Strojarski Fax

poruka: 9
|
čitano: 3.418
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Strojarski Fax

Dakle namjeravam upisat strojarski fakultet, koliko sam se raspito dovoljno je položit osnovnu maturu, eh sad nemogu se odlućiti kuda ić studirta dali u SL.Brod ili u Zagreb....Slavonski Brod mi je udaljen 30km..dok je ZG puno dalje?! Iako vjerujem da imam bolje šanse u budućnosti kada bi išao u ZG, što vi kažete? - I kakve su mi šanse da uopće upišem, sada trenutno idem tehničku školu>tehničar za računalstvo, i prolazim sve sa 4...?!!

 

Svaki vaš savjet je dobro došao...Hvala!

Capri
14 godina
neaktivan
offline
Strojarski Fax

........

Zena zmija sjedi za sankom takne mi brusnicu zviznem je sakom
14 godina
neaktivan
offline
RE: Strojarski Fax

Ja ti preporučam da ne ideš na strojarstvo sa srednjom tehničar za računalstvo, pišat ćeš krv. :D

14 godina
neaktivan
offline
Strojarski Fax

Da pogodim Nova gradiška? 

Par kolega koji su išli sa mnome u razred otišli su tamo, samo što su oboje prošli s 5... 

Moraš znati da je tamo matematika ubitačna (tako čujem). 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Strojarski Fax
Bana kaže...

Dakle namjeravam upisat strojarski fakultet, koliko sam se raspito dovoljno je položit osnovnu maturu, eh sad nemogu se odlućiti kuda ić studirta dali u SL.Brod ili u Zagreb....Slavonski Brod mi je udaljen 30km..dok je ZG puno dalje?! Iako vjerujem da imam bolje šanse u budućnosti kada bi išao u ZG, što vi kažete? - I kakve su mi šanse da uopće upišem, sada trenutno idem tehničku školu>tehničar za računalstvo, i prolazim sve sa 4...?!!

 

Svaki vaš savjet je dobro došao...Hvala!

tek sad vidjeh temu... Ja sam ti u zg na strojarstvu. U srednjoj sam prolazio sa tri (mat. gimnazija), iz matematike sam imao redovno jedva dva. Kad sam upisao faks primio sam se posla, dao prvu godinu u roku i iz matematike sam imao 5. Nije faks toliko tezak, sve se da proci uz malo truda. Naravno ima predmeta za koje ces morati jace stisnuti, ali isto tako ima onih koje ces rijesiti uz jedan dan posla. Nemoj se nista brinuti, vjeruj mi kakva ekipa upisuje (i zavrsava) faks siguran sam da imas puno sanse :D 

Let's just say that if complete and utter chaos was lightning, he'd be the sort to stand on a hilltop in a thunderstorm wearing wet copper armour and shouting 'All gods are bastards'.
15 godina
offline
RE: Strojarski Fax

kad dodjes iz srednje tehnicke skole jaci si   u strucnim predmetima:tc,mehanike .....

kad dolazis iz gimnazija,matematika ti je jaca strana.

tako da su svi u istoj startnoj poziciji.

bitno da imas volju,ako imas volju mozes sve!!

mislim da ces u brodu lakse upast na faks.i neces bit u deficitu ako odes tamo.

u svakom slucaju,koji god upiso,radi redovno i nemas brige!

14 godina
neaktivan
offline
Strojarski Fax

Hmm, Hvala na savjetima..ovak: jedan moj poznanik ide taj fax evo prvu godinu (u Sl. Brod), inače išao je srednju školu za tokara i dodatno je položio 4 stupanj, bio je predzadnji na listi..ali evo upisao je..i ide mu nekako uglavnom

Zena zmija sjedi za sankom takne mi brusnicu zviznem je sakom
14 godina
neaktivan
offline
RE: Strojarski Fax
Bana kaže...

Hmm, Hvala na savjetima..ovak: jedan moj poznanik ide taj fax evo prvu godinu (u Sl. Brod), inače išao je srednju školu za tokara i dodatno je položio 4 stupanj, bio je predzadnji na listi..ali evo upisao je..i ide mu nekako uglavnom

Ma onda će ići i tebi.  Samo zapamti da kreneš učiti od početka i ne moraš se brinuti. 

16 godina
offline
Strojarski Fax

Ak buš uporan ziher možeš i upast i završit. Al ima fakat zahebanih predmeta..

FOR THE HORDE
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice