Kaspersky Internet Scurity 2009

poruka: 7
|
čitano: 1.354
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kaspersky Internet Scurity 2009

Zaniname dali netko zna koliko resursa trosi i jeli efikasan,HVALA

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaspersky Internet Scurity 2009

Imao sam ga ravno 2.5 sec, jede resurse za dorućak, očigledno mu nije bio dovoljan C2Duo na 2.33 i 3Gb rama

Neophyte
16 godina
neaktivan
offline
Kaspersky Internet Scurity 2009

Mislim da bi ti bilo bolje rjesenje samo Kaspersky AV

Sve što možeš sad ostavi za kasnije
16 godina
neaktivan
offline
Kaspersky Internet Scurity 2009

Ja koristim Kaspersky Internet Security 7 baš zato jer koristi najmanje resorsa od svih ostalih IS. Tako sam pročitao i u jednom broju BUG-a koji je imao kratke recenzije IS softwarea. Smatram to najboljim rješenjem prvenstveno zato što nisam imao već godinu dana problema sa virusima i raznim smećem a i nakon već toliko vremena moj IS se navikao na mene pa me više ništa ne ispituje dal da dopustim il ne i uopće više ne razmišljam o tim problemima. Surfam slobodno :D

BUG rulz!
15 godina
offline
RE: Kaspersky Internet Scurity 2009

troši jako malo memorije,i što je najvažnije...jako je efikasan.

1.detektira 98%raznog smeća.....www.av-comparatives.com

2.odličan firewall.....www.matousec.com

3.ima najbolji selfdefence......npr. bitdefender je lako zaustaviti....

4.trenutno najbolje riješenje na tržištu...(kako ga hvalim,ko da radim za kaspersky

16 godina
offline
Kaspersky Internet Scurity 2009
15 godina
protjeran
offline
Kaspersky Internet Scurity 2009

Toplo preporučam KIS kao i NIS (Norton Internet Security). Imaju odličnu razinu detekcije kao i ugodno sučelje za korisnika. U vezi resursa to se da riješiti nadogradnjom RAM memorije (stavi npr. ako imaš Vistu barem 1GB i tako). Samo su skupi. btw Testiram kod kuće razne programe za security već godinama i mogu ti reći probao sam gotovo sve poznate barem na trial. Ovi dvoje su solidni. Barem za sada je NOD32 bolji po meni iako ima mana i taj potonji...

Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice