Studentski dom Stjepan Radić paviljoni u III. kat.

poruka: 4
|
čitano: 5.224
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Studentski dom Stjepan Radić paviljoni u III. kat.

Bok svima!

Uspio sam upasti u dom na Savi 3. kategorije. Tamo piše da su to paviljoni 1, 2, 3, 4, 7, 8 i 9. Zanimalo bi me dali bi mi netko, tko je bio tamo, mogao reci koji je od tih paviljona najbolji za najvise mira. Znam da je Sava poznata kao party dom, ali ako postoji mozda neki paviljon gdje to nije toliko naglašeno. Nije da ne volim takve stvari, ali čuo priče da sobama bliže klubovima navečer non-stop dreči muzika. Ipak bih htio imati sobu gdje bih mogao na miru učiti i spavati.

16 godina
offline
Re: Studentski dom Stjepan Radić paviljoni u III.

Kod paviljona uz klubove uzeti sobe koje gledaju na drugu stranu (unutrašnjost) i to je to. A kod drugih da ne gledaju na unutrašnjost gdje svi prolaze već na vanjske strane gdje nema ničega ako već možeš birati.

Žena mi je bila u 4. koji je gledao na unutrašnjost prema menzi i bilo je okej, ne sjećam se da je glazba treštala da ne možeš spavati.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
5 godina
neaktivan
offline
Studentski dom Stjepan Radić paviljoni u III. kat.

Jedna osoba koja je bila u domu rekla mi je da joj je drečila muzika kada je bila u sobi s prozorima prema klubovima pa zato se najvjerojatnije cula muzika. Ja sam bio pretpostavio onda da se cuje u cijelom tom paviljonu. Onda cu napraviti tako kao što si rekao. Hvala ti. :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 14:20 (programer111).
15 godina
offline
Re: Studentski dom Stjepan Radić paviljoni u III.
Ja sam bio u paviljonu 1 okrenut prema brzoj menzi, culo se al nista pretjerano...
battletag:MasnaKrvavic#2275
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice