Uređenje sobe

poruka: 17
|
čitano: 19.302
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Uređenje sobe

.

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 23:32 (kuleee).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Uređenje sobe

Evo ti par shema, pa izvuci nekaj od toga. Mozes obloziti jedan zid ili dio zida u drvo, da dobijes na kontrastu i toplini prostora.

 

Pazi da ti ne budu svi zidovi tamni da se vizualno ne smanji prostor.

daniel
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2013 0:00 (daniel.hajdinjak666).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Uređenje sobe

.

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 23:32 (kuleee).
Moj PC  
42 0 hvala 0
14 godina
offline
Uređenje sobe

Svaka čast legendo!!!!!!!!!!!!

 

{#}{#} {#}

 

WORK IN PROGRESS

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uređenje sobe

Svaka čast legendo ,,ali po meme ukusu ja bi radije plazmu malo makao od radnog stola ...ne bih na zid nista barem metar sa svake strane ... radi ljepšeg izgleda i ambi lighta

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
13 godina
offline
Uređenje sobe

.

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 23:33 (kuleee).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Uređenje sobe

Imal kakvih novina,nestrpljivo cekamo.

THIS LIFE IS NOT FOREVER
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Uređenje sobe

.

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 23:33 (kuleee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Uređenje sobe

.

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 23:33 (kuleee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Uređenje sobe

Nadam se da ćeš se vratiti s novcima, i dobrim idejama. Jer projekti zgleda fantastično! 

Sretno!  

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Uređenje sobe

Dobra ideja sa tim stolom,danas sam napravio nesto slicno,naraavno tvoja konstrukcija je dosta jaca i bolje izgleda,ja sam uradio nesto manje na istu foru,da imam za laptop i tako to,trebam samo odrezat visak te konstrukcije da ne smeta

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uređenje sobe
bl4ck_h4ck3r_1 kaže...

Dobra ideja sa tim stolom,danas sam napravio nesto slicno,naraavno tvoja konstrukcija je dosta jaca i bolje izgleda,ja sam uradio nesto manje na istu foru,da imam za laptop i tako to,trebam samo odrezat visak te konstrukcije da ne smeta

Preporucam ti da stavis i poprecne cijevi jer u ovom slucaju ako se naslonis na stol staklo ce ti puno lakse puknut, silom ces djelovat na onaj dio stakla di je najslabije(sredina), a u slucaju originalnog dizajna djelujes silom direktno na konstrukciju/na dio stakla di je ono najjace posto je jako blizu konstrukcije.

:D
12 godina
neaktivan
offline
Uređenje sobe

Naravno stavit cu okvir okolo ili ojacanje kroz sredinu,ne usudjujem se bas nageti na njega 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Uređenje sobe

Ja ti bas i ne preporucam "viseci" stol tako zavidan u zid, jer ja sam ga sebi radia isto i nemogu bas reci da je toliko pouzdan da mozes voditi ljubav na njemu (a zene to vole na stolu), a moj stol je jos drveni...

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uređenje sobe
in_rust_we_trust kaže...

Ja ti bas i ne preporucam "viseci" stol tako zavidan u zid, jer ja sam ga sebi radia isto i nemogu bas reci da je toliko pouzdan da mozes voditi ljubav na njemu (a zene to vole na stolu), a moj stol je jos drveni...

Iz navedenog razloga originalni setup u toj prici ima i kauc, a ako znas sta radis, onda je svejedno di si... 

:D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uređenje sobe
Možda Mirjana Mikulec ima bug account pa da savjet o uređenju interijera

I ofarbaj u svjetliju sivu kako si rekao, odlična boja za sobu, pogotovo ako je komp, tv i tako u sobi, ja sam si mislio bijelo, a jedan zid di će komp bit u sivo ofarbat i di je tv u sivo, znači kombinacija sive i bijele, meni je to dobro, ostaje malo svjetline
Since the hard kick pioneered the scene, no words are fit to describe how explosive the sound has become. With the force of headbangers and die hard producers, we are now at maximum power.
6 godina
neaktivan
offline
Uređenje sobe

Dobar dan!Želio bih uređivati svoju sobu(u kojoj smo ja[14] i moj brat[9]).Htio sam obojati zidove u plavo-bijelu.Htio sam da izgleda prostranije(e da,može li se to s tim  bojama ako može→),ali neznaam koju boju staviti oko prozora bijelu ili plavu da izgleda prostranije.Molim odgovor.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice