Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 365.752
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozz ima sam s20ultru kad je izašla i vratio se na iphone jel se uzasno grijala i kamera je bila nekad malo van fokusa i baterija loša na 120hz,, zanima me s ovim svim updetima jel se stanje popravilo i jel se isplati dat 11pro max za ultru

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Ne piše pod baterijom nego kad odem na aplikacije i pronađem te app. Ne može disable, o tome se radi. Sad piše da je 0% potrošeno baterije jer sam deinstalirao ažuriranja, no ne može se isključiti. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 14:22 (matrix777).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Ne piše pod baterijom nego kad odem na aplikacije i pronađem te app. Ne može disable, o tome se radi. Sad piše da je 0% potrošeno baterije jer sam deinstalirao ažuriranja, no ne može se isključiti. 

ne mislim na to.

 

rekao si da ti cucla bixby bateriju, a to vidis pod battery usage, na to sam mislio

 

posto ti je 0% onda ti ne cucla bateriju, pa ga samo ostavi tako i zaboravi na njega 

www.youtube.com/TerabitTV
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Ti ne vidiš na ovoj slici potrošnju baterije? Znači ima podatak i naravno da troši bateriju. Bilo je 17%, sada je 0, no rasti će jer se ne može isključiti.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Ti ne vidiš na ovoj slici potrošnju baterije? Znači ima podatak i naravno da troši bateriju. Bilo je 17%, sada je 0, no rasti će jer se ne može isključiti.

vidim, pise 0% od zadnjeg potpunog punjenja i baterija ti je na 49%. 

 

kako mislis da ce rasti zato sto se ne moze iskljuciti?

 

ne znam kad ti je bilo 17%, i sta si napravio da je sada 0%, ali 17% ne smije biti osim ako ga ne koristis u toj mjeri, ili ti sam ili neka od aplikacija ga pokrece ili se sam pokrece

 

niti ja ga nemam iskljucenog, ali ga ne koristim i isto mi je 0%, i kada odes u battery usage i pogledas listu aplikacija koje ti koriste bateriju bixby voice nije na listi

 

mozda hoces reci da se pali sam od sebe bez ikakvog razloga i cucla ti bateriju?

 

 

jel imas ugaseno bixby routines i vision, bixby voice stub?

 

stvarno ne vidim gdje je problem ako ti vise ne cucla bateriju, prati malo sta ce se desavati pa ces vidjeti nakon nekog vremena

www.youtube.com/TerabitTV
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitohondri 

 

jel imas ugaseno bixby routines i vision, bixby voice stub?

 Pa kažem ti da se ne može ugasiti, odnosno pitao sam kako ugasiti. Vidi se na slici da je opcija "iskljuciti" nemoguća za odabrati. To je problem. KAKO isključiti? Ako misliš i dalje da se može, možeš li ukratko opisati postupak?

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
@matrix777 skini si ovu aplikaciju i možeš sve disable-at, samo pazi da ne disable-aš nešto što je neophodno za rad uređaja.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...
Mitohondri 

 

jel imas ugaseno bixby routines i vision, bixby voice stub?

 Pa kažem ti da se ne može ugasiti, odnosno pitao sam kako ugasiti. Vidi se na slici da je opcija "iskljuciti" nemoguća za odabrati. To je problem. KAKO isključiti? Ako misliš i dalje da se može, možeš li ukratko opisati postupak?

Bixby Voice ne mozes ugasiti

 

Bixby routines, Bixby vision i Bixby voice stub, mozes ugasiti/disable

 

ponavljam, ako ti ne radi vise probleme, ne cucla bateriju, nemoj nista dirati

 

ovaj app gore sto ti je covjek napisao, koristi na svoju odgovornost, ako ne znas koje apk mozes/smijes brisati/ugasiti, bolje nemoj nista dirati, cisto moj savjet

 

inace app je odlican bas za takve stvari 

 

moze se desiti da nenamjerno nesto ugasis ili obrises sto nisi trebao, pa da to onda uzrokuje svakakve probleme

www.youtube.com/TerabitTV
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Zato ja nista ne brisem, nego samo disableam 😅

Ima lista na xda koje sve aplikacije i pakete smijes disable-at.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2020 19:20 (Dario7).
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Jedno mehaničko pitanje...Samsung galaxy S 20 ultra star mjesec dana, bez ikakvog pada...kada protresam mobitel čuje se šuškanje u gornjem dijelu ekrana, kao da se nešto odvojilo u kućištu!?...ići će na servis, samo pitam da netko još nema slične simptome pri protresivanju...provjerite!
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Jedno mehaničko pitanje...Samsung galaxy S 20 ultra star mjesec dana, bez ikakvog pada...kada protresam mobitel čuje se šuškanje u gornjem dijelu ekrana, kao da se nešto odvojilo u kućištu!?...ići će na servis, samo pitam da netko još nema slične simptome pri protresivanju...provjerite!

 da ti nije to opticka stabilizacija kamera, sto ti proizvodi zvukove?

 

www.youtube.com/TerabitTV
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Pa ne bi se stabilizacija kamere trebala čuti uopće...čuje se kao da nešto zapinje o kučiste mobitela...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Pa ne bi se stabilizacija kamere trebala čuti uopće...čuje se kao da nešto zapinje o kučiste mobitela...

cuje se stabilizacija kada treses mobitel, zato i rekoh da vidis da ti nije to mozda, ali po ovome sto pises izgleda da ti je to zapinjanje glasno dosta

 

svakako na servis sa uredajem pa ces znati sigurno

 

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Protresem onaj njihov izložbeni u T-Com-a pa odlučim šta i kako dalje...hvala ti!
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Kažu da je to normalno...pa hajde onda! 😎

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Kažu da je to normalno...pa hajde onda! 😎

da da, to ti je stabillizacija, vecina telefona se cuje tako

 

isto mi je bilo i na S10 i sad na S20+

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Kad si mi već dostupan i voljan pomoći da te priupitam i ovo, znači, pri uspostavi telefonskog poziva preko VoLTE-a preko mobilnog interneta sa 4G+ naglo mi padne ili nestane totalno cijeli signal mobilnog interneta i ne uspostavi se poziv preko VoLTE-a...a kada prekinem razgovor mobilni internet se najnormalnije vrati!?...nešto slično!?
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Kad si mi već dostupan i voljan pomoći da te priupitam i ovo, znači, pri uspostavi telefonskog poziva preko VoLTE-a preko mobilnog interneta sa 4G+ naglo mi padne ili nestane totalno cijeli signal mobilnog interneta i ne uspostavi se poziv preko VoLTE-a...a kada prekinem razgovor mobilni internet se najnormalnije vrati!?...nešto slično!?

ne mogu ti tu pomoci, nisam to koristio nikada.

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Izašao je novi update za s20+, nešto za kameru i redovana zakrpa za sigurnost, no još nije za Hrvatsku...

 

Imam pitanje.. Znači radim nešto na mobu i dobijem poziv, želim nastaviti raditi i obaviti razgovor preko zvučnika, no nikako da dialer maknem sa ekrana. Na Huaweiu sam ga samo prstom maknuo i nestao je. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Izašao je novi update za s20+, nešto za kameru i redovana zakrpa za sigurnost, no još nije za Hrvatsku...

 

Imam pitanje.. Znači radim nešto na mobu i dobijem poziv, želim nastaviti raditi i obaviti razgovor preko zvučnika, no nikako da dialer maknem sa ekrana. Na Huaweiu sam ga samo prstom maknuo i nestao je. 

 Evo testirao sam i samo swipe up-am i maknem dialer u pozadinu.

 

Mogu raditi što hoću na mobu a razgovaram u pozadini

 

16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ime netko da koristi eSIM? Radi bez greske?
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Riješio sam i problem VoLTE-a, ponovnim postavljanjem postavki mreže...ide me danas! ✌️
I za vas sve koji ne koristite VoLTE, probajte, usluga je besplatna samo je morate aktivirati preko službe ako vam nije aktivirana automatski...kvaliteta razgovora sa i bez VoLTE-a je nemjerljiva, nešto predobro...svakako isprobati!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dario7 kaže...
matrix777 kaže...

Izašao je novi update za s20+, nešto za kameru i redovana zakrpa za sigurnost, no još nije za Hrvatsku...

 

Imam pitanje.. Znači radim nešto na mobu i dobijem poziv, želim nastaviti raditi i obaviti razgovor preko zvučnika, no nikako da dialer maknem sa ekrana. Na Huaweiu sam ga samo prstom maknuo i nestao je. 

 Evo testirao sam i samo swipe up-am i maknem dialer u pozadinu.

 

Mogu raditi što hoću na mobu a razgovaram u pozadini

 

 I ja swipeam no samo se kreće po ekranu, ne može nestati.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

meni se makne i samo je zelena linija u status baru.

Normalno koristim mobitel dok traje poziv.

 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Probaj ući u igru i neka te netko nazove, i onda probaj maknuti dialer, znači kad se otvori poziv u malom kvadratiću na ekranu. Ne mislim na dialer preko cijelog ekrana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 15:10 (matrix777).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Probaj ući u igru i neka te netko nazove, i onda probaj maknuti dialer, znači kad se otvori poziv u malom kvadratiću na ekranu. Ne mislim na dialer preko cijelog ekrana.

pa ne moraš ga micati , to je full mali kvadratić na ekranu.

Možeš normalno nastaviti koristiti ekran.

 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dario7 kaže...
matrix777 kaže...

Probaj ući u igru i neka te netko nazove, i onda probaj maknuti dialer, znači kad se otvori poziv u malom kvadratiću na ekranu. Ne mislim na dialer preko cijelog ekrana.

pa ne moraš ga micati , to je full mali kvadratić na ekranu.

Možeš normalno nastaviti koristiti ekran.

 

 Haha, pa probaj igrati nešto pa mi javi jel ti smeta ili ne. Na Mate 10 Pro se samo javim i swipe i nema ga. Ovdje ostaje, mora biti neko rješenje. Upali recimo Fifu, pa ćeš vidjeti da taj "kvadratić" izrazito smeta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2020 15:59 (matrix777).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ne igram igre 😁
Ali kazem, taj mali kvadratic mi fakat ne smeta.
A mozes i javite se, pa zoom na full screen dialer i onda swipe up i natrag u igru?
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Prekomplicirano no ok. Ako nađem rješenje javim svakako  👍

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Našao sam postavke za traženo i isključena mi je opcija no dialer ostaje i dalje, bug?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice