Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 950.775
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Iskreno, ja sam sa S7 prešao na S10e, dal mi je to bili potrebno, definitivno nije, mogo sam još bez problema 2 god biti na S7, al eto htio sam novije i kad je bila akcija na S10e morao sam uzet, iako kažem nije bilo uopće potrebno jer nisam hc user, a i da sam hc user nemreš uzimat taj mob jer baterija ne traje dugo. Al eto htio sam noviji sustav, malo jači mob i malo bolju kameru. Ja bi na tvom mjestu sad ipak ostao još na S7 i tek slijedeće godine uzimao nešto bolje, ak ništa drugo onda slijedeće god S10 običan kad još padne cijena, ako već oćeš Samsung. Ko zna kolko će bit cijena S11 i kolko će brzo padat. Mislim S8 i S9 su bolji uređaji od S7, a sad kolko ima smisla prelazak, ja mislim da nema ako te mob dobro služi, a i šteta prodat S7 ak je u dobrom stanju.

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Evo, Javlja se još jedan nezadovoljan korisnik Samsunga S9. Dakle kao što ekipa piše tu u zadnji par postova, također mi se pojavio problem s baterijom. Imam mobitel 5. mj. i evo rok trajanja baterije je postao dosta lošiji. Čak nisam ni heavy user, nego samo viber, web i pozivi. Prešao sam Sa S7 kojem je baterija oslabila tek nakon godinu ipo dana i da bude stvar jača S7 je radio fluidnije i brže nego ovaj S9 koji sad imam, a pogasio sam sve nepotrebne opcije i nekakve animacije tako da nema ga šta gušit. Ovo me sad jako razočaralo da čak i planiram prelazak na drugi brand. Ne znam, čekat ću da izađe Note 10 , navodno će biti nekakva mini verzija tog telefona sa jačom baterijom pa će mo vidjeti kako će se to pokazati.

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2019 16:29 (Nikacc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja imam s9+ od 11mjeseca. Sto se tice telefona on radi super brzo (prije ovoga sam nekih 7 godina imao samo iohone modele) ali baterija je li-la. Ako sam na wifi-u i na recimo 50% svjetline je ok i dobijem cca 5-6h SOT. Ali ja ne koristim telefon na taj nacin. Mebi je svjetlina skoro stalno na 100% i 4g+. E u toj kombinaciji od 6 ujutro do cca 22h navecer dobijem 3 do 3.5h SOTA (staviti cu screen shot). Znao sam imati i po 2h sota. Nista ne pomaze nit hard reset nit je telefon defektan. Ako ga koristis kak i treba baterija je doslovno banana.  Znao sam nabiti i 7-8h sota u gasenje svacega ali nisam dao skoro 5000kn da na telefonu pogasim pola stvari i stavim ga na 720p rezoliciju.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
omomomomoomm kaže...

Ja imam s9+ od 11mjeseca. Sto se tice telefona on radi super brzo (prije ovoga sam nekih 7 godina imao samo iohone modele) ali baterija je li-la. Ako sam na wifi-u i na recimo 50% svjetline je ok i dobijem cca 5-6h SOT. Ali ja ne koristim telefon na taj nacin. Mebi je svjetlina skoro stalno na 100% i 4g+. E u toj kombinaciji od 6 ujutro do cca 22h navecer dobijem 3 do 3.5h SOTA (staviti cu screen shot). Znao sam imati i po 2h sota. Nista ne pomaze nit hard reset nit je telefon defektan. Ako ga koristis kak i treba baterija je doslovno banana.  Znao sam nabiti i 7-8h sota u gasenje svacega ali nisam dao skoro 5000kn da na telefonu pogasim pola stvari i stavim ga na 720p rezoliciju.

 

Na tvoju žalost, max svjetlina ekrana + stalno na 4G-u ti je ubijanje baterije. Zato kažem, fenomenalan mob, ali baterija je najslabija karika. Ja sam se već navikao da ga nekad moram punit 2x dnevno.

Možda su bolje verzije sa Snapdragonom, ovo kod nas u EU sa Exynosom je banana...

14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Tu se odmara cijelo vrijeme dok sam na poslu. Mislim da je cca 150 kn punjac. Nema brige oko baterije.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2019 10:13 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

.

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2019 10:13 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
markoal kaže...

Baš se dvoumim da zamjenim svog S7 za S9 ili čak S8. Vidim tu dosta problema koje ja nikada a ni sad nemam na S7. 
S obzirom da je S8 samo redizajn S7, koja je razlika njih u odnosu na S9, jeli se isplati uopće upgradeat?  Jeli mi pametnije ić samo na S8?

Po zadnjim komentarima mi djeluje da ću samo dobiti mobitel sa lošijom baterijom, na ovom mom je baterija još solidna, a Edge/+ verzije ne bi uzimao jer mi je to preveliko.

 Ja sam sa S7 Edge presao na s9+ i zadovoljan sam. One UI je odlican, a sa novom verzijom androida nam dolazi One UI 2.0. Kamera me i dan danas odusevljava. Kako sam odradio zadnji update nestao mi je onaj problem sa baterijom.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.7.2019 10:16 (arnes_king).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Gledam nasljednika svojeg i danas jako dobrog S7. Logican nasljednik bi bio s10e. Medjutim s10e ima malo veci ekran od s7 a s9+ dosta veci (sve vise gledam youtube i streamove). A opet s9+ ima onaj odvratni edge i ipak stariji hardver. No navodno i jacu batriju od s10e koja je neznatno bolja od one na s7. Skoro pa bi odustao jer S7 i dalje dobro sluzi (baterija mi je na 90% a mob ocuvan ko nov) a samsung i dalje inzistira na slabim baterijama i predpotopnom sporom 15w punjenju plus ti edge ekrani koji pucaju cim prdnes.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.7.2019 12:16 (gnomisa).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne znam šta je odvratno u edge ekranu. Izgleda 10x bolje od ravnog ruba. A i ne puca kad prdneš. Ženi je S7e pao na rub stola sa metar visine i to točno na rub ekrana. Nije se razbio.

Ja sam spretniji sa mobitelima pa mi nije ni s7e ni s9+ pao nijednom tako da se meni nije razbio ekran ni na ta zadnja dva edge modela a ni na jednom od dosadašnjih 15ak mobitela

PSN - darklydexter
Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Taj edge ekran je tolika glupost da proklinjem onog ko ga je odlucio prvi stavit na mob.

Aposlolutno nikakvu prednost ne donosi.

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ezio kaže...

Ne znam šta je odvratno u edge ekranu. Izgleda 10x bolje od ravnog ruba. A i ne puca kad prdneš. Ženi je S7e pao na rub stola sa metar visine i to točno na rub ekrana. Nije se razbio.

Ja sam spretniji sa mobitelima pa mi nije ni s7e ni s9+ pao nijednom tako da se meni nije razbio ekran ni na ta zadnja dva edge modela a ni na jednom od dosadašnjih 15ak mobitela

 Ti si prvi kome se svidja ta iskrivljena slika a masu ljudi znam kojima je odmah puko edge ekran kod pada. Mozda bi maska pomogla....a sto je s baterijom? Flagship mob koji ne izdrzi dan uz moderate usage. To mi smeta ak je tako kako mnogi pisu...

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 11:11 (gnomisa).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
gnomisa kaže...
Ezio kaže...

Ne znam šta je odvratno u edge ekranu. Izgleda 10x bolje od ravnog ruba. A i ne puca kad prdneš. Ženi je S7e pao na rub stola sa metar visine i to točno na rub ekrana. Nije se razbio.

Ja sam spretniji sa mobitelima pa mi nije ni s7e ni s9+ pao nijednom tako da se meni nije razbio ekran ni na ta zadnja dva edge modela a ni na jednom od dosadašnjih 15ak mobitela

 Ti si prvi kome se svidja ta iskrivljena slika a masu ljudi znam kojima je odmah puko edge ekran kod pada. Mozda bi maska pomogla....a sto je s baterijom? Flagship mob koji ne izdrzi dan uz moderate usage. To mi smeta ak je tako kako mnogi pisu...

 Nije sigurno prvi, upravo zbog toga u startu i jesu bili obicni i edge modeli kako bi vidjeli prodaju. Prodaja je isla dobro sa edge modelima pa su i nastavili tako proizvoditi. Meni je to najljepsi detalj ikad uradjen u mobilnoj industriji i ne bih vise nikada kupio mobitel sa ravnim ekranom.

 

Prije ce biti da smeta ovima koji nikada nisu koristili takav mobitel, tacnije samsung, pa kenjaju po svemu u vezi samsunga.

 

Kako god, to je stvar dizajna a tu su subjektivna misljenja, ali kome ravan ekran izgleda lijepse od edge to mi nikako nije jasno. Da ne govorim o tome kako sam se navikao na edge panele...

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.7.2019 17:15 (arnes_king).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...

 Nije sigurno prvi, upravo zbog toga u startu i jesu bili obicni i edge modeli kako bi vidjeli prodaju. Prodaja je isla dobro sa edge modelima pa su i nastavili tako proizvoditi. Meni je to najljepsi detalj ikad uradjen u mobilnoj industriji i ne bih vise nikada kupio mobitel sa ravnim ekranom.

 

Prije ce biti da smeta ovima koji nikada nisu koristili takav mobitel, tacnije samsung, pa kenjaju po svemu u vezi samsunga.

 

Kako god, to je stvar dizajna a tu su subjektivna misljenja, ali kome ravan ekran izgleda lijepse od edge to mi nikako nije jasno. Da ne govorim o tome kako sam se navikao na edge panele...

 je, imao sam s7 edge, vjeruj mi, kad mi je pao s metra visine i razbio se ekran koji sam dao popraviti u original servisu (da neizgubim garanciju) kleo sam sve svece, a kad se vratio sa servisa nije proslo tjedan dana, opet je pao s iste visine i opet isto...(imao maskicu i zastitu na staklu s kojom je touch totalno izgubio smisao)...

popravak ekrana je u to doba bio jednak vrijednosti mobitela, a nakon toga sam uzeo s8 koji je ponovno pao s metra visine i isto to se dogodilo...

ŽIVIO EDGE!! 

nakon toga sam uzeo iphone 7 koji pada svako malo i nikad ništa, to je zadnji mobitel koji je robusno napravljen

TiONiO
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
gnomisa kaže...
Ezio kaže...

Ne znam šta je odvratno u edge ekranu. Izgleda 10x bolje od ravnog ruba. A i ne puca kad prdneš. Ženi je S7e pao na rub stola sa metar visine i to točno na rub ekrana. Nije se razbio.

Ja sam spretniji sa mobitelima pa mi nije ni s7e ni s9+ pao nijednom tako da se meni nije razbio ekran ni na ta zadnja dva edge modela a ni na jednom od dosadašnjih 15ak mobitela

 Ti si prvi kome se svidja ta iskrivljena slika a masu ljudi znam kojima je odmah puko edge ekran kod pada. Mozda bi maska pomogla....a sto je s baterijom? Flagship mob koji ne izdrzi dan uz moderate usage. To mi smeta ak je tako kako mnogi pisu...

 Ako želiš dobru bateriju 5-6h sot minimum, zaboravi s liniju kompletno. Daleko najgora autonomija. 

arnes_king kaže...
gnomisa kaže...
Ezio kaže...

Ne znam šta je odvratno u edge ekranu. Izgleda 10x bolje od ravnog ruba. A i ne puca kad prdneš. Ženi je S7e pao na rub stola sa metar visine i to točno na rub ekrana. Nije se razbio.

Ja sam spretniji sa mobitelima pa mi nije ni s7e ni s9+ pao nijednom tako da se meni nije razbio ekran ni na ta zadnja dva edge modela a ni na jednom od dosadašnjih 15ak mobitela

 Ti si prvi kome se svidja ta iskrivljena slika a masu ljudi znam kojima je odmah puko edge ekran kod pada. Mozda bi maska pomogla....a sto je s baterijom? Flagship mob koji ne izdrzi dan uz moderate usage. To mi smeta ak je tako kako mnogi pisu...

 Nije sigurno prvi, upravo zbog toga u startu i jesu bili obicni i edge modeli kako bi vidjeli prodaju. Prodaja je isla dobro sa edge modelima pa su i nastavili tako proizvoditi. Meni je to najljepsi detalj ikad uradjen u mobilnoj industriji i ne bih vise nikada kupio mobitel sa ravnim ekranom.

 

Prije ce biti da smeta ovima koji nikada nisu koristili takav mobitel, tacnije samsung, pa kenjaju po svemu u vezi samsunga.

 

Kako god, to je stvar dizajna a tu su subjektivna misljenja, ali kome ravan ekran izgleda lijepse od edge to mi nikako nije jasno. Da ne govorim o tome kako sam se navikao na edge panele...

 Skuplji za proizvest, lakši za slučajni dodir, teži za zaštitit, lakše se razbija. To su činjenice. Meni osobno ravni ekran na mobitelu izgleda puno privlačnije, al to vec nuje cinjenica nego subjektivno mišljenje.

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja sam napravio factory reset svog S9 zbog baterije, i mogu vam reci da je baterija ista, ako ne i gora.

Bilo bi smijesno da nije istinito

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
gnomisa kaže...

 Ti si prvi kome se svidja ta iskrivljena slika a masu ljudi znam kojima je odmah puko edge ekran kod pada. Mozda bi maska pomogla....a sto je s baterijom? Flagship mob koji ne izdrzi dan uz moderate usage. To mi smeta ak je tako kako mnogi pisu...

 Nije sigurno prvi, upravo zbog toga u startu i jesu bili obicni i edge modeli kako bi vidjeli prodaju. Prodaja je isla dobro sa edge modelima pa su i nastavili tako proizvoditi. Meni je to najljepsi detalj ikad uradjen u mobilnoj industriji i ne bih vise nikada kupio mobitel sa ravnim ekranom.

 

Prije ce biti da smeta ovima koji nikada nisu koristili takav mobitel, tacnije samsung, pa kenjaju po svemu u vezi samsunga.

 

Kako god, to je stvar dizajna a tu su subjektivna misljenja, ali kome ravan ekran izgleda lijepse od edge to mi nikako nije jasno. Da ne govorim o tome kako sam se navikao na edge panele...

Stvar ukusa. Meni je Edge više nekako šminkerska stvar sa tim zakrivljenim ekranom, ali npr. cura ne voli ovi obični već Edge.. jer joj je ljepši.. a očito ima ukusa jer je i mene odabrala .
Ja tu zakrivljenost ne gledam na taj način, ovaj obični mi se čini znatno praktičnijim, za mene je idealne veličine (iako imam dlanove veće od prosjeka), a sigurniji je od padova.

Danas sam baš bio sa prijateljem na piću, i iznenadio sam se kako je njegov A40 uživo zapravo jednostavan a jako lijep mobitel, a nije "edge".
Moguće da su mi svi lijepi a da se nisam navikao na ovu novu "borderless" generaciju mobitela jer sam još na S7.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 1:31 (markoal).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

I sto covjek na kraju da uzme za 3500-4000kn (ducan)? Mi9 bi bio odlican ali me smeta sto kamera nema ois. P20 pro ima ocajan video opcenito (losa stab, zvuk itd). S9+ edge ekran bi jos progutao kao i predpotopno 15w punjenje ali koma bateriju ne. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.7.2019 12:05 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
gnomisa kaže...

I sto covjek na kraju da uzme za 3500-4000kn (ducan)? Mi9 bi bio odlican ali me smeta sto kamera nema ois. P20 pro ima ocajan video opcenito (losa stab, zvuk itd). S9+ edge ekran bi jos progutao kao i predpotopno 15w punjenje ali koma bateriju ne. 

 Galaxy A50? Ili A80?

Samomrzeći hrvat
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Entry Point kaže...
gnomisa kaže...

I sto covjek na kraju da uzme za 3500-4000kn (ducan)? Mi9 bi bio odlican ali me smeta sto kamera nema ois. P20 pro ima ocajan video opcenito (losa stab, zvuk itd). S9+ edge ekran bi jos progutao kao i predpotopno 15w punjenje ali koma bateriju ne. 

 Galaxy A50? Ili A80?

 To su midrange uredjaji inferiorni ovima gore u svakom pogledu pogotovo kamera...

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
gnomisa kaže...

I sto covjek na kraju da uzme za 3500-4000kn (ducan)? Mi9 bi bio odlican ali me smeta sto kamera nema ois. P20 pro ima ocajan video opcenito (losa stab, zvuk itd). S9+ edge ekran bi jos progutao kao i predpotopno 15w punjenje ali koma bateriju ne. 

 pogledaj mi8, u neutrina 2600kn.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Problem autonomije se riješi s par strateški postavljenih bežičnih punjača (ured, dnevna, spavaća...) Otkako sam ovo sredio, uopće se više ne opterećujem trajanjem baterije jer je mobitel uglavnom skoro uvijek iznad 50%.

A što se tiče nadogradnje S7, sretno. :) S7 je još uvijek dobar uređaj i neće biti osjećaja većeg napretka bez obzira na koji 2019 model došao. Dali klincima S7 i uzeli A50. Osim autonomije, lošiji uređaj u svemu ostalom.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

sta radis sa mobitelima da ti padaju toliko... definitivno ne spadas u neki prosjek, ovo su vec ekstremi. Ako nezgodno padne puca i obican i edge, nema pravila. Frendu pao iz dzepa na plocice dok je sjedio na školjki sa spustenim hlacama i pukao mu ekran na S7. 

Od drugog frenda S7 edge izletio iz dzepa kod trcanja po stepenicama, prosao kroz 20ak stepenica i zavrsio sa ekranom bez crtice..  

 

Ja nemam takvih problema jer mi mobiteli ne padaju :) ali ko je šlampav taj ce si nabaviti bolju masku i staklo pa nek pada.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 22:34 (user3468).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ne padaju mi mobiteli. Samo sam cuo da su edge ekrani skloniji pucanju kod padova sto je i logicno. Btw baterija mi i na S7 izdrzi cijeli dan pa ce i na s9+. Ja sam onaj koji ubije bloatware, animacije, pozadinske app, gasim wifi i 4g ak ne koristim i manualno podesavam svjetlinu ekrana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 1:03 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
"Samo sam čuo da su edge ekrani skloni pucanju"
To je to, loš glas se daleko čuje. I šire ga ljudi koji su samo čuli, kao ti. Ne možeš pljuvati po nečemu što nisi iskusio. Ja imam edge ekran još od šestice. Imao sam sve modele S serije i to samo edge, pao mi je svaki barem jednom i to ne mojom krivicom, imam malu djecu, oni ne paze toliko kao mi, ali ni jedan se nije razbio ili dobio kakvu crticu. Svaki ekran će puknuti ako nezgodno padne, nebitno na marku ili seriju mobitela.
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
SIII Deny kaže...
"Samo sam čuo da su edge ekrani skloni pucanju"
To je to, loš glas se daleko čuje. I šire ga ljudi koji su samo čuli, kao ti. Ne možeš pljuvati po nečemu što nisi iskusio. Ja imam edge ekran još od šestice. Imao sam sve modele S serije i to samo edge, pao mi je svaki barem jednom i to ne mojom krivicom, imam malu djecu, oni ne paze toliko kao mi, ali ni jedan se nije razbio ili dobio kakvu crticu. Svaki ekran će puknuti ako nezgodno padne, nebitno na marku ili seriju mobitela.

 Nije istina.

Edge se debelo više razbija nego ravni, vjeruj mi 15 godina radim s telefonima što servis što sve drugo.

Edge ekrani jednostavno nemaju prakticnu upotrebu ni svrhu. Ne budi ovca/fanboy.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 12:29 (thebatman).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
user3468 kaže...

Frendu pao iz dzepa na plocice dok je sjedio na školjki sa spustenim hlacama i pukao mi ekran na S7. 

 

 Jel on nosi tvoj mobitel na wc ili ste zajedno bili na wc-u?

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Mislim da ću ja ipak upgradeat ako nekim slučajem naleti neka dobra ponuda. Pa ako netko kojim slučajem prodaje S9, ili pak S8 (ili čak oba, cura bi možda uzela jedan) u dobrom stanju za dobru cijenu, slobodno nek mi pošalje privatno poruku. 
Također može i zamjena, imam crni S7 bez ogrebotine, uvijek je u maski, nije korišten za gameanje, stalno je na battery savingu pa je baterija dosta dobra, još mi je na Android 7.0 jer sam lijen napraviti upgrade zbog aplikacije za banku.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Imao na jedan dan s9+...baterija je smece a edge isto. Usporedio slike sa s7 i razlika 20-30%. Nije ni cudo da ih huawei sisa samo navika ljudi ih drzi. Odlucio sam se za p30 (p30pro je tacna al brutalan)...

 
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Prije par dana stigao mi je iz USA S9+ kojeg sam kupio novog na nekoj akciji ispod svake cijene što nisam moga da propustim. U njemu je tvornički instaliran Android 9. Čitam dojmove oko baterije pa ću za par dana dodati i svoje dojmove. Nisam ga nešto puno ni čačkao, samo sam ga aktivirao i prebacio svoje podatke te uslikao nekoliko fotografija. Nisam čak ni pogledao koji čipset ima. Nisam imao baš vremena za to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Koji wireless charger preporucate?

TiONiO
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice