Smeće na Notu

poruka: 5
|
čitano: 1.105
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Smeće na Note-ovima
Problem je započeo tijekom sredine 2014 (stari Note1) a jači intenzitet je dobio krajem 2014.
2015 Prelazak na Note 4 i nakon prebacivanja podataka preko Kiesa shitstorm se nastavlja.
Najgore je bilo sredinom 2015 ljeto zapravo.
Naime izgleda da sam negdje u 4 mjesecu 2014 pokupio malware i to malo zafrkaniji na njemu,a i tada mi je bivša prčkala oko njega non-stop.
Znači na starom Noteu to bi se primijetilo sa iznenadnim hebenim padom performansi.
Na note4 dobiva potpuno novo značenje,ako se redardinjo od moba spoji na wifi, mogu se pozdravit sa linkedinom doslovno,prepoznaje moju adresu,odnosno cijeli hebeni gateway,subnet i široki spektar na centrali i oko nje kao crawler,spider,bot, i bog zna šta.Adio linkedin!
Drugo što se da odma primjetiti pri spajanju Note4 na wifi da hebeni google traži captchu za pristup ili bilo kakvu pretragu.
Naravno svjestan sam ovoga svega već 3 godine,no taj mobitel ne rabim za ništa ozbiljno nit ga vežem za išta korisno.
No sada nakon 3 godine jednostavno mi je više pukao film sa tim kretenlukom.
Duža ergela poznatih antivirus brendova koji mi sve liče na prodavače zmijskog ulja ništa apsolutno ništa nije otkrila.
Znači kako da se otarasim toga smeća a da sačuvam neke podatke,kroz što da ih provučem a na njemu napravim factory reset i clear cash ili da jednostavno dam order za nuklear takedown.
Mob je C verzija note u tele2 sa svim onim popratnim što je došlo od softwarea od strane tele2. Zadnji update od tele2 i i to je to.
Molim pomoć jer nekad valja biti strpljiv ali nakon 3 godine mome strpljenu je došao kraj.
8 godina
neaktivan
offline
Smeće na Notu

Molim pomoć da li ima spasa ili da radim kompletan format na ciloj cigli od rom-a,firmwarea,bootloadera,kernela, ako bude potrebno spržim i memorijske chipove ako je ista hardcoded. Da sam se školovao do kraja sad bi bio ekspert za egzorcizam. ugh

8 godina
neaktivan
offline
Smeće na Notu

itko?

7 godina
offline
Smeće na Notu

Rootaj ga i 360 security rješava to.

7 godina
offline
Smeće na Notu

Nadi tu za svoj model i flash preko odina.

 

Uglavnom,potraži cf auto root.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2016 11:40 (fer-de-lance).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice