Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 601.726
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...
ivicask kaže...

Zadnji update se dosta ljudi žale na lošiju bateriju, tak da neznam čemu se tolko veselite novom update koji ne donosi baš ništa novo osim Security patcha.(Ja nisam zamjetio razlike ikakve u bateriji)

 

BTW ljudi kojima pada tipa 15% preko noći, jel ste si dali 5 sec truda da otkrijete u ćemu je problem?Možda imate neki loši app, tipa napunite da 100%, i ujutro pogledajte battery stats koje su vam aplikacije na vrhu.

 

Isto tako, dajte si truda tko hoće bolju bateriju, prođete kroz sve aplikacije i namjestite sve koje netrebate, da odu odma u spavanje čim nisu otvorne(Applikacije >"app" >Baterija >Dopusti Pozadinsku aktivnost > Isključeno).

 

I to napravite za sve appove osim naravno tipa Facebook, Whatsup, Email itd, jel vam neće doći poruke dok ih ne otvorite.

 Najbolje da ekipa sve pogasi...jebeš onda takav mob.

 Zato jel ljudi imaju po 30 glupih igrica, crackanih aplikacija sa neta i tko zna  čega sve ne, i ni JEDAN android telefon na svijetu nije imun na to.

 

I ništa ne gase, sve je i dalje dostupno, samo forsaš spavanje tih appova kad nisi u njima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 11:29 (ivicask).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Inace bih se slozio, ali Samsung je napravio ocajan posao s optimizacijom Androida na ovom mobitelu, pa svaka druga tema na Redditu je battery drain ili nesto vezano uz bateriju. Ljudi mjere pogorsanja od 15%+ u 3-4 mjeseca po pitanju baterije.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...

Inace bih se slozio, ali Samsung je napravio ocajan posao s optimizacijom Androida na ovom mobitelu, pa svaka druga tema na Redditu je battery drain ili nesto vezano uz bateriju. Ljudi mjere pogorsanja od 15%+ u 3-4 mjeseca po pitanju baterije.

 Upiši battery drain + bilo koja marka telefona i isto tako imaš hrpu rezultata, isto tako, reci mi kolko se Samsung-a proda, a kolko ostalih marka?

 

Inaće ja ga imam već puno mjeseci i dva dana mi traje batterija, ili ono puni radni dan, dođem doma sa 50% batterije pa punim reda radi da nejdem sutra sa tipa 40% na posao, samo želim reć da imam njbolju batteriju ikad od svih telefona koje sam ikad imao.

 

EDIT:BTW Pričam o s10+, dvoje kolega koji imaju S10 kraće osjetno traje, imajte i to na umu, 3500 vs 4100 mAh .

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 12:47 (ivicask).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Ja isto prezadovoljan sa baterijom na S10+. Velika razlika u odnosu na S9+ i nije bilo dana kada sam morao na kraju dana tražiti punjač.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Sorry na off topic...dobioorginal led view cover na poklon crni..ali nazalost za s10+ a ne s10..pa ako nekog zanima i iz zagreba je moze na pp...hvala

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
ivanoile kaže...

Inace bih se slozio, ali Samsung je napravio ocajan posao s optimizacijom Androida na ovom mobitelu, pa svaka druga tema na Redditu je battery drain ili nesto vezano uz bateriju. Ljudi mjere pogorsanja od 15%+ u 3-4 mjeseca po pitanju baterije.

 Upiši battery drain + bilo koja marka telefona i isto tako imaš hrpu rezultata, isto tako, reci mi kolko se Samsung-a proda, a kolko ostalih marka?

 

Inaće ja ga imam već puno mjeseci i dva dana mi traje batterija, ili ono puni radni dan, dođem doma sa 50% batterije pa punim reda radi da nejdem sutra sa tipa 40% na posao, samo želim reć da imam njbolju batteriju ikad od svih telefona koje sam ikad imao.

 

EDIT:BTW Pričam o s10+, dvoje kolega koji imaju S10 kraće osjetno traje, imajte i to na umu, 3500 vs 4100 mAh .

 battery drain u smislu da ljudi sami testiraju razliku izmedu svakog updatea. Ako sam mozes mjerit pogorsanje onda definitivno nesto ne valja. Ja sam primjetio da baterija krace traje od 2. updatea u 8. mjesecu i sad u 9. je ostalo isto, ni vrit ni mimo. Traje i kao na 2 godine starom S8, doslovce iste aplikacije, isto koristenje (cak ni 4g nije upaljen)

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Veliki update u dolasku. Uglavnom ono što sad ima Note 10, dobit će i S10 serija

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s10_update_galaxy_note10_camera_features-news-39317.php
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...
ivicask kaže...
ivanoile kaže...

Inace bih se slozio, ali Samsung je napravio ocajan posao s optimizacijom Androida na ovom mobitelu, pa svaka druga tema na Redditu je battery drain ili nesto vezano uz bateriju. Ljudi mjere pogorsanja od 15%+ u 3-4 mjeseca po pitanju baterije.

 Upiši battery drain + bilo koja marka telefona i isto tako imaš hrpu rezultata, isto tako, reci mi kolko se Samsung-a proda, a kolko ostalih marka?

 

Inaće ja ga imam već puno mjeseci i dva dana mi traje batterija, ili ono puni radni dan, dođem doma sa 50% batterije pa punim reda radi da nejdem sutra sa tipa 40% na posao, samo želim reć da imam njbolju batteriju ikad od svih telefona koje sam ikad imao.

 

EDIT:BTW Pričam o s10+, dvoje kolega koji imaju S10 kraće osjetno traje, imajte i to na umu, 3500 vs 4100 mAh .

 battery drain u smislu da ljudi sami testiraju razliku izmedu svakog updatea. Ako sam mozes mjerit pogorsanje onda definitivno nesto ne valja. Ja sam primjetio da baterija krace traje od 2. updatea u 8. mjesecu i sad u 9. je ostalo isto, ni vrit ni mimo. Traje i kao na 2 godine starom S8, doslovce iste aplikacije, isto koristenje (cak ni 4g nije upaljen)

 

Pa dobro jel ste svi tolko ljeni probat što sam vam predložio?15min posla?Ili lakše cviliti na formu i čekati magični update.

 

Meni je baterija totalno ista kroz svih zadnji 10 update koji su došli i ne vidim baš nikakve razlike.

 

Naravno svaki tel je drugačiji i svi koristimo drugačije aplikacije, možda ste vi pogođeni, ja nisam,al samo dajem savjet, uzmite ili ostavite.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam pokusao sve, nije upalilo, pa nisam glup da cu samo gledat u mobitel i zalit se. Drago mi je da je Samsung zanemario operatere i odlucio bacat update bez njihovog cekanja, ali svejedno, ako nisu nesto onda cu rade cekat pravi.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...

Ja sam pokusao sve, nije upalilo, pa nisam glup da cu samo gledat u mobitel i zalit se. Drago mi je da je Samsung zanemario operatere i odlucio bacat update bez njihovog cekanja, ali svejedno, ako nisu nesto onda cu rade cekat pravi.

 Ajd stavi screenshot, full battery stats sa obadva mjesta ako nije problem samo me zanima nešto.(Potrošnja aplikacija + Potrošnja baterije), bar dva reda da se vidi niže ako ima još aplikacija.

 

EDIT:Ili bilo tko drugi ko ima velikih problema sa baterijom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 20:56 (ivicask).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

šta se tiće baterije ja na svome s10+ prezadovoljan ujuto u 6 baterija 100% a navećer prosjek baterije oko 9 sati oko 20% plus minus... 

muzika,par igrica šta igram,fejs,instagram,youtube, gps tu i tamo upalim, chrome itd... 

moj s10+ još je na srpanjskoj aktualizaciji ... xD

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 21:20 (HELIX.D).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
ivanoile kaže...

Ja sam pokusao sve, nije upalilo, pa nisam glup da cu samo gledat u mobitel i zalit se. Drago mi je da je Samsung zanemario operatere i odlucio bacat update bez njihovog cekanja, ali svejedno, ako nisu nesto onda cu rade cekat pravi.

 Ajd stavi screenshot, full battery stats sa obadva mjesta ako nije problem samo me zanima nešto.(Potrošnja aplikacija + Potrošnja baterije), bar dva reda da se vidi niže ako ima još aplikacija.

 

EDIT:Ili bilo tko drugi ko ima velikih problema sa baterijom.

 Evo, inace AoD nije ukljucen, ali jucer mi je trebao radi obavijesti.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...
ivicask kaže...
ivanoile kaže...

Ja sam pokusao sve, nije upalilo, pa nisam glup da cu samo gledat u mobitel i zalit se. Drago mi je da je Samsung zanemario operatere i odlucio bacat update bez njihovog cekanja, ali svejedno, ako nisu nesto onda cu rade cekat pravi.

 Ajd stavi screenshot, full battery stats sa obadva mjesta ako nije problem samo me zanima nešto.(Potrošnja aplikacija + Potrošnja baterije), bar dva reda da se vidi niže ako ima još aplikacija.

 

EDIT:Ili bilo tko drugi ko ima velikih problema sa baterijom.

 Evo, inace AoD nije ukljucen, ali jucer mi je trebao radi obavijesti.

 Gdje je tu problem?Ovo je SUPER trajanje baterije, ne kuzim?

 

29 sati online, skoro 4 sati ekran upaljen i još ti ostalo 33%?

 

BTW jel si slušao muziku ili video ili downloadao nešto 2 sata ili silčno preko Chrome?Jel ako nisi nešto ti ne štima ima previše background activity.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Dali neko zna kada ce android 10 za nase ljubimce?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...

 Gdje je tu problem?Ovo je SUPER trajanje baterije, ne kuzim?

 

29 sati online, skoro 4 sati ekran upaljen i još ti ostalo 33%?

 

BTW jel si slušao muziku ili video ili downloadao nešto 2 sata ili silčno preko Chrome?Jel ako nisi nešto ti ne štima ima previše background activity.

 Na S8 sam imao bez frke SoT 5sati, a imao je 500mAh manju bateriju. Cudno mi je da odlazi jako brzo % baterije, pogotovo cim ga skinem sa punjaca u roku od minute ili manje padne na 99%.

 

 

Sad kad si ukazao na Chrome, cudno, ne koristim ga za nista osim surfanje (Spotify i YT su za sve ostalo).

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivanoile kaže...
ivicask kaže...

 Gdje je tu problem?Ovo je SUPER trajanje baterije, ne kuzim?

 

29 sati online, skoro 4 sati ekran upaljen i još ti ostalo 33%?

 

BTW jel si slušao muziku ili video ili downloadao nešto 2 sata ili silčno preko Chrome?Jel ako nisi nešto ti ne štima ima previše background activity.

 Na S8 sam imao bez frke SoT 5sati, a imao je 500mAh manju bateriju. Cudno mi je da odlazi jako brzo % baterije, pogotovo cim ga skinem sa punjaca u roku od minute ili manje padne na 99%.

 

 

Sad kad si ukazao na Chrome, cudno, ne koristim ga za nista osim surfanje (Spotify i YT su za sve ostalo).

 Nešto ti ga drži budnim, vidiš i sam background activity, jel si pokupio možda one preplate(provjeri u chrome settings ,notificaitons), ako znate kad neki sajt pita da smije pokazivati obavjesti?Ili imaš neki tab čudan otvorni koji ga drži budnim.

 

Meni je background activity 1min na dva dana.

 

Inače ovo ti je super baterija stari moj, još malo popravi to što sam ti ukazao sad za chrome i to je super!

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
29 sati, ali ga je nešto punio u međuvremenu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
zuper kaže...
29 sati, ali ga je nešto punio u međuvremenu...

 Vidim sad nisam graf gledo nabrzaka...

 

Al kao što vidite nešto mu ne štima sa Chrome, kad to sredi baš me zanima jel će baterija biti bolja..

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stigle znacajke sa note 10😎😎

S10e Tcom
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
galinjo24 kaže...
Stigle znacajke sa note 10😎😎

S10e Tcom

 Praktick fali samo pen da bi imali N10 + dobit cemo Android 10 tokom sljedece godine 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 13:27 (4mal).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Ja drugi dan zaredom idem na aktualizaciju softvera, ali se nikako ne može spojiti sa poslužiteljem.
Mob kupljen u HTu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ocito je navala pa se server rusi (takodjer T-om) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ni meni jucer nije htio..danas se spaja..do servera je mozda njihovog..moj s10 kupljen u sd..nije vezan kod operatera..makar sam ja na tomato bonovima

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Da se samo nadovežem na bateriju sad kad sam vidio ovaj bijeli changelog , stavite si prave crne teme na sve, telefon i aplikacije koje imaju dark mode pošto su pixeli ugašeni na AMOLED ekranu možete si uštediti jako puno baterije. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 13:48 (ivicask).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Danas dobio nadogradnju na Samsung Galaxy S10.

 

 https://i.postimg.cc/rytx0ypz/Screenshot-20190926-132424-Software-update.jpg

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 14:27 (Mandak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Stiglo i meni, s10e tcom.
Sig
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Malo kao da je sve fluidnije...
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Moj S10e se od juce nece spojit na posluzitelj..al valjda ce proraditi.
Moj je kupljen na ekupi,znaci slobodna prodaja, valjda je update tu...
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

update ko update,sve ok,dodali od nota one life focus video opcije(glupost totalna naravno)

dodali night mode za prednju kameru(takodje nepotrebno ali aj neka ga)

 

i dodali opciju da se pozadina ekrana mijenja kod svakog budjenja ekrana kao sto svaki Huwaei ima(takodje nepotrebno)

 

a vako sve isto,nikakvih bugova,sigurnosni patch je tu,telefon radi odlicno kao i uvijek

 

2 sim kartice,4G cijeli dan,bluetooth uvijek ukljucen i spojen sa smartwatchem,baterija uvijek odlicna

jako sam zadovoljan sa svojim S10 telefonom.

 

mozda ne osjetim battery drain jer mi je uvijek iskljucen AOD jer mi je to jako nepotrebna stvar zbog smartwatcha

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ocito idu po redu jer na S10/+ jos nije nikome stiglo...strpljen spasen 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice