Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 877.227
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Bio sam oprao svoj S8 po vodom i sad se nakon 2 dana zvucnik malo slabije cuje,kao da ima pjeska u njemu.
mislim ok je,ali zvuk je malcice drugaciji.
Sto mi je napraviti?
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
mp3david kaže...
Bio sam oprao svoj S8 po vodom i sad se nakon 2 dana zvucnik malo slabije cuje,kao da ima pjeska u njemu.
mislim ok je,ali zvuk je malcice drugaciji.
Sto mi je napraviti?

 puhnes par puta u zvucnik, pustis bass test da se vrti jedno 10 minuta i sve bi trbalo bit ok

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Stigao update ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Stigao update ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ima kakvih vidljivih novosti ili je sve "ispod" haube?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pa mislim da nebi ni trebali ocekivat promjene na UI, s obzirom da je android p zadnji update za osmicu?

Al da, primjetio sam prečac za qs skeniranje. Mislim da nije bio prije, ili ga ja nisam primjetio. Ugl otvori kameru. Vjr je sada integriran u nju. ;)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jasno. Mob ažuriran, na kratko se maknulo upozorenje vlage u USB portu, no opet se vratilo i neda da punim preko žice. Već je dugo vremena tako, punim bežično, izgleda da ću morati slati u servis osim ako ne postoji neka fora za popravak? Iako mi to poprilično baca na hardverski problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja sam na s7 ima taj problem. Trajalo je tjednima. Stavljao u rižu, silica gel, fen...da bi na kraju samo od sebe proslo. :d nezz
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ja sam imao identičan problem sve dok mi se u jednom trenutku nije baterija ispraznila do kraja i nisam ga više mogao priključiti na punjač. Na kraju sam ga odnio u servis, zamijenili su mi USB port i to je to..

8 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ima li itko preporuku za neki stylus pen za s8?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Moje muke po Galaxy S8.

Kupljen 19.10.2017. godine. Krajem 8 mjeseca ove godine, prestalo raditi brzo punjenje. Odnio uređaj na servis, kažu da je prestalo brzo punjenje zato što sam telefon prečesto punio. Ko je tu lud?! Priznali garanciju zamjenili modul punjenja ja sam sretan. Sutradan počela slušalica i mikrofon krčati. Ponovno u servis tražim da mi zamjene uređaj oni neće već ga idu popravljati. Zamjenili mi slušalicu mikrofon bateriju i sad čekam šta će još krepat u garanciji.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Prije 5 dana stigo august, a evo sad i september update
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Dali je tko naručivao zaslon, otišao na etrade supply i vidim nema više djelova kod njih. Mozda kakva druga stranica?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Zna li neko neki fazon da sakrijem malo oštećenje na rubu mobitela, ispao mi na pločicu pa se crna boja skinula, pa reko ako ima neko neki lak il nešto da preporuči, kako sakriti aluminij/metal?
Be Water My Friend
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

S8 je pao u sudoper. Mobitel ima napuknuti ekran.  Prvo je ekran krepao i nije htio puniti. Stavljen 1 dan u rizu i ekran je proradio. Ali to veselje nije dugo potrajalo. Radio je cca 24h i gotovo. Sad je ekran crn a telefon radi 😊.  Javlja i vlagu. Stavio ga u rizu i ostaviti cu ga tako dan-dva. Iako sam siguran da je ekran dao svoje. Ima gdje jeftinine za kupiti zamjenske ekrane? Tek toliko da ga slozim a da ga imamo za po kuci. 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozz..

Imam jako čudan problem pa ako netko zna..

S8 nikada rutan sve radilo oke do nedavno.

Problem je kada idem na samsung update i preko wifi i preko mobilnih podataka  javlja mi grešku..vrti dugo i onda izbaci da se ne može spojiti na server i network error.

Imam a1 kućni internet i mobilni isto a1.

A kada se spojim u kafiću ili kod frenda update radi normalno!?

Znači  mogu surfati i sve normalno na svom wifi a ne mogu skinuti uplate!?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

 

jel ima netko preporuku za zaštitno staklo za S8? ovi lokalni prodavači imaju cijene preko 100 kn po komadu, a nekako imam osjećaj da podvaljuju jeftinjaru

 

s druge strane ne znam kakva je sad situacija s narudžbama iz Kine zbog virusa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Ako ima netko da je radio rootanje na s8 g950f, konkretno downgrade na nougat itd itd.. neka javi, ima par pitanja.

No me interesa nada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Bok svima.

 

Jeli zna netko cijene promjene prednjek staklna u ovlaštenom? Dali uopće mijenjaju samo ono vanjsko staklo ili uvijek cijeli ekran?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Chome kaže...

Bok svima.

 

Jeli zna netko cijene promjene prednjek staklna u ovlaštenom? Dali uopće mijenjaju samo ono vanjsko staklo ili uvijek cijeli ekran?

Ovlasteni servisi uvijek mijenjaju cijeli prednji panel, dakle ne samo staklo. Sluzbeni cjenik imas na stranicama servisa, npr. samsung plaza.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Iako je stara tema nadam se da će netko znat odgovor.
Išao sam uzet iz ladice (sav prašnjav) svoj S8+. Napunio ga upalio da ga malo "isprobam". Vidim da je na tvorničkim postavkama (pomislim super) i krenem kao postavljat. Kad "prc". Dođem do dijela gdje me pita da se spojim na Wifi (to i uradim). Kad mi iskoči poruka "Uređaj je pokušan vraćanjem na tvorničke postavke". Idući korak pitam me PIN (koje ga naravno ne znam) i nudi mi ako ne znam pin da se prijavim putem Google računa. I u dnu piše da pokušam s računom s kojima sam se nekad prijavljivo. Naravno da ništa od toga više ne znam. Pokušao sam u recovery modu wipe data i chace ali i dalje me pita isto.

Dal je netko imao sličan "problem" i kako ga riješiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Napravljen je tvornički reset, a da pritom prije nije uklonjen gmail račun pa te sada traži login podatke od toga računa što je bio prije reseta.
Googlaj "samsung s8 frp bypass", imaš raznih metoda, sa i bez računala. Ovisi i na kojoj ti je verziji Androida trenutačno uređaj.
Sajko
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

Iako je stara tema nadam se da će netko znat odgovor.
Išao sam uzet iz ladice (sav prašnjav) svoj S8+. Napunio ga upalio da ga malo "isprobam". Vidim da je na tvorničkim postavkama (pomislim super) i krenem kao postavljat. Kad "prc". Dođem do dijela gdje me pita da se spojim na Wifi (to i uradim). Kad mi iskoči poruka "Uređaj je pokušan vraćanjem na tvorničke postavke". Idući korak pitam me PIN (koje ga naravno ne znam) i nudi mi ako ne znam pin da se prijavim putem Google računa. I u dnu piše da pokušam s računom s kojima sam se nekad prijavljivo. Naravno da ništa od toga više ne znam. Pokušao sam u recovery modu wipe data i chace ali i dalje me pita isto.

Dal je netko imao sličan "problem" i kako ga riješiti.

 Ja sam imao prije par godina sličan problem s jednim LG-em, mama ga je dobila od tetka zaključanog na neki njegov gugl acount za koji on naravno nije pojma imao koji je pass niti išta. Tijekom postavljanja nekako sam ušao u settings ili postavke i pod personal je bila stavka security pa onda phone administrators i to sam ugasio tj deactivate android device manager i mislim da mi je onda dalo da idem dalje. Probaj tako nešto guglat jer nisam siguran jel bilo samo to i jel uopće ima takvo nešto na tvom mobu.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice