Airsoft

poruka: 132
|
čitano: 56.666
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Airsoft

Imam pitanje za iskusnije airsoftere.

Dobio sam jučer novu pušku sam maxairsofta, model Cybergun GSG-522, metalna puška.

Uglavnom  ne radi hop-up, znači uopće ne reagira kad ga podešavam.

Naravno puška je pod garancijom ali me zanima dali ima nekakva caka da se može to riješiti da ne kompliciram sa slanjem u Sloveniju?

12 godina
offline
Re: Airsoft
vlatko kaže...

Imam pitanje za iskusnije airsoftere.

Dobio sam jučer novu pušku sam maxairsofta, model Cybergun GSG-522, metalna puška.

Uglavnom  ne radi hop-up, znači uopće ne reagira kad ga podešavam.

Naravno puška je pod garancijom ali me zanima dali ima nekakva caka da se može to riješiti da ne kompliciram sa slanjem u Sloveniju?

 Bez rastavljanja nema ništa odnosno rastaviš izgubiš garanciju,tako da bolje ju pošalji u sloveniju ;)

Ja kontam da je hop up gumica u banani i da ne odrađuje svoj posao kako treba.

 

L.P.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
13 godina
neaktivan
offline
Airsoft

https://hristo.hr/hr/airsoft/744/ak/cyma-aks-74u-cm035a-aeg-airsoft-puska ima neko iskustva sa ovom verzijom? Koristila bi se za povremeni airsoft. Pošto za iste novce se moze uzet normalna varijanta ali je polimer a zato mogu uzet ovu varijantu.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
12 godina
offline
Re: Airsoft
Kewin kaže...

https://hristo.hr/hr/airsoft/744/ak/cyma-aks-74u-cm035a-aeg-airsoft-puska ima neko iskustva sa ovom verzijom? Koristila bi se za povremeni airsoft. Pošto za iste novce se moze uzet normalna varijanta ali je polimer a zato mogu uzet ovu varijantu.

 Sasvim oke pljuca,par ljudi je kod nas u Osijeku furalo dosta često takav AK i to baš taj cymin.

Nećeš pogrješit ako uzmeš :)

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
7 godina
neaktivan
offline
Re: Airsoft
Znimalo me mogu li kupovat pljuce u hristo airsoft ducanu ako imam 16 godina
12 godina
offline
Re: Airsoft
noaantic kaže...
Znimalo me mogu li kupovat pljuce u hristo airsoft ducanu ako imam 16 godina

 Nisam siguran ali mislim da nećeš moć,javi im se na facebooku pa pitaj.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
12 godina
offline
Airsoft

Nakon 4g pauze vračam se aktivnosti u AT-u :)

Samo ovaj puta campam :P :P 

Well MB02

6.01 precizna cijev

g&g gumica

170 opruga(530-540fps-a).

6-9x40 optika,kontam prigušivać nabavit i odradit jedan ludi skin snipa što sam u BF4 koristio :D 

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
5 godina
neaktivan
offline
Airsoft

Pozdrav,

 

Imam gsg 522 i tijekom pucanja je samo prestala radit i ne reagira na bateriju iako je baterija puna,kada stavim bateriju i okidam samo se baterija i kablovi pregrijavaju a replika ne reagira,dali mozda netko zna sto bi moglo bit? 

 

U naprijed hvala...

5 godina
neaktivan
offline
Airsoft

Koliko star moras biti da pocnes sa airsoftom.

11 godina
offline
Re: Airsoft
King of the hill kaže...

Koliko star moras biti da pocnes sa airsoftom.

 Od 18 pa nadalje.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 12:53 (Jurassic Park).
16 godina
moderator
offline
Re: Airsoft
King of the hill kaže...

Koliko star moras biti da pocnes sa airsoftom.

 

Neki klubovi, ovisno o pravilniku, puštaju na treninge i mlađe (na susrete u pravilu nitko ne pušta mlađe od 18), ali isključivo u pratnji odrasloga koji onda i odgovara za njega. 

This space for rent!
8 godina
neaktivan
offline
Airsoft

Pitanje za airsoft... Nisam se nikada bavio time i ne znam ni gdje početi. Imate kakvu preporuku za početno oružje? Ne bih išao na neke susrete i što ja znam, čisto da imam kod kuće kad mi dođe volja gađati mete i tako haha

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice