Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.520
|
čitano: 6.307.630
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Gumeni Patak kaže...

pozdrav,jer 182 cm i mojih 58 kila dobro ili?a onak vide mi se trbušni a i bicesu veelike...

 

Pa ako si ti zadovoljan onda dobro . Svako ima drukcije ideale , po meni je to premalo , al to je samo moje misljenje .... Sa 182 bi po meni trebao nabaciti jos 10 kila....

Concordia parve res crescunt , discordia maximae dilabunter.
16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
Gumeni Patak kaže...

pozdrav,jer 182 cm i mojih 58 kila dobro ili?a onak vide mi se trbušni a i bicesu veelike...

 Negdje te ima puno premalo. Moguće noge, trapezi, nešto fali.
No ovisi i o konsttuciji i godinama.

15 godina
offline
Rast mišića i visina
Ja imam 58 kg na 170 cm, i puno premalo mi je.
11 godina
protjeran
offline
Rast mišića i visina

Nije vazna velicina misica

 

Edit:velicina I jacina nema veze jedno s drugim

Edit2: cemu td kad dodem doma cu stavit video pa cete vidjet 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 12:07 (Prelose).
11 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

ma na ljeto otidjite nekam na selo radit i bit cete ko zveri :)

16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Gumeni Patak kaže...

pozdrav,jer 182 cm i mojih 58 kila dobro ili?a onak vide mi se trbušni a i bicesu veelike...

 

Da mi je vidjet te velike bice sa 58 kila... Pogotovo na tu visinu...

PC RULES!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 10:58 (mika2210).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mika2210 kaže...
Gumeni Patak kaže...

pozdrav,jer 182 cm i mojih 58 kila dobro ili?a onak vide mi se trbušni a i bicesu veelike...

 

Da mi je vidjet te velike bice sa 58 kila... Pogotovo na tu visinu...

hahahah da stvarno,ak hoces bit mrcina za tu visinu onda moras imat oko 90 kila minimalno :)

selo je život
12 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina
Sta mislite o GOMAD-u? Jako sam mrsav pa sam mislio krenut s ovim programom da nabacim malo kilaze.Posto idem u teretanu,mislim da ce mi ovo super doci.
Ljubomorne duše mogu da mi puše
16 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
xR4Z3R kaže...
Sta mislite o GOMAD-u? Jako sam mrsav pa sam mislio krenut s ovim programom da nabacim malo kilaze.Posto idem u teretanu,mislim da ce mi ovo super doci.

 

Ma netreba ti to... Osobno, mislim da to ni baš ne djeluje, ja to nebi nikad isprobavao...

Ako si mršav i želiš ojačat, recept ti je jednostavan, sredi prehranu, jedi 5-6 puta dnevno, vježbaj i uzmi si neke whey proteine za poslije treninga. Radi vježbe sa bučicama i šipkama, čim manje koristiti sprave sa sajlama i to je to, nema neke velike mudrosti

PC RULES!!!
14 godina
offline
Rast mišića i visina

Prehranom si određujes oces se debljat ili smrsavit.. sve ju prehrani!! sjecam se prije dok sam pio obican whey.. i nesto malo jeo.. bilo nista napretka tj jako malo, sad jedem odlicno bez whey i vidi se napredak ;)

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
13 godina
offline
Re: Rast mišića i visina
Encyanix kaže...

Prehranom si određujes oces se debljat ili smrsavit.. sve ju prehrani!! sjecam se prije dok sam pio obican whey.. i nesto malo jeo.. bilo nista napretka tj jako malo, sad jedem odlicno bez whey i vidi se napredak ;)

A tek da piješ Whey i jedeš puno.. :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
xR4Z3R kaže...
Sta mislite o GOMAD-u? Jako sam mrsav pa sam mislio krenut s ovim programom da nabacim malo kilaze.Posto idem u teretanu,mislim da ce mi ovo super doci.

Meni je GOMAD dobar ako nemaš para ili vremena, a inače ti nije uopće potreban i nema magičan učinak. Igraj se s kalorijama dokle ne utvrdiš koliko ti kalorija treba da dobiješ pola kila-kilu tjedno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
Vapor kaže...
Gumeni Patak kaže...

pozdrav,jer 182 cm i mojih 58 kila dobro ili?a onak vide mi se trbušni a i bicesu veelike...

Ja imam 184 i 70kg i malo mi je, to je premalo.

tako sam i ja negdje. želim minimalno 75kg, idealno 80.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

ja 15 god 180 cm 63 kg el dobro ;D

Zan klo van dam
16 godina
offline
Rast mišića i visina

nije

PC RULES!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
mika2210 kaže...

nije

hejteru xD

Zan klo van dam
15 godina
online
Re: Rast mišića i visina
mad9dog kaže...

ja 15 god 180 cm 63 kg el dobro ;D

 

Ti i svi ostali s ovakvim pitanjem.

 

Skinite se u gaće, stanite pred ogledalo. Ako nemate doma, otiđite u neki dućan obućom obično imaju u kabini za presvlačenje. Pogledajte se i sami odlučite dal je to u redu što vidite. Ako je onda je dobro, ako nije poradite na način koji treba. Jer meni ovakva pitanja stvarno nemaju smisla.{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
plavi08 kaže...
mad9dog kaže...

ja 15 god 180 cm 63 kg el dobro ;D

 

Ti i svi ostali s ovakvim pitanjem.

 

Skinite se u gaće, stanite pred ogledalo. Ako nemate doma, otiđite u neki dućan obućom obično imaju u kabini za presvlačenje. Pogledajte se i sami odlučite dal je to u redu što vidite. Ako je onda je dobro, ako nije poradite na način koji treba. Jer meni ovakva pitanja stvarno nemaju smisla.{#}

Istina.

Svatko treba biti zadovoljan sa svojim tijelom, a ne pitati druge jeli to okej.

Ako si zadovoljan s onim što vidiš u ogledalu onda je dobro, ako nisi onda se trudi i dalje.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
15 godina
offline
Rast mišića i visina

a i ovako bezvezno pisanje kila na neku visinu je glupo jer ko zna jel vi imate tolko sala ili misica. moj frend ima 170 cm i 70 kg, ali bod fat mu je oko 6-7% tako da po meni mogo bi jos 3-4 kg(cudo, ne trenira nista, ne hrani se nikako posebno, ponekad opali sklekove i trbusnjake).

bolje stavit sliku pa cemo rec misljenje.

16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
Prelose kaže...

Nije vazna velicina misica

 

Edit:velicina I jacina nema veze jedno s drugim

Edit2: cemu td kad dodem doma cu stavit video pa cete vidjet 

 Aha. I što sad, koja je poanta tvojeg opetovanog omalovažavanje drugih u temi?
Misliš da ljudi neznaju guglat jutjub, pa ćeš nekakvim linkom nešto dokazati?
Jednim stereotipom pobijaš drugi. Neki su slabi s malim mišićima neki jaki
sa velikima i obratno, stvar je i odmornosti, forme, tipa mišića, genetike... i kakve to veze ima sa temom?
Meni je za neke stvari moja težina premala.

Npr. zgibove, čučnjeve, sklekove i dipse radim s utezima.
Jer mi nema smisla raditi serije od 40 komada.

I što onda- niti ja svoje vježbanje naturam
drugima, ili bih (amogao bih jer znam obje) proglasio gimnastiku s kojom sam se ko klinac bavio
vrijednijom od kalistenike (tvojeg "street workouta), niti sam pro

ili kontra kardio vježbanja ili utega.
Ne želim se također ni uspoređivati ni natjecati,
vježbam zbog zdravlja, forme, odmornosti i zadovoljstva.

13 godina
offline
Rast mišića i visina
Jel uzimao tko one utege iz Top Shopa? Ima li negdje što bolje za te pare?
Čini mi se kao dobra ponuda i dovoljno za početak + imam još nekih 7-8 kg utega iz Intersporta, trebalo bi pasat.
Nego malo me brine ono šta piše na stranici max. 55kg. Ne smije se stavljat preko 55kg na šipku?
http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
13 godina
odjavljen
offline
Re: Rast mišića i visina
dv14 kaže...
Jel uzimao tko one utege iz Top Shopa? Ima li negdje što bolje za te pare?
Čini mi se kao dobra ponuda i dovoljno za početak + imam još nekih 7-8 kg utega iz Intersporta, trebalo bi pasat.
Nego malo me brine ono šta piše na stranici max. 55kg. Ne smije se stavljat preko 55kg na šipku?

Ja ih imam, zadovoljan sam... Stvarno su dobri za te novce. 

 

Da, maksimalno podržava 55kg, bar tako piše.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
dv14 kaže...
Jel uzimao tko one utege iz Top Shopa? Ima li negdje što bolje za te pare?
Čini mi se kao dobra ponuda i dovoljno za početak + imam još nekih 7-8 kg utega iz Intersporta, trebalo bi pasat.
Nego malo me brine ono šta piše na stranici max. 55kg. Ne smije se stavljat preko 55kg na šipku?

Ja uzeo to,i zadovoljan sam. Za početak sasvim dovoljno. Možda za bench i mrtvodizanje premalo ali lako se doda još koji uteg. 

Da max se može staviti 55kg na tu šipku zato jer nije u jednom komadu pa ima manju nosivost. 

www.fotoprizma.com
16 godina
online
Re: Rast mišića i visina
dv14 kaže...
Jel uzimao tko one utege iz Top Shopa? Ima li negdje što bolje za te pare?
Čini mi se kao dobra ponuda i dovoljno za početak + imam još nekih 7-8 kg utega iz Intersporta, trebalo bi pasat.
Nego malo me brine ono šta piše na stranici max. 55kg. Ne smije se stavljat preko 55kg na šipku?

 Imao je donedavno u zagrebačkoj Dubravi neki fitness studio obnovu, pa su prodavali staro željezo.
stalno sam se podsjećao da navratim i ili me snijeg odvraćao, ili zaboravljivost. Uglavnom, koliko

se sjećam, oni su nudili "rabljene" utege na njušci za oko 10-15 kn /kg.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
dv14 kaže...
Jel uzimao tko one utege iz Top Shopa? Ima li negdje što bolje za te pare?
Čini mi se kao dobra ponuda i dovoljno za početak + imam još nekih 7-8 kg utega iz Intersporta, trebalo bi pasat.
Nego malo me brine ono šta piše na stranici max. 55kg. Ne smije se stavljat preko 55kg na šipku?

Imam ih i ja, za te novce tesko da ces nac bolje, kilaža je dovoljna za sve osim za bench,mrtvo dizanje i čučnjeve(ovisi o osobi), šipka se čini dosta dobra i mislim da bi moglo i preko 55kg.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
dv14 kaže...
Jel uzimao tko one utege iz Top Shopa? Ima li negdje što bolje za te pare?
Čini mi se kao dobra ponuda i dovoljno za početak + imam još nekih 7-8 kg utega iz Intersporta, trebalo bi pasat.
Nego malo me brine ono šta piše na stranici max. 55kg. Ne smije se stavljat preko 55kg na šipku?

Imam ih i ja, za te novce tesko da ces nac bolje, kilaža je dovoljna za sve osim za bench,mrtvo dizanje i čučnjeve(ovisi o osobi), šipka se čini dosta dobra i mislim da bi moglo i preko 55kg.

edit: sry na double postu

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 21:18 (Jabulani).
13 godina
offline
Rast mišića i visina
Ništa, onda ću kupit kad bude para.

Moglo bi poslužiti za početak. Ne treba mi ništa specijalno. Čisto da malo poboljšam izdržljivost i snagu. Definicija tj. neka velika izraženost mišića mi ne treba.
http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
13 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Pitanje postavljam čisto jer nigdje se ne spominje whey bez BBa/dobitka m. mase u kontekstu. (iako vježbam, ali ne na nekoj malo ozbiljnijoj razini).

 

Ja whey mogu koristit umjesto uobičajene hrane, iako se ne bavim nekim ''ozbiljnijim'' BBom? Mislim, jednostavno ne mogu unositi dovoljno proteina, a i nisam nešto lud za mesom, a niti moje tijelo (jaja idu OK, mlijeko baš i ne, pokušavam svako jutro doručkovat oat meals). Primijetio sam da baš premalo proteina unosim i da ih trebam više (za funkciju čitavog organizma, mišiće sa strane sad).

Samo bih trebao manju mjericu, i smiksati u shake s ostalim stvarima recimo ujutru?

 

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rast mišića i visina
dv14 kaže...
Ništa, onda ću kupit kad bude para.

Moglo bi poslužiti za početak. Ne treba mi ništa specijalno. Čisto da malo poboljšam izdržljivost i snagu. Definicija tj. neka velika izraženost mišića mi ne treba.

Ma za biceps, triceps, ramena je dosta kilaže(na početku i previše), makar ramena brzo ojačaš pogotovo ako ih nisi prije radio, squatovi se isto mogu, ali malo više ponavljanja, ubaciš još par body weight vježbi i možeš dosta dobre rezultate napravit, ionako nitko od nas ne mislibit profi bodybuilder.

13 godina
neaktivan
offline
Rast mišića i visina

Pošto su bili komentari o mojim bicepsima,evo jel ovo dobro za 16 godišnjaka?

P.S hvala na savjetima,definitivno ću nabacit 15-ak kila!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice