mogu se samo one jadne umobolne igrice igrat, a vidim da za iphone ima mass effect, star trek itd. sa relativno dobrom grafikom.


Sporiji procesor opravdava puno optimiziraniji OS, Symbian je dosta brz bar sa firmware-om v30 na XM5800, a kada sam vidio X1 kako je to sporo zahebi ti to. Nisu windowsi za mobitele ili ih barem trebaju puno više pojednostavnit i stavit veće ikone.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

Cijena mozda je puno za taj mobitel al usporedi ga sa Iphone koji je skuplji odnjega 2000kn a takvo je sranje prema njemu da se nemogu uopce uspoređivat.

duje kapitanović
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
cappy kaže...

Cijena mozda je puno za taj mobitel al usporedi ga sa Iphone koji je skuplji odnjega 2000kn a takvo je sranje prema njemu da se nemogu uopce uspoređivat.

A daj ti vise skontaj da je iphone svugdje u inozemstvu 150-250€, a samo kod nas 6-7 hiljada kuna, jer djubrad iz Te Mobajla   ima ekskluzivno pravo na distribuciju, pa drže cijenu.

 

Iphone, otključan, jailbreakan da radi na sve mreže itd se na ebayu ili amazonu može nać za 100€, a kod nas na njuškalo.hr ih ima zapakiranih već od 1500 kn (2G, 3G) ili po 3000-3500 (3Gs)

 

Dok N97 vani ne drži toliko veću cijenu nego kod nas (iako je još uvijek zamjetna) negdje oko 500-550€.

 

Time se dolazi do zaključka da Iphone osim dobrog TS-a i softverske podrške, nije uopće ista klasa s N97.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 22:06 (FlyBoy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97

Skontaj i ti da u inuzemstvu kojih 20dolara je skuplja n97 od i phonea.

duje kapitanović
14 godina
offline
Nokia N97

Odlican mob, samo mi se ne sviđa što je na symbianu, puno bih više volio da je na WM i onda neki suite kao HTC-ov touchflo3d

Listen very carefully, I shall say this only once......................He who dares wins!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: [Recenzija] dl241: Nokia N97
dl241 kaže...
Nokia N97 je najbolji uredgaj koji mozete dobit na trzistu osim
iphonea.
Ovaj mobitel ima sve sto možete pozelit, jedina mana slabo razvijen ovi store - sve ostalo je čak i bolje od iphonea.
cijena poražavajuća u vipu 5999 kn, iphone dobijete jednostavnije
ali se isplati svaka kuna

 

Ma kakve ti to gluposti pricas molim te? Koje si sve uredaje isprobao? Dali si radio na Nokii N97 ili samo tvrdis da je ona najbolja na trzistu jer si to procitao na netu? Uredaj nije los, ali nemozes reci da je najbolji uredaj na trzistu!!

 

Zbog cega bi se isplatila svaka kuna, argumentiraj malo.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

dam se kladit da se na njoj bugovi broje na kile

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom!Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nokia N97
nick kaže...

dam se kladit da se na njoj bugovi broje na kile

 

Kolko sam gledao na netu, ljudi kazu da je software bug-ovit ali da izlaze updatei... Cak sam razmisljao da si to ubodem umjesto iPhonea, ali jednostavno je preskup i ima jadan ovi store. Frendica je dobila N97 pa cu isprobati da vidim uzivo na sta to lici ali sumnjam da ce me odvuci sa iPhona.

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97

ja sam zadrti bb / blackberry / momentalno na stormu

i ne priznam nikaj drugo

ali da je nokia 97 lijepa,i da ima supre ekran,i da je skupa - sve to stoji

i fićo kao i mercedes dođu od toćke a do točćke b - samo je pitanje kako koji

 

pozdrav

 

ni je je nebi kupio ali je svjedno lijepa

tateK
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
koji mobac nema bug-ova
tateK
15 godina
neaktivan
offline
RE: [Recenzija] dl241: Nokia N97
sto je najbolje
za koga je nesto najbolje
ja bb nedam za ništa ali ipak i nokia i htc dizajnerski ljepši
tateK
16 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] Frutek: Nokia N97
Kao vlasnik iste vec mjesec dana, podijeljenih sam misljenja oko ovog telefona.

Plusevi:
Touchscreen koji radi besprijekorno.
Iznenadujuca kvaliteta fotografija.
*Odlican MP3 player (savjetujem koristenje boljih slusalica umjesto Nokia iz paketa).
Brz, ugodan za rad i optimiziran OS.
Wi-Fi (mnogo korisniji nego sto izgleda na prvi pogled).
32GB memorije + mogucnos prosirenja sa Micro SD
Qwerty tastatura
Ekran 360 x 640
Video (DivX codec se moze naknadno download-ati)
FM Transmitter za one koje nemaju MP3 u autu.
Senzori koji omogucavaju kotrolisanje igara i programa mjenjanjem polozaja telefona.
Mogucnost naknadne instalacije N-Gage-a.
Veliki broj drugih opcija koje bi bile preduge za izlistavanje ovdje.

Nedostaci:
Velicina i tezina uredaja.
Nedovoljan i slab hardware u odnosu na konkurenciju.
Nestabilan OS koji nakon instalacije vise aplikacija se rusi i jedini nacin da se telefon vrati u upotrebu je hard reset ili instaliranje istih na Micro SD koja se izvadi ako telefon nece da se pokrene. (Ovaj problem je izrazajniji kod starijih verzija OS-a 11. i 12. Na 11. mi se desio isti problem 7 puta, a na 20. jednom).
Ovi Store i kolicina aplikacija koja raste svaki dan tako da uskoro ovo ne bi trebao biti problem.
Ugradeni GPS software (preporucujem nadogradnju na Garmin, Tom Tom ili neki drugi).
Previsoka cijena, u poredenju sa 5800 ili 5530.

Zaključak:
Sve u svemu solidan telefon koji nakon odredenog perioda privikavanja lako moze biti vas No.1 gadget ako ste spremni izdvojiti toliku sumu novca. Ipak savjetujem 5800 XM koji osim kamere od 3.0 megapixsela i tastature je slican ako ne i isti 97-ici ali za pola cijene.
ukupna ocjena
 
3 0 hvala 6
16 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

Zna li itko da li je hackiran ovaj zadnji (2.0) firmware tako da se mogu instalirati unsigned aplikacije. Imam priliku nabaviti novu Nokiu N97 za 1900 KN ravno iz kineskog proizvodnog pogona (nije u pitanju nikakva kineska kopija). Mislim da se za te novce itekako isplati.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nokia N97

Nokia nema takve oznake firemarea (2.0). Možda

?

 

LOL: firmwarea!

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2009 18:09 (vjeko).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia N97
vjeko kaže...

Nokia nema takve oznake firemarea (2.0). Možda

?

Ne. To je za stariji firmware. A noviji ima oznaku 20.0.019 (iliti skraćeno - 2.0 - Nokijina nova praksa).

 

Ako mi ne vjerujes pogledaj i sam da ga i sama Nokia zove 2.0


When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nokia N97
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice