Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

poruka: 5.676
|
čitano: 1.005.404
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
C3c1l kaže...
Dudu kaže...

Da ne trazim sad jer mi je podosta hitno i izludi me ovo.. imam problem sa wifi-Jom, naime non stop se gasi, inace.. upaljen je gore kad povucem traku dolje, wifi je upaljen ali nema desno u uglu znaka da wifi radi i naravno nema veze. Ugasim ga, upalim i radi pola minute, nekad minutu nekad vise nekad manje i opet nestane. Probao sam svasta.. od gasenja- paljenja moba, resetiranja routera, ponovog povezivanja na kucni wlan itd itd no i dalje isto. 

 

Imao li je netko slican ili isti problem? btw. nadam se da sam nekako objasnio situaciju. 

jesi se probao spojiti na neku drugu wifi mrezu? cisto da provjeris dal ce te izbacivati iz drugih mreza?

 Nekim cudom, danas cijeli dan radi normalno. LOL vidit cemo kako ce bit ovih dana dok budem slobodan pa dok sam doma primjetim to, pa cu vidjet sa susjedovom mrezom. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
6 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Samsung S6, star godinu i pol, od jučer više ne mogu puniti bateriju. Probao 3 različita punjača, koje su mi opcije osim servisa? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

osim pročačkati lagano utor za punjenje, nikakve

6 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
mile59 kaže...

osim pročačkati lagano utor za punjenje, nikakve

 Znaš možda kako idu cijene popravka takvih kvarova?

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ista kvar se i meni desio prije 7 dana. Narucio sam sa eBay-a USB konektor i sam cu zamijeniti. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Esprit kaže...

Ista kvar se i meni desio prije 7 dana. Narucio sam sa eBay-a USB konektor i sam cu zamijeniti. 

 Koliko si platio? Kako ćeš rastaviti sam, šta nije to sve sljepljeno nekim jakim ljepilom?

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

okvir odljepis sa fenom ili heat gunom i samo skines poklopac dalje ide lagano, ako ne znas imas na youtube jako puno tutoriala za rastavljanje pa po tome lagano radis, nemas sta puno fulati, ne mjenjas ekran.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

kao sto dennocro rece, ima uputstvo na youtube-u, gledao sam i smatram da necu imati nikakav problem, samo cu cekati da djeca zaspu pa da mogu na miru odraditi posao :)

konektor sam platio 7,4 funte od ovog prodavaca 

 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Razbio sam staklo na s6 edgeu. Sve radi, touch u redu, samo je staklo puklo. Postoji li sada povoljna/isplativa solucija zamjene/popravka?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

ne moras sve mjenjati, jer je zaljepljeno

6 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
  1. U servisu tvrde drugačije, ali briga me našao sam jamstveni list...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Nakon 2 i nešto godine na mom uređaju je mislim baterija oslabila, riječ je o s6 edge + . Kako ste vi zadovoljni s baterijom? Jeli to njoj životni vijek otprilike ili može još potegnuti? Meni izdrži jedva preko dana punim je svaku noć. Napravio sam master reset ali gledam po ebayu oem 3000mah bateriju pa ću se upustiti u tu avanturu. Budem naručio i onu ljepljivu traku ispod poklopca i uz grijanje i patnje malo trebalo bi to dobro proći. Ima tko kakvih savjeta? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 15:32 (tommek10).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Imam s6 preko 2 godine i izuzetno sam zadovoljan mobitelom, ali pocinje se osjetit slabljenje baterije.. Garancija vise ne vrijedi, pa me zanima jel netko mjenjao bateriju o svom trošku? Koliko bi me to kostalo?
Iako cu ubrzo uzimat one plus 5t ili s8+ , volio bi da imam s6 u rezervi

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

imas baterije od 100-200kn sad je na tebi koju ces odabrati. a promjena te baterjie 20min posla cca

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Ja sam naručio oriinal 3000 mah. Možeš mi malo detaljnije objasnit kad se skida zadnji dio, grije se i skida. A ona ljepljiva traka okolo ona se mora skinuti komplet i nova staviti ili? Rekao bi da ima tu vise od 20min posla to s skidanje zadnjeg poklopca je najgore i najosjetljivije.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

zadnji poklopac cas posla da skines ugrijes i odljepis. al moras nabaviti 3m traku da zaljepis novu kad budes vracao. ako ides kupovati bolje kupi za s7e jer pase malo je izboceniji zadnji dio al ako imas futrolu je nebitno i moras custom kernel da bi prepoznao 1000mah vise

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Mene samo strah skidanja tog poklopca jer se svi nekako muče s njim, ali dok osobno ne probam ne mogu govoriti ništa. Nasao sam ljepljivu traku orginal što ide ispod poklopca ima za kupiti na ebay-u . Ma isao sam na orginal njegovu bateriju da me izdrži kao ova 2god ja pre zadovoljan. Sve mi je na njemu stock i nemam potrebe za modifikacijama tako da s7 ispada. A u globalu sam s mobitelom jako zadovoljan i nakon ne znam ni ja koliko modela većinom samsung na ovom sam zapeo i planiram ga još neko vrijeme koristiti upravo zbog gore navedenog. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

di si narucio ako moze link?

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pozdrav, odakle da naručim displey za s6? na ebayu nalazim sve preko 100$ a meni treba bilo kakav zamjenski sto jeftiniji, mob se ne bi koristio aktivno

I btw na ebayu za edge nalazim po 15-20$ a za obicni s6 nista ispod 100$?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

 nije to original. al valjda ce posluziti

next'24 kaže...

Pozdrav, odakle da naručim displey za s6? na ebayu nalazim sve preko 100$ a meni treba bilo kakav zamjenski sto jeftiniji, mob se ne bi koristio aktivno

I btw na ebayu za edge nalazim po 15-20$ a za obicni s6 nista ispod 100$?

 si siguran da je za edge display a ne digitizer? jer sigurno nije jeftiniji ekran za edge od obicnog. i tesko da ces naci jeftino jer je to amoled.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Na šta misliš da nije orginal? Baterija, traka ili oboje?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

baterija. traka je nebitna moze ici bilo koja.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Po čemu vidiš da nije orginal... ja sam usporedjiva i trazio dugo dosta. Cak je ta i najskuplja. Javi mi obavezno pa ću stopirati i tražiti povrat novaca. Jer je to protuzakonito na ebay strogo. Prodavati kopije i iznositi neistine, kažnjivo jako.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
dennocro kaže...

 si siguran da je za edge display a ne digitizer? jer sigurno nije jeftiniji ekran za edge od obicnog. i tesko da ces naci jeftino jer je to amoled.

 da upravu si moja greška,

 

znaci kako god za bilo kakav displey ne mogu proci ispod 100$

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Bio sam nešto deinstalirao (neki app od samsunga) i sad ne mogu ubacit svoje tonove. Znači ne mogu ni ton zvona stavit svoj nego samo ono šta ima po defaultu.

Dal mi neko može objasnit di sam zeznuo i kako vratit da mogu imat svoje zvukove na mobitelu?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Može mi netko pomoć, molim vas

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava

Pa flešaj preko ODINA novi softver i problem rijesen

iPhone 8  Space Gray
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
drazen991 kaže...

Pa flešaj preko ODINA novi softver i problem rijesen

 kak se to radi možeš pojasnit?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S6 / S6E - Rasprava
Rai kaže...
drazen991 kaže...

Pa flešaj preko ODINA novi softver i problem rijesen

 kak se to radi možeš pojasnit?

 Registriraj se na sammobile. Tamo imaš firmware za tvoj mobitel i link s kojeg ćeš skinuti ODIN. Tamo ti je uputstvo kako to napraviti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice