Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

poruka: 55
|
čitano: 60.833
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
nul-3 kaže...
AlienWare1 kaže...

Evo ti ovo pa si složi dream loadout

Hm, nije baš da se da složiti.

 

Gledam po youtubeu, dosta ljudi igra sa tom g36c

Kak ne, evo vidi :D

Dosta ljudi igra jer je pouzdana i ona je možda 2.-3. najprodavaniji model (1. je vjerovatno M4)

14 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Mislim, kupujem ju svakako :D samo ne znam kada ću biti u Zg-u

Opali HVALA ↓↓↓
13 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
Ne shvaćam zašto se uvijek sve zabranjuje maloljetnicima.Ako se poštuju pravila i imaju se zaštitna sredstva do nezgode i ozljede može doći kod bilo koga,a ne samo kod maloljetnika.Stvarno je bezveze sve im zabranjivati.Recimo airsoft i paintball su puno bolji način da se provede vikend nego za kompom,ali se nemože jer si maloljetnik.Mislim da je u redu da im se dozvoli sudjelovanje u njihovom rangu tj neke replike s manje fps-a poput pištolja i slično ili neki m4
robimarko@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Slažem se, a ograničenja ni ne mora biti, bilo bi dovoljno da su tu roditelji i da potpišu pristanak i odgovornost.

13 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Točno to,ali zabrana igranja(sudjelovanja) je apsurdna.Neka roditelji potpišu i gotovo.

Nego dajte neki super jeftini kineski pištolj za naručiti samo da isprobam kakav je osjećaj

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2012 20:22 (robimarko).
14 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Bio sam u poslovnici jednoj nekidan. Saznao sam da je ovo za maloljetnike jako zabranjeno, da se oni nikako ne mogu natjecati i sudjelovati u tom sportu.

 

Kao prvo ne mogu niti kupiti oružje, jer su to prave i realne replike oružja, i svaki kupac se mora evindentirati u sustav, dati svoje podatke i priložiti važeće dokumente.

 

Drugo, policija kažnjava svaki ne prijavljen rad s oružjem, tako da se sve uredno najprije mora prijaviti policiji.

 

Pošto se ne može pristupiti klubu, kao ni zajednici, nema osnove da bi se itko maloljetan bavio s takvim sportom. Jedino ako se nekome, svaki puta kada želi pucati, odlazi u divljinu gdje neće smetati javnom redu i miru kako bi ispucao par metaka u neku metu.

 

 

I dalje me drži, i dalje si želim nabaviti opremu, ali kada znam da ne mogu sudjelovati, ništa =( još malo i bit ću punoljetan :D možda onda organiziramo kakav BUG Airsoft Chalenge.

Opali HVALA ↓↓↓
11 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Pozdrav svima.

Trazim gas-blowback repliku Colta M1911, i to po mogucnosti u kromiranoj izvedbi.  Vele mi u Hristu da se su se ljudi zalili da im ne pase imati tako uocljiv pistolj "na terenu", pa ako bi ga neko prodao neka mi se slobodno javi.  U obzir dolaze i isti taj Colt u crnoj izvedbi, bilokoja modernizirana izvedba Colta, ili Bereta u kromiranoj izvedbi (PT92).  Hvala! 

12 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

što se tice zabrane igranja maloljetnicima za mene potpuno opravdano!!

 

11 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

moze link od nekog hrvatskog airsoft foruma? ja sam nasao neki hass ali nikako da me aktiviraju

 

ili ovdje ako se neko kuzi u to molio bi da mi da prijedog za kupnju. htio bi pusku tipa m4, m16 bi da bude kvalitetna, realna, metalna, do 1500kn, moze i polovna ali da radi ko nova i nema nista napuknuto (par ogrebotina kao tragovi koristenja nebi smetali)

 

ne planiram se bavit airsoftom vec bi htio imat tu stvar ovako za zajebanciju sa ekipom na ribiciji, ostatak bi puska provela okacena na zidu

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2013 18:43 (b00).
13 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Pozz ekipa,kontam si i ja počet se baviti s ovim sportom,gledam malo puškice i takve stvari,planiram si kupiti P90 električnu,dobijem 3 punjenja i svašta nešta i nekakav pištolj,pa ako može preporuka a da nije iznad 1500-2000kn pištolj.

 

EDIT
Dali se isplati OVO uzet? Mislim 750kn. WELL L96

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.8.2013 2:09 (kruskar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
kruskar kaže...

Pozz ekipa,kontam si i ja počet se baviti s ovim sportom,gledam malo puškice i takve stvari,planiram si kupiti P90 električnu,dobijem 3 punjenja i svašta nešta i nekakav pištolj,pa ako može preporuka a da nije iznad 1500-2000kn pištolj.

 

EDIT
Dali se isplati OVO uzet? Mislim 750kn. WELL L96

 

Za 1500-2000kn za pištolj (gbb) možeš kupiti sam vrh ponude, ovisno koji te model zanima.

Well za tu lovu je ok, ovisi samo da li si siguran da zelis bolt repetirku kao svoje prvo oružje? Tipična greška kod početnika je kupovina snajpera, koji nema nikakvih pravih prednosti ispred AEG replika (airsoft electric gun tipa m4 ak47 etc.). Zahtjeva poseban stil igre i brzo izazove frustracije zbog neznanja u čega se upuštaš.

 

Kupovina replike ti je postala znanost :) sve ovisi o količini love koju planiraš dati za repliku a koja može varirati od 1000 do 9000kn. S njuškalom budi jako oprezan, jer se tamo uglavnom nalaze replike kojima su cijene i po 3 puta veće nego što vrijede!

 

Predlažem ti HASS ( http://hass.hr/forum/index.php ), registraciju i potvrdu punoljetnosti s kojom ćeš onda dobiti pristup tržnici, gdje su provjereni ljudi i oprema i jako su male šanse da će te netko zeznuti + savjeti i odgovori na sva tvoja pitanja vezana uz airsoft.

 

Idealno bi bilo da ovisno o svom mjestu prebivanja posjetiš koji lokalni AS klub i vidiš to sve iz prve ruke, prije nego što počneš trošiti lovu a vjeruj mi AS je jedna velika rupa bez dna i može biti jako skup hobi.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Smiglon3][img]http://g.bf3stats.com/pc/zxIFH9im/Smiglon3.png[/img][/url]
13 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
smiglcro kaže...
kruskar kaže...

Pozz ekipa,kontam si i ja počet se baviti s ovim sportom,gledam malo puškice i takve stvari,planiram si kupiti P90 električnu,dobijem 3 punjenja i svašta nešta i nekakav pištolj,pa ako može preporuka a da nije iznad 1500-2000kn pištolj.

 

EDIT
Dali se isplati OVO uzet? Mislim 750kn. WELL L96

 

Za 1500-2000kn za pištolj (gbb) možeš kupiti sam vrh ponude, ovisno koji te model zanima.

Well za tu lovu je ok, ovisi samo da li si siguran da zelis bolt repetirku kao svoje prvo oružje? Tipična greška kod početnika je kupovina snajpera, koji nema nikakvih pravih prednosti ispred AEG replika (airsoft electric gun tipa m4 ak47 etc.). Zahtjeva poseban stil igre i brzo izazove frustracije zbog neznanja u čega se upuštaš.

 

Kupovina replike ti je postala znanost :) sve ovisi o količini love koju planiraš dati za repliku a koja može varirati od 1000 do 9000kn. S njuškalom budi jako oprezan, jer se tamo uglavnom nalaze replike kojima su cijene i po 3 puta veće nego što vrijede!

 

Predlažem ti HASS ( http://hass.hr/forum/index.php ), registraciju i potvrdu punoljetnosti s kojom ćeš onda dobiti pristup tržnici, gdje su provjereni ljudi i oprema i jako su male šanse da će te netko zeznuti + savjeti i odgovori na sva tvoja pitanja vezana uz airsoft.

 

Idealno bi bilo da ovisno o svom mjestu prebivanja posjetiš koji lokalni AS klub i vidiš to sve iz prve ruke, prije nego što počneš trošiti lovu a vjeruj mi AS je jedna velika rupa bez dna i može biti jako skup hobi.

Znam da je rupa bez dna,jučer sam bio na airsoftu vidio kako izgleda,iskusio s P90 i čini mi se kao savršena stvar.Probao sam i isti taj well L96 i nabrzinu sam se privikao na njega.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Evo stigao P90 s optikom,3 punjenja i ostalom opremom :D

 

EDIT
Ako ima tko ovdje a da trenira airsoft a da naručuje izvana za puške dijelove neka mi se javi,trebao bi high cap magazine P90,ja imam 1 low i 2 med,uzeo bi najvjerojatnije i 2 high cap.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2013 7:47 (kruskar).
13 godina
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Ekipa vidim na forumu ima jaaako malo airsoftera,dajte počnite to trenirati nakon par treninga mogu reći da mi se najviše svidio taj sport.Evo 1 slika pljuca :D

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
Pa treniralo bi više kada bi dali da bar sa 16godina dozvole treninge
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
robimarko kaže...
Pa treniralo bi više kada bi dali da bar sa 16godina dozvole treninge

Čuj dosta je opasan sport,a i moraš biti pošten u igri po pitanju kad te pogode pa je zato 18g granica.Slika s prošlog treninga,frend dobio posred čela.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
10 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

zašto ne nosite kacige,tj maske preko cijele glave?jedino je mana što je vruće,ali ipak spriječite ozljede...

Spale su nam gaće,zagrizli smo udice,glave nam u pijesku,nezaštićene guzice....
13 godina
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
kivic15 kaže...

zašto ne nosite kacige,tj maske preko cijele glave?jedino je mana što je vruće,ali ipak spriječite ozljede...

Svako zna za sebe kako će nositi,recimo ja nosim kapu,naočale(bez njih nesmiješ pristupit ni blizu mjesta gdje se igra) i brnjicu(mrežica koja ide preko usta i nosa).

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
kruskar kaže...
robimarko kaže...
Pa treniralo bi više kada bi dali da bar sa 16godina dozvole treninge

Čuj dosta je opasan sport,a i moraš biti pošten u igri po pitanju kad te pogode pa je zato 18g granica.Slika s prošlog treninga,frend dobio posred čela.

ovo su jako rijetki slučajevi, isto po slikama koliko vidim a ne varam se radi se o PTF CQB terenu pokraj Osijeka. To je napušten fakultet u kojem je borba uglavnom na malim udaljenostima. Da bi bb ovako probio kožu vjerovatno je pogodak bio sa samo par metara. Naravno za cqb terene možete nositi full masku za lice. Samo sam htio reći da ovo nije prava slika airsofta i ovakve ozljede su stvarno rijetkost.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Smiglon3][img]http://g.bf3stats.com/pc/zxIFH9im/Smiglon3.png[/img][/url]
12 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Jel uzimao tko sa ove stranice?

http://gunfire.pl/

Navodno besplatna dostava za Hrvatsku iznad 70 Eura

Pitao sam ih tko isporučuje paket u HR ( strah me par stotina kuna manipulativnih troškova famoznih hrvatskih dostavljača:-) )  ali nisam dobio odgovor.

9 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Pozdrav ljudi..imam pitanje..
ima li neko mozda iskustva sa conan the adventurer macom? decku mi je rodendan pa ga zelim iznenaditi..
imate mozda bilo kakvu informaciju, gdje kupiti ili bilo što, stvarno sam vam zahvalna..hvala :)

8 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Pozz
Ima li neko da prodaje ili bi prodao KJW Airsoft Gas Blowback M9?
Iz Trogira ili okolice,ako je dalje putem poste...Cijena po dogovoru. HITNOO!

Anes Brkic
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2016 1:27 (MaliBoy11).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?
Pozdrav zanima me ako kupim airsoft pusku u njemackoj hocu li je moci prenjeti u Hrvatsku bez vecih problema sa carinom. I ako mozda neko zna dali se moze u hrvatskoj naci XLR Remington 700 nije bitna cijena samo neka je dobra
7 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Pozdrav,

Može se nabaviti sve što treba nije problem. Takoder prijevoz AS opreme preko granice ide bez problema, dok koristenje iste ovisi o kojoj se drzavi radi.

Ako treba što na raspolaganju smo. 

 

http://reloadairsoft.hr/


Poz!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 13:01 (chrgi).
6 godina
neaktivan
offline
Airsoft oprema, cijene, gdje nabaviti?

Pozdrav,

Uzeo bih si jedan pistolj cisto rekretivno znaci ne da to bas treniram nego ovako iz zabave.

Zanima me ima li tko iskustava sa ovom tvrtkom i koji je bolji od ova dva pistolja : 

https://hristo.hr/hr/airsoft/100/elektricni-aep/cyma-g18c-cm030-aep-airsoft-pistolj

https://hristo.hr/hr/airsoft/2050/elektricni-aep/cyma-usp-aep-cm125-airsoft-pistolj

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice