Sony Xperia miro

poruka: 39
|
čitano: 23.063
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia miro".
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

bok, možda zna netko koliko bi koštao i dali se uopće može popraviti čitač sim  kartice na xperiji  miro? kupljena jee nova prije dva dana,i oštetila sam čitač sim kartice ...ako netko zna ..helpp :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia miro

Jel mi moze tko pomoci?

Jel istina da u vipu miro dojde 999 kn na bonove?

I koja je njegova realna cijena, jel previše para?

http://webshop.vip.hr/vipme/Vipme-kompleti/Vipme-komplet-Sony-Xperia-Miro-black/10135

I kakav je urešdaj*

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

previse?  pa po kompletima ti dodju one ciglice na tipkanje po 400-600kn.   meni je nedavno trebao jedan mobitel koji ce stati doma.  uzeo mira u tele2 jer je provjereno otkljucan uredjaj.  probao i rade sve sim kartice.  kod njih kosta 1145kn.  vipov je zakljucan kao i svi njihovi uredjaji.

o uredjaju.. u svojoj klasi sasvim ok.  meni se svidio. mogao bih ga usporediti sa galaxy mini2.  baterija solidna, nema nikakvog bloatware softwera, sve je dosta fluidno sa 800mhz (neznam za igrice jer nisam nikada stavio igricu na smart), ICS... ipak konstrukcijom odise jeftinim uredjajem kada ga uzmes u ruku.

zlatna sredina i cvrsto opravdava svoje mjesto kandidata u cijeni 1000kn.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia miro

Znaci, ti tovrdis da u tele 2  otkuljan na sve mreze, ja imam bon bon karticu...neznam da li bi mi uspjelo?

A sta se tiče cijene previse je previše

16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

taj i slicni uredjaji ne vrijede preko 600kn..dapace bila je jednom i akcija kod tele2 za taj novac,ali cca 1000kn je trzisna cijena.  mislim da je to sasvim normalno, jer i slicni uredjaji imaju slicne cijene.

ja od tele2 ne koristim nikakav broj,ali u par navrata kod njih kupim uredjaj.

- kupio tablet i svi su otkljucani

- dva mobitela, otkljucana

prije par dana, usao u njihovu trgovinu i kazem...gdje je onaj miro, dajte mi ga ako je otkljucan.

djelatnica pokaziva red sa onim zvijerima, note2, sgs3 i ostalima.... oni su vam 100% svi otkljucani.  ovi jeftini su takodjer,ali se zna jako rijetko dogoditi da pokoji jeftini bude zakljucan.  no, bez problema vam pokusamo provjeriti sa vasom sim karticom.  i to napravis.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony Xperia miro

Pono ti hvala na vaznim savjetima i informacijama.....to nsiam znao da tele2 ima otkucane mreze....

uzet cu miro...

16 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia miro

nema na cemu.  evo ga.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia miro

LJudi pomagajte hitno!

 

Zelim kupiti mobs u tele2 i cuo sam price da je u ducani tele 2...odnsono mobilni uređaji da su otvorene na sve mreze...sko 90%

jel to istina? Meni djelatnica nije htjela dati da provjerim svoju bon bon sim karticu da stavim u urešaj da vidim jel prihvaca sony xperia miro...i nije mi htjela dati..zato sto ne smije.....

Jel ima tko ikakvih iskustva? Hitno

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony Xperia miro

ajmo ljudi hitno trebam pomoc

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice