Arsenal FC

poruka: 114
|
čitano: 28.405
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Veliki derbi danas. Kakve su prognoze, ocekivanja?

 

Ajmo po tri boda!

15 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Man U. 0:2 Arsenal {#}

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Steta, bila je ovo lijepa prilika jos se odvojiti od chelsea, tottenhama i manchesterova. No dobro, bar su i drugi kiksali. ManU nije bio nesto puno bolji, dali nam gol iz prekida i to je vise manje to. Sve se moglo i okrenuti zadnjih pola sata. Sada slijedi pauza koja ce nam dobro doci. Nadam se i povratku nekih prvotimaca nakon nje...

15 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Trebali bi se svi vratiti do kraja ovog mjeseca, osim Diaby-a. Šteta što mu je propala karijera, momak je stvarno talentovan...

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Fina utakmica u Cardiffu. Šteta da onaj šut Jacka na početku nije ušao... Ozil fina dva asista. Ramsey kralj s dva pogotka. Nije ih slavio, publika mu pljeskala... lijepe scene za vidjeti. Flamini isto fini gol zabio.

 

Još valja spomenuti Giroudovo nesuđeno zaleđe. :D Meni u biti drago da nije pucao i zabio jer bi poslije bilo kritika, vamo-tamo. Ovako je sve čisto. Iako bi kosu vjerojatno čupao da je ostalo 0:0. xD

 

Sutra Hull. Idemo po nova tri boda.

 

I da, gledao sam MOTD (emisija s BBC-a) i tamo su fino izanalizirali... vezni red nam je bio ekstra. Jedan tren Wilshere u špici, Giroud desno, Cazorla lijevo... pa drugi napad Ozil desno, Wilshere lijevo, Giroud naprijed... (sad i karikiram pomalo, ali shvaćate poantu). Svatko u svakom trenu se može naći na bilo kojoj od tih pozicija i biti opasan. U jednom trenu je i Gibbs bio u špici... pa Flamini je zabio gol, zar ne? On je bio u špici, desno Ozil koji je asistirao, a lijevo Giroud. S tako fleksibilnim i pokretnim, tehničkim potkovanim veznim redom se lako zbuni svaka obrana. Svaka čast dečkima.

 

Još malo... priča se da bi Morata mogao na posudbu u siječnju. Također se šuška o Patu kao siječanjskom pojačanju. Mislim da su obojica veliki napredak u odnosu na Bendtnera koji je jedina ozbiljna rezerva Giroudu.

15 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC
The only thing I put before me is do re.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Arsenal FC
VirtUoso kaže...

 

Gol sezone po meni, za sada...

 

Pao i Hull jučer uz dosta izmjena. Čak je i Bendtner zabio... na asist Jenkinsona. {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.12.2013 10:51 (trap).
13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Kiksali redom United, Chelsea i City jučer... treba dobiti Evertona danas i otići na +7. Iduće tekme su nam City i Chelsea.

13 godina
offline
Arsenal FC

Danas ako dobijemo imamo ogromnu prednost nad drugoplasranim Liverpoolom i titula Premierlige nam se smješi. Samo treba nastaviti imati rutinu... Ekipe protivh kojih Man City, Chelsea i ostatak društva kiksaju, mi pobjedujemo sa 60 % snage. Ligu osvaja upravo onaj koji protiv "prosječnih momčadi" ne kiksa, a ne onaj koji pobjeduje u svakom derbiju. Evo i jedna slika {#}

13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Nadam se da će dečki biti raspoloženi danas... za manje od sat vremena gostujemo na Etihadu. Tri boda bi bila super... {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Arsenal FC

#Arsenal team to play Man City: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Flamini, Wilshere, Ramsey, Özil, Walcott, Giroud #MCFCvAFC

 

#mcfc: Pantilimon; Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy; Fernandinho, Yaya Toure; Nasri, Aguero, Silva; Negredo

16 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC
I have nothing to say. Thank you and goodbye. EUNE: replik91
14 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Gledam i ne vjerujem :/ U Ž A S! 

Nemam potpis
15 godina
offline
Arsenal FC

Ala koji potop, a još nije ni kraj. 6:0 za Chelsea {#}

Fortune favours the brave
13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Ajmo po taj trofej u subotu! COYG!

12 godina
offline
Arsenal FC

Šteta što nismo imali Ramseya cijelu sezonu.. {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.5.2014 21:44 (Sv3m1r4c).
13 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Prava drama u finalu, al neka. Ne bi valjalo da je bilo drugačije.{#}{#}

9 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Da ozivim temu.....

Sta mislite ima li Arsenal sansu u LP i koje misto ocekujete na kraju sezone u PL?

AFC 1886
12 godina
offline
Re: Arsenal FC

Mislim da imaju velike šanse protiv Monaca u LP i da su im za osvajanje mjesta u PL koje vodi u LP potrebna pojačanja; kvalitetan stoper ali prije svega klasični defanzvini veznjak.

14 godina
neaktivan
offline
Arsenal FC

Tottenham 2 - 1 Arsenal ... jedna od najgorih utakmica Arsenala što sam ikad pogledao, parkiran bus pred golom 80% tekme a dva pasa nisu u stanju sastaviti... ovoj ekipi četvro mjesto je vrh!

7 godina
protjeran
offline
Arsenal FC

Arsenal fan TV 

Eye In The Sky
8 godina
offline
Re: Arsenal FC
Pravi luzeri.
A i ja što navijam za njih 😅
11 godina
offline
Arsenal FC

Dugo nisu imali toliko gresaka pri jednostavnim dodavanjima. Totalna zbunjenost na trenutke. Nebo i zemlja u usporedbi sa prvom utakmicom.

7 godina
protjeran
offline
Arsenal FC

Ma razlika je tu u klasi izmedju ekipa, otkada Costa igra Atletico je top 5 timova u EU po igri. Ali Arsenal fan TV je zakon, najbolja zabava na netu. 

Eye In The Sky
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice