Samsung galaxy s9 kaljeno staklo problem

poruka: 6
|
čitano: 8.008
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Samsung galaxy s9 kaljeno staklo problem

Postovanje ljudi, ovako, kupio sam samsung galaxy s9 i narucio si kaljeno staklo od ruba do ruba iz smart oprema koje je kostalo 100 kn, ovo mi je bilo vec deseti put da ljepim kaljeno staklo na razne mobitele i znam kako pravilno zaljepiti, kada sam zaljepio staklo primjetio sam da tuch ne reagira na lagani dodir nego samo na udarac ili jaki pritisak, to mi se i prije desavalo pa sam malo ugrijo staklo i malo ga pomjero da vidim ima li zraka ili nesto i nije bilo, i tako ja cijeli dan udaram da pisem poruke ili nesto i na kraju skinem kaljeno i ponovo ga zaljepim ali ga lagano pritiskom savinem u sredini jer u sredini se moralo najace udariti da ucita tuch, i zaljepi se staklo i sve uredu nakon 15 minuta ja opet na mobitel i opet tuch ne radi na lagani dodir poludio sam i potrgo kaljeno jer nije mi nimalo zabavno udarati po novom mobitelu, dali ima netko tko je kupio kaljeno koje sjedne kao saliveno i na lagani dodir ucitava tuch molio bi da mi link posaljete jer ovo sa smart opreme izgleda da je kvaliteta vemoa loša hvala

dac
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Samsung galaxy s9 kaljeno staklo problem

Čini se da nisi bio na nastavi kada se učila uporaba točke.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung galaxy s9 kaljeno staklo problem

Whitestone Dome Glass Samsung Galaxy S9 Full Cover Screen Protector 

 

Skupo je, ali vrijedi svake lipe imam ga na note8 i leži kao saliveno  

Pokriva cijelu povšinu ekrana uključujući i rubove, ekran i dodir ne gube ništa na kvaliteti, dapače...

Jedino treba dobro pogledati video instrukcije prije instalacije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 19:35 (sminigo).
15 godina
offline
Re: Samsung galaxy s9 kaljeno staklo problem
Izgleda. Namučio sam se dok sam sve uspio pročitati.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung galaxy s9 kaljeno staklo problem
Hrco kaže...
Izgleda. Namučio sam se dok sam sve uspio pročitati.

 Pa jesi li pokusao ukljuciti onu opciju high touc sensitivity? Ona sluzi kada ima neko staklo ili bilo sta na ekranu ili ako rukavicama pipas ekran da funkcionise da bude osjetljivije?

12 godina
offline
Re: Samsung galaxy s9 kaljeno staklo problem

edit: krivo..

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2018 10:09 (Purger155).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice