Iznos subvencija na xici

poruka: 16
|
čitano: 10.226
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Iznos subvencija na xici

dali netko zna koliko su se smanjile subvencije ili je to samo greška kod njih u sustavu? Pitam zato jer sam ja jučer nakon kupovine par čokoladica vidio da mi je ostalo još samo 60 kn a to je bila prva kupovina preko nje ovog mjeseca, također neki prijatelji su mi isto rekla da i oni imaju manje subvencije.

13 godina
protjeran
offline
Iznos subvencija na xici

ja jos nisam ni dobio x-icu...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iznos subvencija na xici
Ovako ako si iz zupanije u kojem je fax, tvoja subvencija je oko 300kn, ako si van te zupanije (recimo ja iz Vu-srijemske, studiram u zg) oko 700 kn, ako si smjesten u domu a prebivaliste ti nije u toj zupaniji, onda ti je oko 900 kn, ako si sportaš prve klase (ili vrste) onda imas oko 1150 kn...

A ovo ti je moguce da ti jos nisu uplatili za 10.ti mjesec...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
Iznos subvencija na xici

Smanjili? Meni se cini da su povecali, jucer nakon menze (1. odlazak u ovom mjesecu) pogledam na racun i imam jos 740kn, mislim da sam prosle godine ima max 720 o.O

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2010 21:57 (AA-d00d).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iznos subvencija na xici
AA-d00d kaže...

Smanjili? Meni se cini da su povecali, jucer nakon menze (1. odlazak u ovom mjesecu) pogledam na racun i imam jos 740kn, mislim da sam prosle godine ima max 720 o.O

  nisam siguran jer 748kn ili 752kn bilo prosle godine... mislim vec je tako zadnjih cca 5 godina od izmjena onih... prije je bilo 1100 kn... ja ove novce na xici potrosim za 10 dana...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
Iznos subvencija na xici

Za 10 dana? Koliku subvenciju primas?

Ja imam ovu od 750 (ili kolko vec) i ako idem 3x na dan (ujutro i navecer jedan meni a za rucak uzimam redovito 2 porcije) i takvim tempom moze mi ponestat nakon 20 dana.

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iznos subvencija na xici
AA-d00d kaže...

Za 10 dana? Koliku subvenciju primas?

Ja imam ovu od 750 (ili kolko vec) i ako idem 3x na dan (ujutro i navecer jedan meni a za rucak uzimam redovito 2 porcije) i takvim tempom moze mi ponestat nakon 20 dana.

  Ne volim jesti menije... uvijek su mi smece (bez uvrede)... a do FER menze mi se ne da ici, predaleko mi je...

 

a i imam brz metabolizam... tako... da ti dodje da potrosim preko 80kn subvencije dnevno...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iznos subvencija na xici
EnlightenedPhoenix kaže...
AA-d00d kaže...

Za 10 dana? Koliku subvenciju primas?

Ja imam ovu od 750 (ili kolko vec) i ako idem 3x na dan (ujutro i navecer jedan meni a za rucak uzimam redovito 2 porcije) i takvim tempom moze mi ponestat nakon 20 dana.

  Ne volim jesti menije... uvijek su mi smece (bez uvrede)... a do FER menze mi se ne da ici, predaleko mi je...

 

a i imam brz metabolizam... tako... da ti dodje da potrosim preko 80kn subvencije dnevno...

Ne jedem ni ja menie ove, meni mi je ono sto si sam skombiniram iz ponudjenog :D

I ja imam brz metabolizam, gladan sam jeo 1x ili 3x na dan samo vise ne jedem 3x jer je nezgodno kad zadnjih 10 dana u mjesecu ne mozes u menzu Izlanuo se A "mama" restoran je 100km dalje tako da nemam mi u stanu bogznašta pripremljeno (obicno neka suha smeća =/)

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iznos subvencija na xici
a iskreno zadnjih par godina ni ne idem u menzu...

kuham za mene i dragu... a ona u pmf menzi pokupuje cokoladica :)
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
offline
RE: Iznos subvencija na xici
brezonja kaže...

dali netko zna koliko su se smanjile subvencije ili je to samo greška kod njih u sustavu? Pitam zato jer sam ja jučer nakon kupovine par čokoladica vidio da mi je ostalo još samo 60 kn a to je bila prva kupovina preko nje ovog mjeseca, također neki prijatelji su mi isto rekla da i oni imaju manje subvencije.

možda trebaš odnit potvrdu o prebivalištu na faks. na nekim faksevima na početku svake godine se tribala odnit ta potvrda da bi uplatili punu subvenciju jer bi ih do tada gledali kao studente iz zg-a.

najbolje ti je pitat na referadi Osmijeh

13 godina
neaktivan
offline
Iznos subvencija na xici

Sta jos nisi skuzio da za prvu polovicu mjeseca dobijes tek dio iznosa (ne znam je li pola ili nesto vise)? 15. ti se nadopuni iznos za subvenciju do kraja

16 godina
neaktivan
offline
Iznos subvencija na xici

To ti inace zavisi i kad ti fax pocne, ako ti pocne sredinom mjeseca (kao sto je meni) onda dobijes dio subvencije.

Isto tako krajem akademske godine dobijes dio samo jer su predavanja gotova sredinom mjeseca (barem meni).

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
15 godina
offline
RE: Iznos subvencija na xici
Grgapm kaže...

Sta jos nisi skuzio da za prvu polovicu mjeseca dobijes tek dio iznosa (ne znam je li pola ili nesto vise)? 15. ti se nadopuni iznos za subvenciju do kraja

kako to? ja sam dobio cijeli iznos Neodlucan

Atomska bubamara
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iznos subvencija na xici
jurluk kaže...
Grgapm kaže...

Sta jos nisi skuzio da za prvu polovicu mjeseca dobijes tek dio iznosa (ne znam je li pola ili nesto vise)? 15. ti se nadopuni iznos za subvenciju do kraja

kako to? ja sam dobio cijeli iznos Neodlucan

Jer ti je fax poceo pocetkom mjeseca, zar ne?

AA-d00d kaže...

To ti inace zavisi i kad ti fax pocne, ako ti pocne sredinom mjeseca (kao sto je meni) onda dobijes dio subvencije.

Isto tako krajem akademske godine dobijes dio samo jer su predavanja gotova sredinom mjeseca (barem meni).

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
15 godina
offline
RE: Iznos subvencija na xici
AA-d00d kaže...
jurluk kaže...

kako to? ja sam dobio cijeli iznos Neodlucan

Jer ti je fax poceo pocetkom mjeseca, zar ne?

početo mi je krajem devetog, ali to nema veze, jer svima brucošima, nevezano kad počinje faks, iksice vrijede od 1.10.

 

a ja sam 1.10. dobio pun iznos subvencije, a ne samo pola, a drugu polovicu 15. kao što je rekao Grgapm da se dobija

Atomska bubamara
16 godina
neaktivan
offline
Iznos subvencija na xici

ugl ništa nije bilo, subvencije mi iste kao lani, samo iz nekog razloga na računu nije pisalo sve do danas ukupni iznos subvencije

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice