Nadogradnja kante 😁

poruka: 11
|
čitano: 2.395
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nadogradnja kante 😁
Trenutno je unutra nvidia GTX 220
Pentium dual core e6500
4 gb rama

Trebam neku nadogradnju bez promjene maticne ploce..
Hvala 🤗
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nadogradnja kante 😁

Polovni QuadCore 775 procesor i polovna RX 460 2/4gb, ako ti je napajanje dovoljno jako.

Moze i GTX 750/Ti ako nadjes za dobre novce.

14 godina
offline
Re: Nadogradnja kante 😁

Pozdrav evo da ne otvaram novu temu,kupio sam polovnk laptop s dual cor 1.4 2gb ddr2 667mhz rama i razmisljam da bih upiknuo ssd u njega .Pa me zanima koji os bih stavio na njega ,laptop trebam striktno za you tube glazbu i tu i tamo malo posurfati.Hvala lp

 

P.s normalno da nebih vrtio video u full hd nego bar u 360 al xp mi zdere dosta cpu pa zna malo zastekavati video odnosno zvuk na videu.

 

Dali bi mi se isplatio neki android os ili slicno bazirano na linuxu

Black Spider
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 11:28 (crni pauk).
14 godina
offline
Re: Nadogradnja kante 😁
crni pauk kaže...

Pozdrav evo da ne otvaram novu temu,kupio sam polovnk laptop s dual cor 1.4 2gb ddr2 667mhz rama i razmisljam da bih upiknuo ssd u njega .Pa me zanima koji os bih stavio na njega ,laptop trebam striktno za you tube glazbu i tu i tamo malo posurfati.Hvala lp

 Stavi Ubuntu, to ti je najbolje riješenje za njega

14 godina
offline
Re: Nadogradnja kante 😁
Gremlin144 kaže...
crni pauk kaže...

Pozdrav evo da ne otvaram novu temu,kupio sam polovnk laptop s dual cor 1.4 2gb ddr2 667mhz rama i razmisljam da bih upiknuo ssd u njega .Pa me zanima koji os bih stavio na njega ,laptop trebam striktno za you tube glazbu i tu i tamo malo posurfati.Hvala lp

 Stavi Ubuntu, to ti je najbolje riješenje za njega

 Mislis da mi nebi uzimao tolko cpua kolko xp? Posto sam razmisljao o android osu bbaziranom na linuxu

Black Spider
7 godina
offline
Re: Nadogradnja kante 😁

Možda bolje neku lightweight verziju linuxa, ima ih more a ne koriste ni blizu toliko resursa kao Ubuntu i slične

9 godina
offline
Re: Nadogradnja kante 😁

Lubuntu bi možda bio najbolje riješenje.

6 godina
protjeran
offline
Nadogradnja kante 😁

usput, ako je to neki stari dual core, onda vjerojatno nemas sata3, dakle ssd ti nece biti od prevelike koristi...

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nadogradnja kante 😁
Gorstak79 kaže...

usput, ako je to neki stari dual core, onda vjerojatno nemas sata3, dakle ssd ti nece biti od prevelike koristi...

 Ima sata 3 rijec je o toshibinom modelu l40 budem onda skinuo neku light distribuciju linuxa

Black Spider
14 godina
offline
Re: Nadogradnja kante 😁

Probao sam instalirati linux light ali isto je jos je cak i sporiji od xpa na navedenom laptopu pa me zanima dali ga mogu iskoristi barem za casatnje s moga pc-a na laptop?

Znači nešto poput ovoga : 

, jer koliko sam skuzio tu je bitna samo internet veza , dobro bi mi dosao jos jedan monitor na stolu 

Black Spider
16 godina
offline
Re: Nadogradnja kante 😁
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice