Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.451
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Posmatrač kaže...
bik kaže...
Kako saznati koji je cpu unutra ako je mob jos zapakiran?

 Nekad je pisalo na kutiji. Zar vise ne pise?

 S20FE 5G je Snapdragon verzija, 4G je Exynos verzija i to je to, sva mudrost

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Znam da nije tema ovdje ali da li netko zna zašto se na gpayu ne može spojiti visa erste banke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Zato što Erste banka ne podržava plaćanje preko gpay, samo Apple pay

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ako je netko od vas u njemackoj i razmislja o kupnji samsunga,  sad ima akcija do 18.11. gdje se dobije do 200.00 € od Samsunga na samsung pay konto.

Recimo za s20 FE se dobije 100.00 € sto nije lose. Mislim da se samo treba aktivirati samsung pay aplikacija i povezati ju sa nekom karticom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Za Black Friday ima u Elipsu S20 Ultra po 8399 na sve vrste placanja i Note 20 Ultra po 7999.

 

Piknuo sam Note 20 Ultra za poklon...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitch kaže...

Za Black Friday ima u Elipsu S20 Ultra po 8399 na sve vrste placanja i Note 20 Ultra po 7999.

 

Piknuo sam Note 20 Ultra za poklon...

 i ja cu note, al gledam gdje mogu naci sd verziju, a da ne platim carinu postarinu itd. skuplje od mobitela

 

ako ne nađem uzet cu na njuskalu za 5-6 tisuca novi

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 19:44 (digitall).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
digitall kaže...
Mitch kaže...

Za Black Friday ima u Elipsu S20 Ultra po 8399 na sve vrste placanja i Note 20 Ultra po 7999.

 

Piknuo sam Note 20 Ultra za poklon...

 i ja cu note, al gledam gdje mogu naci sd verziju, a da ne platim carinu postarinu itd. skuplje od mobitela

 

ako ne nađem uzet cu na njuskalu za 5-6 tisuca novi

 Sd verzija kao snapdragon? Mislim da Ultra ne postoji takva ali nisam zicer.

 

Uglavnom uzeo ovo za poklon jer se do 22.11 preko Samsung Members aplikacije dobije Galaxy Watch free

 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitch kaže...
digitall kaže...

 Sd verzija kao snapdragon? Mislim da Ultra ne postoji takva ali nisam zicer.

 

 

 da snapdragon.

naravno da postoji, i naravno da je samo za višu rasu, nije za nas europske klošare

 

 

 

iskreno, samo radi baterije ( pogotovo u standby) bi ga uzeo.. ovo s benchmarcima me ne zanima ni najmanje

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Aha jbg da...vidis da sam znao piknuo bi ga u Americi al isti kr.c mi na kraju bude, ovako bar dobijes sat
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
digitall kaže...

 

iskreno, samo radi baterije ( pogotovo u standby) bi ga uzeo.. ovo s benchmarcima me ne zanima ni najmanje

standby drain su sredili tip top, imas negdje gore ili stranicu prije moje trajanje baterije, na S20+

 

nadam se da ga samo nece sjebat sa 3.0 nadogradnjom 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitch kaže...
Aha jbg da...vidis da sam znao piknuo bi ga u Americi al isti kr.c mi na kraju bude, ovako bar dobijes sat

 kad ides opet tamo da mi poneses jedan? :)

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Idem nazad za Bozic al onda se ne vracam dugo
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitch kaže...
Idem nazad za Bozic al onda se ne vracam dugo

 :(

 

da nije ovog sranja s koronom, dosao bi tamo tusticki pa bi si uzeo bar jedan

ovako ko zna kad cu..

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja prodajem svoj s20 pa ako netko zeli neka se javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Pozdrav,
Da li još netko ima problema sa signalom na S20. Na dnevnoj bazi mi ljudi javljaju da me ne mogu dobiti na mobitel, ni pozivima ni smsom. Signal mi je u tom trenutku ili pun ili fali jedna ili 2 crtice. To traje dok god ga ne restartam ili prebacim sa WiFi na 4g. Prvo sam mislio da je do a1, ali danas sam testirao sa drugom karticom i shvatio da je stvar u mobitelu. Čitam po drugim forumima da nisam jedini, ali da Samsung servisi odbijaju prihvatiti grešku mobitela jer je ne mogu reproducirati, što je i logicno jer se to ne događa uvijek. Mobitel mi je neupotrebljiv jer nikad nisam siguran da li me se može ili ne može dobiti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
dds kaže...
Pozdrav,
Da li još netko ima problema sa signalom na S20. Na dnevnoj bazi mi ljudi javljaju da me ne mogu dobiti na mobitel, ni pozivima ni smsom. Signal mi je u tom trenutku ili pun ili fali jedna ili 2 crtice. To traje dok god ga ne restartam ili prebacim sa WiFi na 4g. Prvo sam mislio da je do a1, ali danas sam testirao sa drugom karticom i shvatio da je stvar u mobitelu. Čitam po drugim forumima da nisam jedini, ali da Samsung servisi odbijaju prihvatiti grešku mobitela jer je ne mogu reproducirati, što je i logicno jer se to ne događa uvijek. Mobitel mi je neupotrebljiv jer nikad nisam siguran da li me se može ili ne može dobiti.

 zaista nisam primjetio takav problem (imam galaxy s20+). Jedino što sam primjetio je jedna crtica signala na poslu (A1)a recimo ista kartica i bio je pun signal dok sam imao iPhone 8 Plus....

Možda budu to sredili kroz neku od nadogradnji.....

14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Razmišljam se između s20+ i Note 20. Imate kakav savjet? Pročitao sam par review-a i vidim da nema nekakve prevelike razlike u kameri, ali ni u bateriji. Jel to stvarno tako? I vidim na gsmarena da Note 20 ima plastičnu pozadinu? Kako to izgleda, kakav je osjećaj?

Samsung Galaxy Note 9 :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
goranbm kaže...

Razmišljam se između s20+ i Note 20. Imate kakav savjet? Pročitao sam par review-a i vidim da nema nekakve prevelike razlike u kameri, ali ni u bateriji. Jel to stvarno tako? I vidim na gsmarena da Note 20 ima plastičnu pozadinu? Kako to izgleda, kakav je osjećaj?

imam S20+, da kupujem danas S seriju, kupio bih FE model

 

ako ti ne treba S-Pen, Note nemoj ni gledati.

 

plastika je odlicna ako ne koristis maskice, ako koristis maskice, onda ti je svejedno od cega je 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitohondri kaže...
goranbm kaže...

Razmišljam se između s20+ i Note 20. Imate kakav savjet? Pročitao sam par review-a i vidim da nema nekakve prevelike razlike u kameri, ali ni u bateriji. Jel to stvarno tako? I vidim na gsmarena da Note 20 ima plastičnu pozadinu? Kako to izgleda, kakav je osjećaj?

imam S20+, da kupujem danas S seriju, kupio bih FE model

 

ako ti ne treba S-Pen, Note nemoj ni gledati.

 

plastika je odlicna ako ne koristis maskice, ako koristis maskice, onda ti je svejedno od cega je 

 Kakva je razlika u kameri između s20+ i s20FE? kamera mi je jedan od važnijih parametara trenutno.

Samsung Galaxy Note 9 :)
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
goranbm kaže...
Mitohondri kaže...
goranbm kaže...

Razmišljam se između s20+ i Note 20. Imate kakav savjet? Pročitao sam par review-a i vidim da nema nekakve prevelike razlike u kameri, ali ni u bateriji. Jel to stvarno tako? I vidim na gsmarena da Note 20 ima plastičnu pozadinu? Kako to izgleda, kakav je osjećaj?

imam S20+, da kupujem danas S seriju, kupio bih FE model

 

ako ti ne treba S-Pen, Note nemoj ni gledati.

 

plastika je odlicna ako ne koristis maskice, ako koristis maskice, onda ti je svejedno od cega je 

 Kakva je razlika u kameri između s20+ i s20FE? kamera mi je jedan od važnijih parametara trenutno.

 nema razlike, iste su. s time da bih rekao da imas puno upotrebljiviju tele kameru na FE nego sto je to crop tele na S20+

 

S20+ ti ima jedni ToF ali to ne radi nikakvu vidljivu razliku u fotkama, jedino ti dobro dode za AR zezancije

 

8K video koji S20+ podrzava, neces nikad snimati

 

ako ces ici u ducan, vidis ih uzivo pa se odluci, mozda ce ti biti ljepsi/bolji S20+

 

FE 5G ti dolazi sa SD dok S20+ serija sa Exynos, koji nije los, ali je SD bolji

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitohondri kaže...
goranbm kaže...
Mitohondri kaže...
goranbm kaže...

Razmišljam se između s20+ i Note 20. Imate kakav savjet? Pročitao sam par review-a i vidim da nema nekakve prevelike razlike u kameri, ali ni u bateriji. Jel to stvarno tako? I vidim na gsmarena da Note 20 ima plastičnu pozadinu? Kako to izgleda, kakav je osjećaj?

imam S20+, da kupujem danas S seriju, kupio bih FE model

 

ako ti ne treba S-Pen, Note nemoj ni gledati.

 

plastika je odlicna ako ne koristis maskice, ako koristis maskice, onda ti je svejedno od cega je 

 Kakva je razlika u kameri između s20+ i s20FE? kamera mi je jedan od važnijih parametara trenutno.

 nema razlike, iste su. s time da bih rekao da imas puno upotrebljiviju tele kameru na FE nego sto je to crop tele na S20+

 

S20+ ti ima jedni ToF ali to ne radi nikakvu vidljivu razliku u fotkama, jedino ti dobro dode za AR zezancije

 

8K video koji S20+ podrzava, neces nikad snimati

 

ako ces ici u ducan, vidis ih uzivo pa se odluci, mozda ce ti biti ljepsi/bolji S20+

 

FE 5G ti dolazi sa SD dok S20+ serija sa Exynos, koji nije los, ali je SD bolji

 

Da samo što A1 nema 5G verziju nego ovu običnu izgleda sa exynosom :(

Samsung Galaxy Note 9 :)
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
S20 FE 5G nema niti jedan naš operater u ponudi svi imaju S20 FE sa exynos 990
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
goranbm kaže...

 

Da samo što A1 nema 5G verziju nego ovu običnu izgleda sa exynosom :(

steta, mislio sam da kupujes u sloboodnoj prodaji

 

onda ti je svejedno, razlika na mjesecnoj pretplati pretpostavljam da je minimalna, poogledaj oba pa vidi koji ti je privlacniji :)

 

neces nista izgubiti/dobiti specijalno ni sa jednim, tako da ti je stvar osobnog ukusa

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
SIII Deny kaže...
S20 FE 5G nema niti jedan naš operater u ponudi svi imaju S20 FE sa exynos 990

Ima ga kolegica s posla...

 

Odličan mob. 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitohondri kaže...
goranbm kaže...

 

Da samo što A1 nema 5G verziju nego ovu običnu izgleda sa exynosom :(

steta, mislio sam da kupujes u sloboodnoj prodaji

 

onda ti je svejedno, razlika na mjesecnoj pretplati pretpostavljam da je minimalna, poogledaj oba pa vidi koji ti je privlacniji :)

 

neces nista izgubiti/dobiti specijalno ni sa jednim, tako da ti je stvar osobnog ukusa

 Ima li ga negdje u slobodnoj prodaji kod nas??

Samsung Galaxy Note 9 :)
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...
SIII Deny kaže...
S20 FE 5G nema niti jedan naš operater u ponudi svi imaju S20 FE sa exynos 990

Ima ga kolegica s posla...

 

Odličan mob. 

 Ima kakve razlike u bateriji od s20+??

Samsung Galaxy Note 9 :)
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
https://neutrinomobile.hr/samsung-galaxy-s20-fe-g781b-5g-128gb-6gb-cloud-navy.html

Razlika u trajanju baterije ovoga sa exynos 990 i drugog sa snapdragon 865 je ogromna. Veliki plus za verziju sa SD 865
14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Šteta što Galaxy S20+ 5G ne dolazi sa snapdragonom :D :D :D On je sad na popustu u HT-u, haha

Samsung Galaxy Note 9 :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
goranbm kaže...

Šteta što Galaxy S20+ 5G ne dolazi sa snapdragonom :D :D :D On je sad na popustu u HT-u, haha

 Zato ga i nude s popustom jer je prvoklasno  Zamzungovo smeće .

9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Krenuo android 11 u europi. Isplati li se flashati preko Odina?

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice