Osijek - gdje kupiti pleksiglas

poruka: 25
|
čitano: 11.348
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Pozdrav kolege, zanima me zna li netko gdje mogu kupit u Osijeku prozirnu akrilnu ploču (pleksiglas)? Htio bih se malo igrati i napravit rgb backplate za grafičku i pokrov za napajanje u kućištu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
pacijent007 kaže...

Pozdrav kolege, zanima me zna li netko gdje mogu kupit u Osijeku prozirnu akrilnu ploču (pleksiglas)? Htio bih se malo igrati i napravit rgb backplate za grafičku i pokrov za napajanje u kućištu 

 Imaš u Pevecu, nije neka kvaliteta ali može poslužiti :)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Također preporuka za Pevec, ja tamo kupio kad sam radio prozor za kućište.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
Mary Sue kaže...
pacijent007 kaže...

Pozdrav kolege, zanima me zna li netko gdje mogu kupit u Osijeku prozirnu akrilnu ploču (pleksiglas)? Htio bih se malo igrati i napravit rgb backplate za grafičku i pokrov za napajanje u kućištu 

 Kako nakon ove informacije očekuješ da ti tkogod staloženo odgovori?

 Sori profi majstore što se student koji voli racunala odlucio pokusati nešto napravit iz razonode sto nikad nije radio. U ostalom sta tebe boli kurac sta cu ja sa pleksiglasom, sto se tebe tiče mogu autolakom nacrtat cica glisu na njemu. Pitao sam jel netko zna gdje mogu naći a ne tvoje mišljenje kako cu ja pristupit takvom poslu.

 

A ostalima hvala pogledat cu u pevecu. Nisam nikakav profesionalac samo bih probao napraviti nešto pa ako je bude dobro nikom ništa .. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Psst, netko nije shvatio što sam htjela reći.

All work and no play makes Jack a dull boy.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Ako je to bio pokusaj neke sale seksualnog karaktera ili slicno, lose je prosao jer nije bilo nikakve naznake toga.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Jel mi mozes reci samo posto je u Pevecu?

6 godina
protjeran
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
pacijent007 kaže...

Jel mi mozes reci samo posto je u Pevecu?

 ima više vrsta, debljina, uzoraka, možda ne bi bilo loše znazvati ili rošetati do Peveca

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
16 godina
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
pacijent007 kaže...

Jel mi mozes reci samo posto je u Pevecu?

 Imaš različitih debljina i veličina, pa ćeš morati otići do njih zbog cijene. Mislim ja sam ja platio nekih 50kn, ali bilo je to davno pa uzmi info s rezervom.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
pacijent007 kaže...

Jel mi mozes reci samo posto je u Pevecu?

 Tako je, ovisi o debljini, ali do 5mm si na miru, nisu to neke cijene.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Hvala na pomoći  pogledam u ponedjeljak to

15 godina
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
pacijent007 kaže...

Hvala na pomoći  pogledam u ponedjeljak to

 osam si godina na forumu (i to u Hrvatskoj!) i još nisi shvatio da je "hvala" klik na HVALA onome tko ti je pomogao ili 100€. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

S obzirom da sam u 5 kad sam pisao to dosao kući pijan iz grada dobro da je dobio i thumbs up i odgovor

11 godina
offline
Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Imas u ZRCALU, u raznim bojama i debljinama, narezu ti u velicini koju trebas.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Znas li mozda otprilike cijenu metru kv za 2 ili 3mm...ako je neka blesava cifra nije mi isplativo placati puno da bi isprobavao i igrao se s pleksijem

14 godina
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
pacijent007 kaže...

S obzirom da sam u 5 kad sam pisao to dosao kući pijan iz grada dobro da je dobio i thumbs up i odgovor

Znaci da nisi ni pravila foruma procitao gdje jasno pise da je zabranjeno postanje pijanim osobama. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
CroNk3r kaže...
pacijent007 kaže...

S obzirom da sam u 5 kad sam pisao to dosao kući pijan iz grada dobro da je dobio i thumbs up i odgovor

Znaci da nisi ni pravila foruma procitao gdje jasno pise da je zabranjeno postanje pijanim osobama. 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
CroNk3r kaže...
pacijent007 kaže...

S obzirom da sam u 5 kad sam pisao to dosao kući pijan iz grada dobro da je dobio i thumbs up i odgovor

Znaci da nisi ni pravila foruma procitao gdje jasno pise da je zabranjeno postanje pijanim osobama. 

 pijana osoba je ona koja ponekad pije a pošto je on stalno pijan to za njega ne važi jer uopće ne zna kako je to biti trijezan 

pije u Tvrđi po folk "diskovima"

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
Anđeo bez falinge kaže...
CroNk3r kaže...
pacijent007 kaže...

S obzirom da sam u 5 kad sam pisao to dosao kući pijan iz grada dobro da je dobio i thumbs up i odgovor

Znaci da nisi ni pravila foruma procitao gdje jasno pise da je zabranjeno postanje pijanim osobama. 

 pijana osoba je ona koja ponekad pije a pošto je on stalno pijan to za njega ne važi jer uopće ne zna kako je to biti trijezan 

pije u Tvrđi po folk "diskovima"

 Hm, ajde molim te pojasni kako ti točno znaš kad sam ja pijan i koliko i gdje pijem. Trpas se u temu samo kako bi filozofirao, tako isto radiš i na procjenama. Suti i pokrij se usima. Kako je moguće da se dva debila nadu na temi od 10 postova.

A drugo, ja jako dobro znam pravila foruma i pijane osobe sigurno nisu spomenute ali je spomenuto da je zabranjeno spamat, vrijeđat i trollat. Vas dvojica sigurno spadate u jednu od te tri kategorije posto sam ja do vas svakom lijepo odgovorio tko je i meni odgovorio na pitanje 

7 godina
neaktivan
offline
Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Šta kontaš sa pleksiglasom ako se smije znati?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Pise gore, htio bi napravit neki backplate za grafičku a možda probat i pokrov za napajanje u kućištu da sakrijem kablove 

6 godina
protjeran
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
pacijent007 kaže...

 Hm, ajde molim te pojasni kako ti točno znaš kad sam ja pijan i koliko i gdje pijem. Trpas se u temu samo kako bi filozofirao, tako isto radiš i na procjenama. Suti i pokrij se usima. Kako je moguće da se dva debila nadu na temi od 10 postova.

A drugo, ja jako dobro znam pravila foruma i pijane osobe sigurno nisu spomenute ali je spomenuto da je zabranjeno spamat, vrijeđat i trollat. Vas dvojica sigurno spadate u jednu od te tri kategorije posto sam ja do vas svakom lijepo odgovorio tko je i meni odgovorio na pitanje 

 nisi shvatio šalu u našim postovima..

što se tiče akrilnih ploča s dva klika za 5 sec sam na webu pronašao i cijenu, debljine, veličine, izgled boje, gdje se može nabaviti a ti si od toga napravio cijeli cirkus.

cijelu temu si zaspamao bezveznim podpitanjima.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Očito nisam

 

Gle, da sam našao ne bi pitao ovdje. Gugl mi je izbacio samo pravi pleksiglas po cijeni od 900kn za kvadrat a to sigurno nije ono s cim modderi rade pa sam zatl pitao gdke se da naci nebrandirani akril

14 godina
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas
pacijent007 kaže...

Očito nisam

 

Gle, da sam našao ne bi pitao ovdje. Gugl mi je izbacio samo pravi pleksiglas po cijeni od 900kn za kvadrat a to sigurno nije ono s cim modderi rade pa sam zatl pitao gdke se da naci nebrandirani akril

U zdanje vrijeme mislim da je pleksi out i staklo in

14 godina
neaktivan
offline
Re: Osijek - gdje kupiti pleksiglas

Kad je u pitanju prozor na kućištu u svakom slučaju onda. Ali za custom pravljenje backplatea ili pokrova napajanja je plexi okej jer se ionako farba a puno je lakše njega rezat i savijati nego staklo. A i jeftiniji je.

Bio sam u Pevecu sad i saznao što me zanima tako da tema može lock

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice