Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.930
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
2fast4u kaže...
Vlasnici s10 (regular), jeste zadovoljni s baterijom, kakva je u usporedbi sa prijašnjim telefonom?

 Naprema S8, razocaran, jako. A jos imam taj ajmo reci "bolji" Snapdragon S10 i doslovce ako je 10% bolja baterija od S8.

Di2 & EPS FTW!
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Zašto kad idem dodati privitak u mail nemam opciju odmah galerija? Na S9 sam to imao. I sad uvijek moram ići na priloži datoteku i onda odabrati galerija. Može li se to riješiti da je galerija odmah dostupna?

 

 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 11:28 (ParaNO1d).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
wenclino kaže...
Yaj kaže...

jel ima.nekome da mu nije dosa august update na s10 zas je to?

Meni

S10+ HT,a zašto to samo vrli HT zna

 

Nije ni meni na s10e HT

1.srpanj stoji

7 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

 

Evo imam dvije godine
Xiaomi Redmi note 4 SD 625

onj solidan mob ali 3/32 GB je premalo danas i

npr. duži je od S10e

za 1cm i širi za 1/2 cm ali

S10e ima veći zaslon ukupno za 1cm jer ima manje rubove sa strane i gore i dolje.

 

Već se mjesecima lomim oko S10e privlači me njegova kvaliteta zaslona ,veličina,zvuk,kamera za video,SoC ,hardware...


ALI


ohladim se istog trenutka kad pročitam za ovaj užas od njegove baterije ?????
Sve drugo je super i onda ovo sa baterijom zaseru do daske zapravo je problem u optimizaciji softver sa hardverom zato je baterija UŽAS.
Najviše koristim mobitel za

Yout tube,video player i internet i snimanje video kamerom.

 

Ima li poboljšanja sa baterijom nakon prošlih update ili je sve po starom tj.očaj.....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 10:33 (MUĆAK).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Uzeo sam E zbog dexa i mogu reci da je baterija trenutno kao i na xz2, drzi do dva dana slabog/srednjeg koristenja. Javim ako se sto promjeni.
Sig
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MUĆAK kaže...

 

Evo imam dvije godine
Xiaomi Redmi note 4 SD 625

onj solidan mob ali 3/32 GB je premalo danas i

npr. duži je od S10e

za 1cm i širi za 1/2 cm ali

S10e ima veći zaslon ukupno za 1cm jer ima manje rubove sa strane i gore i dolje.

 

Već se mjesecima lomim oko S10e privlači me njegova kvaliteta zaslona ,veličina,zvuk,kamera za video,SoC ,hardware...


ALI


ohladim se istog trenutka kad pročitam za ovaj užas od njegove baterije ?????
Sve drugo je super i onda ovo sa baterijom zaseru do daske zapravo je problem u optimizaciji softver sa hardverom zato je baterija UŽAS.
Najviše koristim mobitel za

Yout tube,video player i internet i snimanje video kamerom.

 

Ima li poboljšanja sa baterijom nakon prošlih update ili je sve po starom tj.očaj.....

 

 

baterija nije uopce ocajna.

 

ne znam zasto to ljudi misle, sasvim je zadovoljavajuca, pri tome mislim da ne moras brinuti od jutra do navecer da ces ostat bez soka 

 

S10e, P30 Pro i Note 10+ sam zadnjih 20 dana koristio paralelno

 

najslabiji batery life ima S10e, naravno jer ima bateriju sa najmanjim kapacitetom 3100mAh, P30 Pro 4200mAh, Note 10+ 4300mAh

 

medutim daleko od toga da je "uzasna", rekao bih da je tu negdje oko prosjeka ili malo iznad, svakako puno bolja nego S8, kojeg isto imam

 

ono sto S10e, kao zaokruzeni proizvod nudi, trenutno sa njegovom cijenom, je najbolji deal na trzistu, pogotovo ako trazis sub 6" smartphone

 

zavisi koliko ga trosis i kako, baterija ce ti tako i trajati, mozes unutart 24 sata dobiti 4h SoT, a i mozes navuci 6+ SoT oko 15 sati trajanja baterije

 

bar je to moje neko iskustvo

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 12:32 (Mitohondri).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MUĆAK kaže...

 

Evo imam dvije godine
Xiaomi Redmi note 4 SD 625

onj solidan mob ali 3/32 GB je premalo danas i

npr. duži je od S10e

za 1cm i širi za 1/2 cm ali

S10e ima veći zaslon ukupno za 1cm jer ima manje rubove sa strane i gore i dolje.

 

Već se mjesecima lomim oko S10e privlači me njegova kvaliteta zaslona ,veličina,zvuk,kamera za video,SoC ,hardware...


ALI


ohladim se istog trenutka kad pročitam za ovaj užas od njegove baterije ?????
Sve drugo je super i onda ovo sa baterijom zaseru do daske zapravo je problem u optimizaciji softver sa hardverom zato je baterija UŽAS.
Najviše koristim mobitel za

Yout tube,video player i internet i snimanje video kamerom.

 

Ima li poboljšanja sa baterijom nakon prošlih update ili je sve po starom tj.očaj.....

 

 

 

 

Ja sam prije mjesec i pol prešao upravo sa xiaomi note 4 SD na s10e.

U svemu je razlika nebo i zemlja, sad kad uzmem taj note 4 u ruke ostanem šokiran, glupo je uopće uspoređivat.

Baterija uopće nije toliko loša, možda ne drži jednako dugo kao u note 4, ali zato ju brže i napuniš i dođe ti na isto.

Kako god, nema razloga ako ti se sviđa dotični telefon da ga zbog baterije ne uzmeš.

Mene je osobno najviše pozitivno iznenadilo koliko je lakše baratat telefonom ovih dimenzija.

7 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Pa hebeš mobitel sa takvom baterijom ako se moram ustezati što i kako ću raditi sa njim ,
OK , zercu se  zahebavam ....

Dakle ovako unatoč očajnoj bateriji a gledajući sve ostalo na S10e što je inače vrhunsko isplati li se zažmiriti na tu popišanu bateriju pa ga kupiti za ono što meni treba a to je vrhunski zaslon ,kvalitetna video kamera,
You tube ,Iptv,
uostalom imam powerbank pa sam siguran za bateriju ha,ha,ha....
Činjenica je da ne postoji mobitel koji je savršen i bez mana svaki on ima svoje nedostatke
neki više neki manje pa čak i oni najskuplji.
Dakle....
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 8:44 (MUĆAK).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Bolje ipak ne. Ako si svjestan što mu je mana a radi se o nečemu što ti je bitno, nema razloga uzimati. Imaš korisnika koji ne instaliraju niti jednu dodatnu aplikaciju i lagano koriste mobitel i njima baterija traje. Ako ćeš staviti pedesetak appova od kojih se većina sinhronizira u pozadini, nećeš biti zadovoljan.
9 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Sil kaže...
Bolje ipak ne. Ako si svjestan što mu je mana a radi se o nečemu što ti je bitno, nema razloga uzimati

upravo to.

ako imas popis stvari koje su ti vise bitne i koje su ti manje bitne, onda uzimas model u skladu s tim, a ne s misljenjem "svaki ima neku manu".. na taj nacin mozes pogodit na onaj koji je losiji od konkurencije bas u stvarima koje su ti bitne..

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Pa dobro nije baterija toliko loša da će ti do podne biti prazna. To sasvim sigurno nije.
Ako cijele dane provodiš na mobu, onda je da problem.
I za 3500 kn koliko je sad na akciji u dućanu, S10e je odlična kupnja za što nudi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Meni se baterija nenormalno trosi preko noci,proguta mi 30%,to je pocelo prije nekih 3 tjedna,vidjet cu kroz jos par updejtova hoce li se popraviti inace ide na servis,jer mi to nije radio od pocetka.Vratio sam ga i na tvornicke i opet radi isto.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

kaj ste vi svi poludili ili sta? od kad je to 6h SoT ocajna baterija????

 

za 3500kn tko kupi bilo sto drugo a ne S10e, je kupio krivi mobitel i losiji mobitel

 

Osim ako ne podnosi Samsung sustav, to je jedini argument

 

S10e je full premium flagship telefon, powerhouse koji ima sve sto ti treba, i bolja je kupnja od S10 i od S10+ 

 

Ne zaboravite da ima ravan ekran takoder 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Doslovno razlog zašto sam prodao svoj s10+, odem spavat sa cca 95% baterije i budim se na nekih 75% do 80%.

Random power drain je kod Samsunga odavno poznata stvar, iskreno ne znam kog vraga rade sa optimizacijom softwarea...
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Doslovno razlog zašto sam prodao svoj s10+, odem spavat sa cca 95% baterije i budim se na nekih 75% do 80%.

Random power drain je kod Samsunga odavno poznata stvar, iskreno ne znam kog vraga rade sa optimizacijom softwarea...

 A tek padanje na 99% cim ga skines sa punjaca? Ili to sto u jednom updateu zeznu sve sto su radili sa zadnja 3 po pitanju optimizacije.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Meni S10+ preko noći uzme 1-2%

SoTa imam minimalno 6h
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2019 22:46 (ROXX).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MUĆAK kaže...
Pa hebeš mobitel sa takvom baterijom ako se moram ustezati što i kako ću raditi sa njim ,
OK , zercu se  zahebavam ....

Dakle ovako unatoč očajnoj bateriji a gledajući sve ostalo na S10e što je inače vrhunsko isplati li se zažmiriti na tu popišanu bateriju pa ga kupiti za ono što meni treba a to je vrhunski zaslon ,kvalitetna video kamera,
You tube ,Iptv,
uostalom imam powerbank pa sam siguran za bateriju ha,ha,ha....
Činjenica je da ne postoji mobitel koji je savršen i bez mana svaki on ima svoje nedostatke
neki više neki manje pa čak i oni najskuplji.
Dakle....

 

Baterija nije očajna na s10e ako mob koristiš za ono što si naveo da bi ga koristio.

Meni je na s10e bolja baterija nego na redmi note 4, jer ako na note 4 zaboravim punit na vrijeme i npr. trebam negdje ići kroz cca 20 min kurac ću ga napunit, a ovog samsunga dopuniš za 20 min, smanjim proc na 70% usagea i dobar sam poprilično.

Ti gledaj Youtube recenzije gdje upale youtube video na dva moba i čekaju kad će se koji zgasit, te se vodi tim iskustvom, a iskustvo onog ko je imao mob koji imaš i na koji misliš preći smatraj nebitnim heh.

Još samo neki brzi punjač kupit i "Amerika".

Kakav redmi note 4 kakvi bakarači. 😂

 

Usput. Pitanjce za one koji su upućeni.

Preporuka nekog provjerenog bržeg punjača za Samsung ?

Tnx unaprijed.

 

 

7 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nisam tip koji se veže na neki točno određeni proizvod nego na kvalitetu za pristojnu cijenu ,zadnji Samsung koji sam imao bio je Galaxy S3 a prije njega

Samsung Omnia I i Pixon 8800 .

Evo jedno pitanjce vezano za 

S10e  ako bi morao a morao bih svaki dan 2 x puniti mobitel koliko bi njegova baterija dugo izdržala računajući njeno zagrijavanje samo tijekom punjenja što znači godišnje cca.700 punjenja ....

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Previše razmišljaš što bi bilo da bi bilo. Neki imaju mobitele 4-5 godina pa rade sasvim normalno, a sigurno više ciklusa punjenja.
Neće S10e nakon toliko vremena i ciklusa baterija postati smeće pa da ga nećeš koristiti. Znam osobe koji i dalje rokaju S7 bezbrižno.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Bass kaže...
Uzeo sam E zbog dexa i mogu reci da je baterija trenutno kao i na xz2, drzi do dva dana slabog/srednjeg koristenja. Javim ako se sto promjeni.

 Ja razmisljam prec sa xz2 na s10e. Ovo da imaju slicno trajanje baterije mi je super sjelo, jer xz2 je ok. Možeš mi ukratko usporedit ta 2 moba?

Hvala unaprijed

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam sa S8 prešao na S10 i sa baterijom sam pre zadovoljan. Na S8 sam jedva imao 3 sata SoT, a jučer na S10 sam imao malo preko 6 sati. Huge thumbs up. 😊

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
HAL kaže...
Doslovno razlog zašto sam prodao svoj s10+, odem spavat sa cca 95% baterije i budim se na nekih 75% do 80%.

Random power drain je kod Samsunga odavno poznata stvar, iskreno ne znam kog vraga rade sa optimizacijom softwarea...

 Meni s10+ ni jednom nije pravio, 2-3 % gubim točno svake noći, ali ja sam svojeg "potweako", pogasio nekih 40-50 samsung smeća appova i loggera preko ADB shella, nakon toga je super telefon :)

7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ovaj sugavi T šrot jos nije dao update. Zadnja verzija kod mene 1.7

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
meni je zadnja 2.9
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Gdje se provjeri zadnja verzija? Taj broj..ja imam od 1 august Sp

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Suzy1973 kaže...

Ovaj sugavi T šrot jos nije dao update. Zadnja verzija kod mene 1.7

 Apsurd,nažalost

 

Nije dovoljno da Samsung sporo izdaje update,još netko u HT mora stisnuti "tipku"

Idu mi na onu stvar te nebuloze 

 

Fali mi moj OnePlus 5T

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
A taj zadnji update ti je bitan jer...?
Aj da bar donosi neke značajne promjene u UI ili nove funkcije, ali ne donosi pa me iskreno ne dira kad će doći.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
A za što update?
Jel ti nešto ne radi na mobu kako treba?
Ja apsolutno nikakvih zamjerki nemam na S10+
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Zadnji update se dosta ljudi žale na lošiju bateriju, tak da neznam čemu se tolko veselite novom update koji ne donosi baš ništa novo osim Security patcha.(Ja nisam zamjetio razlike ikakve u bateriji)

 

BTW ljudi kojima pada tipa 15% preko noći, jel ste si dali 5 sec truda da otkrijete u ćemu je problem?Možda imate neki loši app, tipa napunite da 100%, i ujutro pogledajte battery stats koje su vam aplikacije na vrhu.

 

Isto tako, dajte si truda tko hoće bolju bateriju, prođete kroz sve aplikacije i namjestite sve koje netrebate, da odu odma u spavanje čim nisu otvorne(Applikacije >"app" >Baterija >Dopusti Pozadinsku aktivnost > Isključeno).

 

I to napravite za sve appove osim naravno tipa Facebook, Whatsup, Email, Audio player, youtube itd, jel vam neće doći poruke dok ih ne otvorite ili će vam stati muzika ćim izađete van.Sve ove glupe igrice i drugi programi nema smisla da se vrte dok ih nemate otvorene.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 11:26 (ivicask).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...

Zadnji update se dosta ljudi žale na lošiju bateriju, tak da neznam čemu se tolko veselite novom update koji ne donosi baš ništa novo osim Security patcha.(Ja nisam zamjetio razlike ikakve u bateriji)

 

BTW ljudi kojima pada tipa 15% preko noći, jel ste si dali 5 sec truda da otkrijete u ćemu je problem?Možda imate neki loši app, tipa napunite da 100%, i ujutro pogledajte battery stats koje su vam aplikacije na vrhu.

 

Isto tako, dajte si truda tko hoće bolju bateriju, prođete kroz sve aplikacije i namjestite sve koje netrebate, da odu odma u spavanje čim nisu otvorne(Applikacije >"app" >Baterija >Dopusti Pozadinsku aktivnost > Isključeno).

 

I to napravite za sve appove osim naravno tipa Facebook, Whatsup, Email itd, jel vam neće doći poruke dok ih ne otvorite.

 Najbolje da ekipa sve pogasi...jebeš onda takav mob.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice