Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.697
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Samsung s20 jeli to itko testirao prije je izasao?? 

Znaci mobitel sa sto problema koji dode koliko dode a s druge strane kineski mob od 2000 kn ima bolji user experience nego to.... 

Pokajao sam se zbog kupnje ali dobra stvar je na njuskalu se prodaje ko lud (ujutro objavis popodne prodas)...  Izgubio novac ali nije nista nasprema koliko sam zivaca ustedio. Ja naprimjer u kuci imao 1 crticu signala??  Baterija do 2 popodne mrtva otisak prsta i face unlock je na razini kineskog plastikanera od 800kn... Kamera ako je ono top onda ocito nitko nije koristio nove huawei mobitele....  Jako los mobitel za tu cijenu... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Je li vam mobitel baš mora biti na 4G? Gledam po svome koliko sada ima kombinacija frekvencija non stop prebacuje frekvencije bezveze i troši bateriju.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Horatio_Hornblower kaže...

Samsung s20 jeli to itko testirao prije je izasao?? 

Znaci mobitel sa sto problema koji dode koliko dode a s druge strane kineski mob od 2000 kn ima bolji user experience nego to.... 

Pokajao sam se zbog kupnje ali dobra stvar je na njuskalu se prodaje ko lud (ujutro objavis popodne prodas)...  Izgubio novac ali nije nista nasprema koliko sam zivaca ustedio. Ja naprimjer u kuci imao 1 crticu signala??  Baterija do 2 popodne mrtva otisak prsta i face unlock je na razini kineskog plastikanera od 800kn... Kamera ako je ono top onda ocito nitko nije koristio nove huawei mobitele....  Jako los mobitel za tu cijenu... 

bez uvrede, seres bezveze ili si imao defektan uredaj

 

da je  tako crno kako je tebi bilo to bi na sva zvona svi objavljivali i dizali tuzbe i cuda radili samsungu

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dodinho kaže...

Samo da se nadovežem. Uzeo sam S20+ prije mjesec dana i mogu potvrditi da je mobitel lutrija jer sve probleme koje kolege imaju ja zbilja nemam.

 

Mobitel bude topliji nakon dužeg korištenja, ali ništa ekstremno. Evo ovih dana je bio na plaži na preko 30-ak stupnjeva, fotografirao sam i snimao videe i bio je hladan.

 

Nema random zagrijavanja. Baterija na 120Hz oko 3-4 sata SoT-a što je za moje potrebe ok jer mi je to dan-dan i pol uporabe (tu i tamo koja fotka, wifi i 4G combo, poruke i spotify).

 

Moram samo naglasiti da na njemu nemam nikakvih igrica niti se igram pa taj dio nisam ni "testirao".

 

Sve u svemu ja sam poprilično zadovoljan (u toj mjeri jer ga nisam ni platio u punoj cijeni), ali vjerujem da je model teška lutrija.

 3-4h sota na 120h u plus verziji je sramotno. Ja imam N10 i imam toliko sota a nemam 120hz ekran, a i moj battery life je očajan i to mi je ekstreman nedostatak mobitela. OneUI je dobra podloga postala, ali je battery drain toliko loš da ću idući mob gledati 1+ ili iPhone, osim ako se u godinu dana ne dogodi čudo pa dobijemo SD sa ispeglanim softverom.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Hacker002 kaže...

 3-4h sota na 120h u plus verziji je sramotno. Ja imam N10 i imam toliko sota a nemam 120hz ekran, a i moj battery life je očajan i to mi je ekstreman nedostatak mobitela. OneUI je dobra podloga postala, ali je battery drain toliko loš da ću idući mob gledati 1+ ili iPhone, osim ako se u godinu dana ne dogodi čudo pa dobijemo SD sa ispeglanim softverom.

Mislim da ćemo se načekati na dobre SoT brojke 120Hz uređaja. To je i jedan od razloga zašto Apple ne gura 120Hz na iPhone 12 (po zadnjim glasinama) jer nisu ispeglali tehnologiju koja optimizira potrošnju.

 

Sve ovisi kako koristite mobitel, meni mojih 3-4 SoT ne predstavlja problem, evo primjera. Jučer ujutro skinut u 9h s punjača, čitav dan na 4G na moru, slikao, snimao, surfao po fejsu i instagramu (11-20h). Došao kući (oko 20h) spojio se na Wifi, oko 23h išao spavati, pogasio sve osim BT i danas na poslu koristio povremeno mobitel uz Wifi i oko 13h ga na 17% baterije stavio da se napuni. Moj stari Huawei P20 bi u istoj situaciji već nakon plaže bio za punjenje.

Koristite blage riječi i jake argumente
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Baterija traje ko hrvatska penzija...  I ne nisam imao defektan uređaj nego je Samsung postao škrtica i gleda kako da sto vise zaradi za sto manje truda i novca ulozi.... To mi je mogao prodavati 2010 ali u 2020 vise ne...  Sljedeći put cu dobro razmislit o njihovom mobitelu... 

Vecini danas ljudi mob ima 3 bitne stavke

1.Ekran (tu nema razlike bar meni jer svi mobiteli od 2017 imaju jako dobre zaslone)  ovo je ok

2. Kamera cisti prosjek usporedio sam je sa prijateljevim mi 10? ili nesto tako i xiaomi mi se vise svidio cak bi bio i bezobrazan i rekao da su slike bolje. 

3. Baterija E tu je zesci fail i fiasko tako da necu komentirat to... 

 

Na kraju 1000 eura za mobitel koji je ono odlican ako prvi put vidis flagship ili se pribacujes s nekog alcatela a svi drugi nisu bas odusevljeni jer mob ima previse mana za tu cijenu.... 

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Horatio_Hornblower kaže...

Baterija traje ko hrvatska penzija...  I ne nisam imao defektan uređaj nego je Samsung postao škrtica i gleda kako da sto vise zaradi za sto manje truda i novca ulozi.... To mi je mogao prodavati 2010 ali u 2020 vise ne...  Sljedeći put cu dobro razmislit o njihovom mobitelu... 

Vecini danas ljudi mob ima 3 bitne stavke

1.Ekran (tu nema razlike bar meni jer svi mobiteli od 2017 imaju jako dobre zaslone)  ovo je ok

2. Kamera cisti prosjek usporedio sam je sa prijateljevim mi 10? ili nesto tako i xiaomi mi se vise svidio cak bi bio i bezobrazan i rekao da su slike bolje. 

3. Baterija E tu je zesci fail i fiasko tako da necu komentirat to... 

 

Na kraju 1000 eura za mobitel koji je ono odlican ako prvi put vidis flagship ili se pribacujes s nekog alcatela a svi drugi nisu bas odusevljeni jer mob ima previse mana za tu cijenu.... 

  Slozio bi se s navedenim tekstom :D

Ako zaista netko ne vjeruje neka slobodno ode na samsungov forum pa klikne na battery pa ce vidit koliko se ljudi zali na pregrijavanje i ultra brzo trosenje baterije..

Evo ja sam se vozio sa Kastva do Rijeke(15min) spojio yt i mogu samo reci da mobitel nisam mogao drzat u rukama koliko se pregrijao..

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Mislim sto da ja kazem mislim da nece biti problema samsungu dok financije idu super ali da su poceli izbacivat poluproizvode da ali slicni su i drugi po tom pitanju... 

Zalim za vremenima kad sam mogao izvadit bateriju i kupit drugu meni face unlock neki tako gimmicki ne interesiraju daj mi dobru kameru dobar ekran i dobru bateriju i bit cu sritan a ovaj samsung je podbacio obzirom koliko košta .... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dao sam im šansu sa S3,4,5,6,7,8 i NIKAD više samsung.
Huawei, Xiaomi, Oneplus.. bolji su mi po svemu od samsunga.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Čitam i ne znam šta da kažem...

 

Sad pitao frenda koji kupuje samo Samsung S seriju svake godine. 

 

Ima S20+ i kaže da mu se grije i da se zna dogodit da se nekad jebeno zagrije da to nije normalno. 

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Timo kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Samsung s20 jeli to itko testirao prije je izasao?? 

Znaci mobitel sa sto problema koji dode koliko dode a s druge strane kineski mob od 2000 kn ima bolji user experience nego to.... 

Pokajao sam se zbog kupnje ali dobra stvar je na njuskalu se prodaje ko lud (ujutro objavis popodne prodas)...  Izgubio novac ali nije nista nasprema koliko sam zivaca ustedio. Ja naprimjer u kuci imao 1 crticu signala??  Baterija do 2 popodne mrtva otisak prsta i face unlock je na razini kineskog plastikanera od 800kn... Kamera ako je ono top onda ocito nitko nije koristio nove huawei mobitele....  Jako los mobitel za tu cijenu... 

bez uvrede, seres bezveze ili si imao defektan uredaj

 

da je  tako crno kako je tebi bilo to bi na sva zvona svi objavljivali i dizali tuzbe i cuda radili samsungu

 Covjek dobro kaze, mobitel ima previse mana za flagship, dovoljno ti je pogledati malo forume, xda, reddit, pa ces vidjet koliko se ljudi zale na sve i svašta, a top tema je pregrijavanje, baterija, exynos.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ja da nisam zadovoljan ja bi ga prodao i kupio nešto drugo, treće.

Ne shvaćam poantu višemjesečnog kukanja po forumima. Ne valja, ne valja. Neće ga to popraviti.

Uostalom znate kakav je Exynos i opet ga kupite. I tko je onda kriv? Samsung? Ne, nego vi koji ste znali i opet ste ga išli kupiti.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 0:19 (Oldy).
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Da tocno to mislim platis masno skoro najvecu cijenu nekog uređaja i mislis kako si kupio onda najbolje sto se nudi.A kad ono flagship kojem moras dobro progledat kroz prste da bi bio zadovoljan. Nazalost nije to stari samsung sa kvalitetom ovaj novi je samo muznja i isplata dividenti inovacije i ostalo je prestalo tamo sa edge ekranom... Ali nije da ih nesto krivim nisu ni drugi bolji a i cemu se truditi kad ti trziste kupuje sve po redu...  

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja sam ga kupio samo zato sta je uletila prilika za male pare i ne mislim da ce se zadrzat kod mene, ide na njusku. U planu je ionako Mi10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Oldy kaže...
Ja da nisam zadovoljan ja bi ga prodao i kupio nešto drugo, treće.

Ne shvaćam poantu višemjesečnog kukanja po forumima. Ne valja, ne valja. Neće ga to popraviti.

Uostalom znate kakav je Exynos i opet ga kupite. I tko je onda kriv? Samsung? Ne, nego vi koji ste znali i opet ste ga išli kupiti.

 Nije kukanje nego iznosimo svoje iskustvo s mobitelom da bi oni koji mozda razmisljaju o kupnji vide kakav je mob..

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
U stvari. Nije bitno.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 22:51 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Nabavih S20+ 5G prije cca 2 tjedna, zadnjih godinu dana sam rotirao, P30 Pro, Mi 9T Pro, Mate 20 Pro i S10e

 

P30 Pro mi je bio zadnji, pa sa njega prelazim na S20+

 

Exynos SoC naravno

 

kao i ostale uredaje do sada, koristim kako je dosao, nista ne brisem niti podesavam. LTE, WiFI, BT, lokacija, sinkronizacija, dual SIM, 4 mail accounta, AOD ukljuceni 24/7, ne koristim dark mode, ne koristim edge, ne koristim citac otiska vec faceunlock, 120Hz osvjezavanje ekrana, Nova prime launcher

 

takoder mi je spojen active 2 sat non stop, spotify preko BT slusalica na poslu i u autu, ne igram nikakve igre na mobitelu, netflix, hbogo, yt i ostala standardna sranja koristim

 

kako imam klince, dosta koristim i kameru, video snimanje pogotovo

 

nekakav prosjek u ova 2 tjedna mi je iznad 4h sata SoT, uz oko 18h sati ukupno trajanje baterije, dok je na P30 Pro to znalo biti preko 40h sati uz 6h sati SoT

 

za sada nemam nikakvih problema sa uredajem, sve radi kako treba, nemam problema sa zagrijavanjem, vjerovatno jer ne igram igre

 

standby drain je stvarno katastrofalan, vjerovatno najgori koji sam ikada iskusio na bilo kojem uredaju, kombinacija 120Hz i Exynosa jednostavno nije na razini kako bi covjek ocekivao

 

vidio sam da sa novim Note 20 dolazi adaptive mode, pa se nadam da ce to sa nekim buducim zakrpama doci i na S20 seriju, sto bi trebalo popraviti to trosenje baterije u standbyu

 

da ne ulazim sada u usporedbe uredaja, vec je dosta receno, standardno odlican samsung u svakom pogledu, kamere, ekran, one ui, stereo zvucnici itd, i standardno los Exynos u pogledu baterije

 

da li bih ga preporucio nekome tko dolazi sa ranga ovih gore nabrojanih uredaja, a trazi nesto novo, svakako bih

 

po meni ima puno vise dobrih strana, a samo jednu losu, a to je trajanje baterije

 

ako je nekome to najbitnija stvar, predlazem da preskoci S20+ jer nece biti sretan nimalo

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ovo je kao da sam ja pisao.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Sve u svemu sramota za samsung
Najbolji primjer toga je note 20

Nema službeno deklariran koji je gorilla glass gore, plastična poleđina, mob podržava punjenje od 40w, u kutiji se dobije 25w, exynos procesor
I to sve ljepo upakiraju za 1000 eura?!?

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitohondri kaže...

Nabavih S20+ 5G prije cca 2 tjedna, zadnjih godinu dana sam rotirao, P30 Pro, Mi 9T Pro, Mate 20 Pro i S10e

 

P30 Pro mi je bio zadnji, pa sa njega prelazim na S20+

 

Exynos SoC naravno

 

kao i ostale uredaje do sada, koristim kako je dosao, nista ne brisem niti podesavam. LTE, WiFI, BT, lokacija, sinkronizacija, dual SIM, 4 mail accounta, AOD ukljuceni 24/7, ne koristim dark mode, ne koristim edge, ne koristim citac otiska vec faceunlock, 120Hz osvjezavanje ekrana, Nova prime launcher

 

takoder mi je spojen active 2 sat non stop, spotify preko BT slusalica na poslu i u autu, ne igram nikakve igre na mobitelu, netflix, hbogo, yt i ostala standardna sranja koristim

 

kako imam klince, dosta koristim i kameru, video snimanje pogotovo

 

nekakav prosjek u ova 2 tjedna mi je iznad 4h sata SoT, uz oko 18h sati ukupno trajanje baterije, dok je na P30 Pro to znalo biti preko 40h sati uz 6h sati SoT

 

za sada nemam nikakvih problema sa uredajem, sve radi kako treba, nemam problema sa zagrijavanjem, vjerovatno jer ne igram igre

 

standby drain je stvarno katastrofalan, vjerovatno najgori koji sam ikada iskusio na bilo kojem uredaju, kombinacija 120Hz i Exynosa jednostavno nije na razini kako bi covjek ocekivao

 

vidio sam da sa novim Note 20 dolazi adaptive mode, pa se nadam da ce to sa nekim buducim zakrpama doci i na S20 seriju, sto bi trebalo popraviti to trosenje baterije u standbyu

 

da ne ulazim sada u usporedbe uredaja, vec je dosta receno, standardno odlican samsung u svakom pogledu, kamere, ekran, one ui, stereo zvucnici itd, i standardno los Exynos u pogledu baterije

 

da li bih ga preporucio nekome tko dolazi sa ranga ovih gore nabrojanih uredaja, a trazi nesto novo, svakako bih

 

po meni ima puno vise dobrih strana, a samo jednu losu, a to je trajanje baterije

 

ako je nekome to najbitnija stvar, predlazem da preskoci S20+ jer nece biti sretan nimalo

 hvala

u istoj sam dilemi, prijeći s p30 pro na s20+, iz dosade.

ali odustajem

dobio bi na vecem i 120hz ekranu sto me najviše privlači, sve drugo minus.. baterija pogotovo.. kamera li-la.. zvučnici me potpuno ne zanimaju..

s tim da čitam o problemima stalno, a ovaj mi radi savršeno već skoro godinu i pol dana bez najmanje greške, brzo, fluidno, što god sa mu radim

 

kad bi mogao kupiti p30 pro s većim i 120hz ekranom.. da su baterija, kamera, hladnoća, 0 problema i brzina jednaki kao na postojećem.. uff

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
LukaSokol1 kaže...

Sve u svemu sramota za samsung
Najbolji primjer toga je note 20

Nema službeno deklariran koji je gorilla glass gore, plastična poleđina, mob podržava punjenje od 40w, u kutiji se dobije 25w, exynos procesor
I to sve ljepo upakiraju za 1000 eura?!?

Izgleda 5 (bar tako kaze GSMArena), a na Ultri je Victus

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Evo nakon svih mogućih postavki za štednju baterije zaključak je da je 4G najveći krivac za lošu bateriju. Doslovce se baterija topi na 4G, iako sam 100m od repetitora,pun signal. Rekao bih da je za to krivac upravo exynos shitynos.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Kako Vam se čini ova zadnja nadogradnja za kolovoz? Meni je danas stigla.... al ću napraviti kada dođem kući....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Evo par fotki moje baterije, parodija :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Evo nakon cirka 3 dana super zadovoljan sa Galaxy S20+.

No ono što me zanima tiče se YouTube aplikacije, odnosno kako da kad stavim neki video stavim u Full-HD rezoluciju? Pri odabiru rezolucije maksimalna mi je 720p dok recimo isti video na tabletu ili drugom mobitelu gledam na 1080p.....

 

dali treba u postavkama mobitela nešto namjestit?

 

 

ako netko zna bio bi u zahvalan na inf....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

ima li netko da je prešao s note10 plus na s20 plus? ili obrnuto?

 

najviše me zanima razlika po pitanju baterije, a i kamere.. po netu nailazim na sve i svasta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dali netko zna kako na youtube aplikaciji dobiti full hd kvalitetu u klipovima?

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2020 22:04 (Gale92).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

pozdrav raja, da li se po vasem misljenju trenutno isplati vise kupiti s10+ ili s20 ili s20+, nije mi neka velika razlika u cijeni za ta 3 uredjaja. Citajuci za s20+ ovi problemi oko baterije, pa me malo to buni koji da uzmem. Pa ako moze vase misljenje i savjet. Lp

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Pomoć ako mozee
Imam s20 ultra, kako da slušam muziku u autu preko aux kabla. Probao sa jednim prelazom sa tip c na 3.5mm ali uredjaj kaže da je nekompaktibilno. Šta da radim, pomozite...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Pomoć ako mozee
Imam s20 ultra, kako da slušam muziku u autu preko aux kabla. Probao sa jednim prelazom sa tip c na 3.5mm ali uredjaj kaže da je nekompaktibilno. Šta da radim, pomozite...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice