Sony Xperia U

poruka: 40
|
čitano: 20.880
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Xperia U".
14 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Ja imam onaj najjeftijiji sa Dealextreme i radi sve preko njega.

Pa on je zapravo samo adapter tako da nemaš brige da neće raditi.

Samo glupi i mrtvi nikad ne mjenjaju svoje mišljenje.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] d.seb: Sony Xperia U
Ekran ima dobre boje i prosječno izgleda ali ima premali ekran, dijagonala ima 3.5 inča al osjetno manje izgleda vjerojatno jer je ekran duži a uži! Slova dok se tipka stvarno izgledaju ko buhice! Kamera je loša i neupotrebljiva. Možda za vrijeme lijepih i sunčanih dana dana bude koja bolja fotografija ali inače fotoaparat zaboravite! Sve ostalo je solidno i dobro samo zadnju zamjerku imam na vanjsko osvjetljenje koje je možda i nepotrebno i ima previše ženskih boja pa bi u muškoj ruci čovjek izgledo ko gei, mogli su to izostavit i ugraditi rađe bolju kameru al dobro! Pozdrav
ukupna ocjena
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

E ovako,imam problem sa sony xperio u,,,na tel. je bio android 2.1.x, uradio sam updete na 4.0.4,trenutno najnovi softver,

ali problem je u tome,sto kad telefon spojim preko USB kabla sa laptopom nikako nemogu da koristim internet ADSL od laptopa,,,kao sto sam mogao kad je na njemu bio 2.1.x,,jer tad je bilo da birate mod USB prikljucka,,samo punjenje,internet prolaz,masovna pohrana itd.

Kod ovog 4.0.4 nema toga,pa bi zamolio za pomoc ako netko zna sta  treba da uardim,i da li je moguse android povezati na adhock wifi mrezu i da se koriti internet

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Uzeo sam taj mobitel kao službeni za 400kn. Odmah cu reci da ga nebi nikome preporučio.

 

Što se tiče izgleda uređaj spada medju najgadnije na tržištu, svjetleca traka mu daje neki cool faktor ali dok je ugašena samo ga dodatno poružnuje.

Dojam se malo popravlja kada se upali ekran koji je naprosto savršen i u potpunosti uspjeva skrenuti pažnju sa dosadne vanjštine uređaja.

 

Baterija traje 1 dan, ali uglavnom stalno imam uštekane slušalice i puštam radio.

 

Kamera je loša, slike izgledaju super na ekranu mobitela ali kada se prebace na komp (osim u idealnim svjetlosnim uvijetima) su jadne, recimo u rangu k750i.

 

Tipka za okidanje kamere je neupotrebljiva jer je treba jako stisnuti i pri tome se zatrese cijeli mobitel a slika naravno bude mutna.

 

slušalice koje se dobiju sa njim su jako loše, ali sa njima najbolje hvata radio signal.

 

Kada se uzme u obzir odlican ekran i HW specifikacije mobitel uopće nije loš, ali njegov glavni problem je u softwaru.

Nakom upgradea na android 4 mobitel je postao živcirajuce spor i trom. Uz to ima desetke sitnih annoyanca, poput sata koji se ne osvježava dok je ekran zatamljen,

Prekidanja poziva tijekom razgovora ili gašenja mikrofona, tiltovi sa gašenjem alarma, hrpom glupih notifikacija koje stalno stizu, hrpom sharware softvera koji dolazi instaliran i ne moze se maknuti na pristojan nacin.

Ovo mi je prvi susret sa androidom, a rekao bih i zadnji.

 

Tipkanje poruka je u redu samo treba malo navikavanja. Fora je u tome da se tipka odprilike, tj. nije potrebno stisnuti bas dobro sva slova, a on nudi rijeci na odabir. u 95% slucajeva dobro pogadja, ali onih 5% moze biti frustrirajuce.

 

Sve neke zgodne stvari na njemu su posljedica nekih aplikacija koje su dostupne i na drugim mobitelima i platformama.

Mislim da su vi sonijevi mobiteli u biti isti uredjaj samo sa vecim ekranom, tako da vjerojatno nista od toga ne valja.

 

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.2.2013 21:33 (Glamdring).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony Xperia U
Glamdring kaže...

Uzeo sam taj mobitel kao službeni za 400kn. Odmah cu reci da ga nebi nikome preporučio.

 

Što se tiče izgleda uređaj spada medju najgadnije na tržištu, svjetleca traka mu daje neki cool faktor ali dok je ugašena samo ga dodatno poružnuje.

Dojam se malo popravlja kada se upali ekran koji je naprosto savršen i u potpunosti uspjeva skrenuti pažnju sa dosadne vanjštine uređaja.

 

Baterija traje 1 dan, ali uglavnom stalno imam uštekane slušalice i puštam radio.

 

Kamera je loša, slike izgledaju super na ekranu mobitela ali kada se prebace na komp (osim u idealnim svjetlosnim uvijetima) su jadne, recimo u rangu k750i.

 

Tipka za okidanje kamere je neupotrebljiva jer je treba jako stisnuti i pri tome se zatrese cijeli mobitel a slika naravno bude mutna.

 

slušalice koje se dobiju sa njim su jako loše, ali sa njima najbolje hvata radio signal.

 

Kada se uzme u obzir odlican ekran i HW specifikacije mobitel uopće nije loš, ali njegov glavni problem je u softwaru.

Nakom upgradea na android 4 mobitel je postao živcirajuce spor i trom. Uz to ima desetke sitnih annoyanca, poput sata koji se ne osvježava dok je ekran zatamljen,

Prekidanja poziva tijekom razgovora ili gašenja mikrofona, tiltovi sa gašenjem alarma, hrpom glupih notifikacija koje stalno stizu, hrpom sharware softvera koji dolazi instaliran i ne moze se maknuti na pristojan nacin.

Ovo mi je prvi susret sa androidom, a rekao bih i zadnji.

 

Tipkanje poruka je u redu samo treba malo navikavanja. Fora je u tome da se tipka odprilike, tj. nije potrebno stisnuti bas dobro sva slova, a on nudi rijeci na odabir. u 95% slucajeva dobro pogadja, ali onih 5% moze biti frustrirajuce.

 

Sve neke zgodne stvari na njemu su posljedica nekih aplikacija koje su dostupne i na drugim mobitelima i platformama.

Mislim da su vi sonijevi mobiteli u biti isti uredjaj samo sa vecim ekranom, tako da vjerojatno nista od toga ne valja.

 

.

"softwaru", "sharware" i jos hrpu takvih gluposti...da te pitam...sa kojega si ti brda sisao?? hahah

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
Matijasever kaže..

"softwaru", "sharware" i jos hrpu takvih gluposti...da te pitam...sa kojega si ti brda sisao?? hahah

Trole.   S obzirom na medij, publiku i status poruke razina komunikacije je sasvim dostatna da prenese informaciju. Da pišem doktorski dar ili barem recenziju sigurno bi se više potrudio, ali ovako,

jednostavno nisi vrijedan truda ni vremena.

11 godina
protjeran
offline
Sony Xperia U
pisati pravilno, znaci pazi, ne doktorski nego pravilno, ne mora biti trud ako si skolovan covjek...tako da ne glumi znalca, ne pametuj o mobitelu koji je za te novce odlican, i prihvati da nisi sposobam pisati pravilno.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia U
Matijasever kaže...
pisati pravilno, znaci pazi, ne doktorski nego pravilno, ne mora biti trud ako si skolovan covjek...tako da ne glumi znalca, ne pametuj o mobitelu koji je za te novce odlican, i prihvati da nisi sposobam pisati pravilno.

 

Eto, moj alter ego koji tipka ovo po forumu nije školovan u vidu daktilografkih vještina i sasvim mu je svejedno što će neki dušebrižnici misliti.

Njušim da si sony fanboy i ne smeta ti uopće moje tipkanje nego pljuckanje po Soniju pa me pokušavaš diskreditirati jer šta neki brđo zna šta valja.

 

Da je mobitel za te novce odličan je samo tvoje osobno mišljenje, molim te nemoj mi ga nametati.

Moje mišljenje je da se taj novac mogao puno bolje utrošiti, recimo na 800 cungalungi.

 

 

11 godina
protjeran
offline
Sony Xperia U
nisam nikakav fanboy...cijenim ono sto vrijedi...i ide mi na zivce kad netko tko nema blage veze sa tehnologijom, pljucka po svacemu...smetaju mi takvi tipovi koji su protiv svega...da je bio SGS3, ti bi opet nasao hrpu stvari koje po tvome misljenju "ne valjaju"...a te tvoje viceve ostavi za svoje selo/brdo/hrid...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia U

Pozdrav, imam ovaj mobitel vec duze vrijeme,medjutim u zadnje vrijeme ne reagira na spajanje sa PC-om preko usb kabla.Znaci kad ga spojim na PC samo vrsi punjenje baterija i ne pokazuje nikakve druge znakove, a PC javlja da ne prepoznaje uredjaj. Probo sam sa Sony PC Companion medjutim ni on ga ne prepoznaje. Odradio sam hard reset mobitela al ni to nije pomoglo.(da naglasim da je prije mobitel radio sasvim ok).

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice