Procjena mobitela Lg T385

poruka: 6
|
čitano: 8.415
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Procjena mobitela Lg T385

Pozdrav! Namjeravam prodati Lg T385 kupljen u 6.mj 2013. Imam racun i garanciju 2g (1+1) i u ispravnom je stanju i jako malo koristen jer sam ubrzo presao na smartphone. Vidim da se novi prodaje za 500kn u vipu, pa koliko bi realno mogao traziti ?  Da bezveze ne stoji u ladici.  :)

12 godina
offline
Re: Procjena mobitela Lg T385
150-200kn
12 godina
offline
Procjena mobitela Lg T385

Ni toliko, za toliko se i smartphone nađe

9 godina
offline
Re: Procjena mobitela Lg T385
To me i muci, nije smartphone, ali potpuno je ocuvan i nije uopce los, a vidio sam da ima dosta starijih ljudi koji kupuju nove feature phone i po 400-500 kn, tako da bi oni bili moja ciljana grupa koja bi to zeljela kupiti. Bio bih zadovoljan i da prodam za 200kn.
12 godina
offline
Procjena mobitela Lg T385

Problem je što je bolje uzeti feature mob onima koji nemaju potrebe za smartphoneom nego t385, ali uvjek ce netko uzet, samo nisam siguran za 200kn, ali tko zna :D

12 godina
offline
Re: Procjena mobitela Lg T385
Sam ti stariji ljudi nisu baš vični naći,tražiti i kupiti mob preko interneta.Možda mob nije loš ali ubi ga široka i raznolika konkurencija.Ja na primjer imam htc evo 3d(koji je boljih karakteristika) pa vrijedi 500kn.Star je 3.godine i 3.godine je u masci tako da kad ga izvadim iz nje izgleda doslovno kao novi-ali badava...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice