Sony Ericsson Xperia mini

poruka: 96
|
čitano: 37.179
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson Xperia mini".
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia mini

Pozdrav svima, kupila sam prije 7 dana SE XPERIA mini, i surfajući malo po netu naišla na ovu temu, pa odlučila napisati svoje iskustvo.

Mobitel je kupljen u Tele2 mreži, ispočetka mi se činio super, međutim sad već je počeo malo štekat. Dosta često mu ekran ne reagira na dodir, i onda samo najednom počne otvarat bezvze.

 

Druga stvar koja se dogodila mojoj sestri koja je kupila mob.prije 30 dana je da je već 2 puta bio na servisu jer mu se baterija pregrije i ugasi se. Prvi put se nakon hlađenja dao upaliti, pa opet radi 3-5 minuta, ugasi se. Rekli su da je stvar softvera. Mob je kao popravljen, i nakon 2 dana ista stvar. Više se nemože upaliti., tj.upali se i samo blica XPERIA.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony Ericsson Xperia mini

I ti i sestra imate isti mob? šta rec nego nosi na reklamaciju u trgovinu ili servis pošto ne valja..

13 godina
offline
Sony Ericsson Xperia mini

Jel ima gdje tutorial na hrvatski kako rootati ovaj mob.?

No android-No party
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia mini

dal netko zna dali xperia ima prednju kameru? i kak se ukljuci? {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia mini
berni53 kaže...

dal netko zna dali xperia ima prednju kameru? i kak se ukljuci? {#}

Nema prednju kameru..

15 godina
offline
Sony Ericsson Xperia mini

Trenutno sam na officialnoj 2.3.4 verziji (4.0.2.A.0.62) - tele2, PC companion mi nudi upgrade na 4.1.B.0.587 verziju...... isplati se nadograditi ili ne? sto je uopce novo?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice