Samsung S5230

poruka: 892
|
čitano: 571.226
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S5230".
14 godina
offline
Samsung S5230

pitao sam za ovaj mob.al eto ako ga neko ima nek se javi....mnogi ga usporeduju s LG cookie....sad neznam koji kupit...cini se dobra konkurencija za LG,,jedino znam da se uz samsung ne dobije stylus olovka....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Samsung S5230

pa zar nije stylus olovka u "serijskoj" opremi s mobitelom??

14 godina
offline
RE: Samsung S5230

a neznam kolko gledao na youtube mislim da nije....zato nek se javi neko ako kupi ovaj mob. jer ja imam u planu uskoro kupnju novog mob.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
DaNiTo kaže...

a neznam kolko gledao na youtube mislim da nije....zato nek se javi neko ako kupi ovaj mob. jer ja imam u planu uskoro kupnju novog mob.

Imaš review na gsmareni:

http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-review-372p2.php

 

Uglavnom, po onome što sam uspio pročitati od dojmova korisnika - stylus se negdje dobije, a negdje ne.

Problem je veći s činjenicom da telefon nema mjesto za stylus, dakle - nemaš ga gdje zakvačiti kad ga nećeš koristiti. Dok recimo model S5233 to ima.

Ne kužim im logiku, al ajd.

Utješna stvar je što svi kažu da je mob tako napravljen da ti stylus i neće trebati, kad se sve može lako napraviti prstima.

15 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Sta se isplati uzeti taj mob u Tele2 za 995kn? Dali je bolji od Cookie-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
motom2772 kaže...
DaNiTo kaže...

a neznam kolko gledao na youtube mislim da nije....zato nek se javi neko ako kupi ovaj mob. jer ja imam u planu uskoro kupnju novog mob.

Imaš review na gsmareni:

http://www.gsmarena.com/samsung_s5230_star-review-372p2.php

 

Uglavnom, po onome što sam uspio pročitati od dojmova korisnika - stylus se negdje dobije, a negdje ne.

Problem je veći s činjenicom da telefon nema mjesto za stylus, dakle - nemaš ga gdje zakvačiti kad ga nećeš koristiti. Dok recimo model S5233 to ima.

Ne kužim im logiku, al ajd.

Utješna stvar je što svi kažu da je mob tako napravljen da ti stylus i neće trebati, kad se sve može lako napraviti prstima.

  Ja mislim da uopce se nemoze s stylusom raditi po njemu...

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Hej ljudi, ja sam kupila ovaj mob i moram reci da je predobar, dok mi sestra ima cookie i malo je slabiji od ovog i nesto sporiji..a i kamera ja na samsungu bolja..tako da svaka preporuka, sto se tice te olovcice :) apsolutno nepotrebna, sve se moze prtima a poruke su prejednostavne za pisat..nadam se da sam vam pomogla..Belji se

Anić
 
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Zvoncicaa kaže...

Hej ljudi, ja sam kupila ovaj mob i moram reci da je predobar, dok mi sestra ima cookie i malo je slabiji od ovog i nesto sporiji..a i kamera ja na samsungu bolja..tako da svaka preporuka, sto se tice te olovcice :) apsolutno nepotrebna, sve se moze prtima a poruke su prejednostavne za pisat..nadam se da sam vam pomogla..Belji se

  uuuu...kupit cu si taj, kupit cu si taj.....daj probaj natrpati nekoliko tisuca sllika da vidimo kako radi?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Smijeh trenutno se puni(prvo punjenje pa sam ga ugasila) ..ali stavim sutra slike da vidite..ja sam ga kupila u tele 2 za 995 i stvarno se isplati..odlican je...Namigiva

Anić
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Dodge_167 kaže...

  Ja mislim da uopce se nemoze s stylusom raditi po njemu...

 

Ako ima touchscreen, a ima, bila to olovka, prsti, stylus, šestar, odvijač, kliješta ili nešto deseto - raditi će.

Pogotovo kad uzmeš u obzir da su izbacili 5233 koji je isti kao i ovaj, samo sa stylusom i sa stylus compartmentom.

Recesija, ne znam kako drugačije objasniti Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Zvoncicaa kaže...

Smijeh trenutno se puni(prvo punjenje pa sam ga ugasila) ..ali stavim sutra slike da vidite..ja sam ga kupila u tele 2 za 995 i stvarno se isplati..odlican je...Namigiva

 

Odlično, molim te samo napiši malo detaljnije usporedbu s Cookiem da vidim što bi se više isplatilo.

 

Probaj biti...objektivna (ako se to može tražiti s obzirom da je tvoj Samsung) Osmijeh

14 godina
offline
RE: Samsung S5230
Zvoncicaa kaže...

Smijeh trenutno se puni(prvo punjenje pa sam ga ugasila) ..ali stavim sutra slike da vidite..ja sam ga kupila u tele 2 za 995 i stvarno se isplati..odlican je...Namigiva

ajde napokon neko da kupi :) stavi onda slike ovih dana...tnx

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

hej ljudi rekla sam da cu staviti slike, ali ima jedan problem, rekli su mi da bar prva tri punjenja ispraznim bat do kraja i da ju ne nadopunjujem kao da se formira..a ja svaki put kada ga spojim sa kompom on se automatski pocne punit, tako da ne bi htjela da nesto zeznem..ponavljam tako su mi rekli pa....ali ima na netu na par stranica di su pisali recenzije o njemu i kompl. opis i slike slikane s njim pa mozete pogledat.. kamera je stvarno ok, ali nema blic..pa ono slike po noci su malo losije iako ima nocno slikanje, ali opet dobre..olovcicu nema, za one koji su pitali, ali ni ne treba jer mislim da se s njim ni ne moze raditi s njom..ima ju model s5233... ima widgete koji su super i za razliku od cookia ima 3 izmenjive pozadine na koje mozete stavljat sto god zelite, i samo ih po zelji mijenjate, zvuk i glasnoca super, poruke super jednostavne za pisat, ne znam sta bi vam jos napisala i ja ga imam tek 2 dana  Smijehali ako vas nesto posebno zanima samo pitajte, ali po osobnoj procjeni (objektivno) bolji i usudila bi se reci malo kvalitetniji od cookia, i meni vizualno ljepsi..

Anić
 
2 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: Samsung S5230

ma dobro..slike i nisu bas potrebne..samo za par dana javis npr.stanje baterije..i kako se cuje dok pricas,neki su to rekli da se slabo culo na nekog starom samsungu...al ne vjerujem previse..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Zvoncicaa kaže...

hej ljudi rekla sam da cu staviti slike, ali ima jedan problem, rekli su mi da bar prva tri punjenja ispraznim bat do kraja i da ju ne nadopunjujem kao da se formira..a ja svaki put kada ga spojim sa kompom on se automatski pocne punit, tako da ne bi htjela da nesto zeznem..ponavljam tako su mi rekli pa....ali ima na netu na par stranica di su pisali recenzije o njemu i kompl. opis i slike slikane s njim pa mozete pogledat.. kamera je stvarno ok, ali nema blic..pa ono slike po noci su malo losije iako ima nocno slikanje, ali opet dobre..olovcicu nema, za one koji su pitali, ali ni ne treba jer mislim da se s njim ni ne moze raditi s njom..ima ju model s5233... ima widgete koji su super i za razliku od cookia ima 3 izmenjive pozadine na koje mozete stavljat sto god zelite, i samo ih po zelji mijenjate, zvuk i glasnoca super, poruke super jednostavne za pisat, ne znam sta bi vam jos napisala i ja ga imam tek 2 dana  Smijehali ako vas nesto posebno zanima samo pitajte, ali po osobnoj procjeni (objektivno) bolji i usudila bi se reci malo kvalitetniji od cookia, i meni vizualno ljepsi..

  Dali je kodiran na tele2???

14 godina
offline
RE: Samsung S5230
Dodge_167 kaže...
Zvoncicaa kaže...

hej ljudi rekla sam da cu staviti slike, ali ima jedan problem, rekli su mi da bar prva tri punjenja ispraznim bat do kraja i da ju ne nadopunjujem kao da se formira..a ja svaki put kada ga spojim sa kompom on se automatski pocne punit, tako da ne bi htjela da nesto zeznem..ponavljam tako su mi rekli pa....ali ima na netu na par stranica di su pisali recenzije o njemu i kompl. opis i slike slikane s njim pa mozete pogledat.. kamera je stvarno ok, ali nema blic..pa ono slike po noci su malo losije iako ima nocno slikanje, ali opet dobre..olovcicu nema, za one koji su pitali, ali ni ne treba jer mislim da se s njim ni ne moze raditi s njom..ima ju model s5233... ima widgete koji su super i za razliku od cookia ima 3 izmenjive pozadine na koje mozete stavljat sto god zelite, i samo ih po zelji mijenjate, zvuk i glasnoca super, poruke super jednostavne za pisat, ne znam sta bi vam jos napisala i ja ga imam tek 2 dana  Smijehali ako vas nesto posebno zanima samo pitajte, ali po osobnoj procjeni (objektivno) bolji i usudila bi se reci malo kvalitetniji od cookia, i meni vizualno ljepsi..

  Dali je kodiran na tele2???

ne nije....kupila ga je u paketu naravno da je zakljucan na tele2...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
DaNiTo kaže...
Dodge_167 kaže...
Zvoncicaa kaže...

hej ljudi rekla sam da cu staviti slike, ali ima jedan problem, rekli su mi da bar prva tri punjenja ispraznim bat do kraja i da ju ne nadopunjujem kao da se formira..a ja svaki put kada ga spojim sa kompom on se automatski pocne punit, tako da ne bi htjela da nesto zeznem..ponavljam tako su mi rekli pa....ali ima na netu na par stranica di su pisali recenzije o njemu i kompl. opis i slike slikane s njim pa mozete pogledat.. kamera je stvarno ok, ali nema blic..pa ono slike po noci su malo losije iako ima nocno slikanje, ali opet dobre..olovcicu nema, za one koji su pitali, ali ni ne treba jer mislim da se s njim ni ne moze raditi s njom..ima ju model s5233... ima widgete koji su super i za razliku od cookia ima 3 izmenjive pozadine na koje mozete stavljat sto god zelite, i samo ih po zelji mijenjate, zvuk i glasnoca super, poruke super jednostavne za pisat, ne znam sta bi vam jos napisala i ja ga imam tek 2 dana  Smijehali ako vas nesto posebno zanima samo pitajte, ali po osobnoj procjeni (objektivno) bolji i usudila bi se reci malo kvalitetniji od cookia, i meni vizualno ljepsi..

  Dali je kodiran na tele2???

ne nije....kupila ga je u paketu naravno da je zakljucan na tele2...

  Ja sve mobitele koje sam kupio u tele2 (blabla, pretplata) svi su bili otkljucani!

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

hej ne znam jel kodiran ja sam inace na tele 2 a tamo sam ga i kupila pa nisam ni isprobavala stavit drugu katicu, ali mogu probat, bat sam napunila eto prije 2 dana i za sad nije otisla ni jedna crtica a radim na njemu onak dosta i isla sam na internet..ali vidjet cemo koliko se jos..Smijeh sto se tice zvuka, super se cuje, nisam primjetila da nesto steka Smijeh

Anić
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

eeee book ja sam jos jedan zainteresiran za ovaj mob vidio sam karakteristike za takvu cijenu (995kn) je odlican i za mene je bolji od cookia 100 puta zanima mee .........Cool dali se na njemu mogu mjenjat teme , kolko internet troši puno lil malo .........Izlanuo se .... kakva je kamera i snimanje videa kolko se dugo može snimat ............ ii dali bi mi preporucili da ga kupim jer ja si za koj dan mislim kupit moob ..........Osmijeh..........za koj dan znaci ubrzoo i on me najvise privuko da si ga kupim, ee i da znamame jel se dobe slusalicee ????????????!!!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Zvoncicaa kaže...

hej ne znam jel kodiran ja sam inace na tele 2 a tamo sam ga i kupila pa nisam ni isprobavala stavit drugu katicu, ali mogu probat, bat sam napunila eto prije 2 dana i za sad nije otisla ni jedna crtica a radim na njemu onak dosta i isla sam na internet..ali vidjet cemo koliko se jos..Smijeh sto se tice zvuka, super se cuje, nisam primjetila da nesto steka Smijeh

  Ajd molm te provjeri dal je dekodiran, stvarno me zanima.Osmijeh

16 godina
offline
Samsung S5230

Meni taj stylus puno znači. Zna li netko dal će doći s5233 u Tele 2 (ima stylus)?

...something diabolic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Lovac kaže...

Meni taj stylus puno znači. Zna li netko dal će doći s5233 u Tele 2 (ima stylus)?

  Dosao je i nema stylus.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

hej pa ne znam , kod nas je dosao s5230 a s5233 ima stylus, a hoce taj dolazit ne znam...

Anić
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung S5230
Dodge_167 kaže...
Lovac kaže...

Meni taj stylus puno znači. Zna li netko dal će doći s5233 u Tele 2 (ima stylus)?

  Dosao je i nema stylus.

kod koga je dosao?Iznenađen

14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

u tele 2..ja sam inace iz os, pa eto..ali nije dosao s5233 tj taj sa stylusom...

Anić
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Samsung S5230

evo jucer ga kupio u tele 2...

predobar mobitel za takvu cijenu. kamera mu nije jača strana jer nema fokus i bljeskalicu, ali vise je to mob za multimediju, a to radi izvrsno...

unutra tutnuo memorijsku od 8gb, ne šteka ništa, sve ko po loju, baterija još nije crknula, radi dva dana vec bez punjenja

mogu preporučiti svakome...e i za kraj,,, onu foliju za zaštitu ekrana, ne skidajte je svu, nego je izrežite da pokrije samo površinu ekrana, jer kada je sav mob pokriven s njom kod zvučnika i tipki se odvaja, drugo ništa..

Diritor je lipo reka pali smo na dno homo si skupa na BIRO.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

mozes li mi malo objasniti kakav je mobitel koje su mu mane jel se brzo kvari...koliko mu baterija moze trajat..moze li se gledat televizija na njemu jer ja sam na youtube video da more prikazivao neki crtani...pa ako mi mozes neke stvari o njemu objasnit bio bih ti zahvalan....jer sam ga bas htio sad za koji dan kupit....molim te objasni mi nesto o njemu kakve ima funkcije i takve stvari.........
.............HVALA UNAPRIJED.................

ms
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.8.2009 0:05 (juranovic).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Mob je dobar po meni nema nekih velikih mana. Kamera mu nije baš najbolja, ali ima kvalitetniju plastiku i bolji ekran od cookija. Ja uzeo cookie i zadovoljanSmijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Mob nema nekih velikih mana. Kamera mu nije najbolja, ima kvalitetniju plastiku i malo bolji ekran od cookija. Ja sretan s cookijemOsmijeh

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung S5230
juranovic kaže...

mozes li mi malo objasniti kakav je mobitel koje su mu mane jel se brzo kvari...koliko mu baterija moze trajat..moze li se gledat televizija na njemu jer ja sam na youtube video da more prikazivao neki crtani...pa ako mi mozes neke stvari o njemu objasnit bio bih ti zahvalan....jer sam ga bas htio sad za koji dan kupit....molim te objasni mi nesto o njemu kakve ima funkcije i takve stvari.........
.............HVALA UNAPRIJED.................

ah sad kolko se kvari? pa ako pazis na njega nece se pokvarit...to je vjecita tema...ovaj mob se brzi kvari od onog..to su samo price..pazi na mob i radit ce....baterija traje sigurno 3-4 dana....nema televizije...stavis si jedino u neznam tocno kom formatu film na mob pa gledas...nesto slicno ko cookie....kolko kosta solidan je...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice