Genuine Microsoft software zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 12.746
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Genuine Microsoft software

Imam jedan problem koji ne znam rijesiti pa bih zamolio za pomoc,

Ukljucio sam automatic updates prije par dana i updateao sve sto je bilo potrebno .

Jutros se budim i palim komp kada vidim poruku u donjem desniom kutu : You may be a victim of software counterefeiting. This copy of Windows did not pass genuine Windows validation .

Izgasio sam automatic updates i pokusao  izgasiti ali neide cak ni preko task managera jer cim ga izgasim ponovo se javlja greska i ista poruka sa logom .

Pokusao sam rijesiti to onako kako greska dojavljiva ali to je da registriram svoj windows key nas sluzbeni site i skinem pripadajuci software ali naravno ne posjedujem originalni key .

Pa eto ako netko zna rjesenje bio bih jako zahvalan jer mi stvarno ovo ide na zivce .

Necu zvaku , hocu kusur !!!
16 godina
neaktivan
offline
Genuine Microsoft software

Riješenje je kupnja originalnog windowsa xp ili viste i problem je riješen.

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
neaktivan
offline
Genuine Microsoft software

Imaš PIRATSKE VIRUSE !

 

Vidi ovaj link

 

http://forum.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/problem-windowsima/10719.aspx?sort=asc&view=flat

 

Javi se na PP ako što zapne!

Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
Genuine Microsoft software

problem rjesen brzo i ucinkovito , verbatim hvala na linku

Necu zvaku , hocu kusur !!!
16 godina
neaktivan
offline
Genuine Microsoft software

dok sam ja još koristio windowse uvijek sam prolazio taj test legalnosti, makar nikad nisam ni kune izdvojio za dotični OS. Jednostavno serial nije prijavljen kao piratiziran.

Međusobna djelovanja i veze među podsustavima zovu se sučelja, ili na hrvatskom interface. Nema potrebe da se strgam od učenja kad i ovak prolazim...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Genuine Microsoft software
Xorantu kaže...

problem rjesen brzo i ucinkovito , verbatim hvala na linku

  Nisi riješio ništa (ako se izuzmu dosadne poruke), možeš zaboraviti na update.
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice