Chelsea F.C.

poruka: 876
|
čitano: 131.826
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Chelsea F.C.
moomy kaže...

http://www.chelseacroatia.com/vrijeme-je-da-se-glasno-kaze-dosta-je/

 

glavi urednik pogađa u sridu... Chelsea Football Club nije ničija prčija.

 Da nisi ti hrustic, onaj popisanac koji vodi tzv klub navijaca Chelsea balkan, sto mi je smijurija, jer to nije klub navijaca....

Kao prvo sta ti ili ja ili bilo tko drugi ima protiv arsenala ili mcy ili mut? Isto kao da neki engles kaze mrzi hajduk zato sto navija za dinamo, nide veze... to je njihova stvar, nasa je samo navijati zaklub.

 

A drugo sto se tice ovog teksta. Krivite i Lamparda i Čecha, a nitko se nije pitao kako je njima?

Lampard koji je definitivno bio broj 1 u klubu je tako lagano otpisan, smanjena mu je placa i prema njemu se pocelo odnositi kao prema zadnjem govnetu... i sta je on trebao, ostati tu? Ne, ja bih prvi otisao, i ti bi i bilo tko drugi, moze pricati tko sta hoce, ali da mu se isto desi isto bi napravio.

Čech takoder, jos uvijek je za mene broj 1 golman u cijeloj enlgeskoj ligi, ali oni njega otpepaju jer je Courtois dosao...?!? I sta bi on trebao raditi? Uradio je ono sto pametan covijek uradi prihvati ponudu koja ce ti obitelj najmanje boliti.

 

Sto bi ijedan od njih dvojice trebao osjecati prema klubu, kad je taj isti klub njih izradio. Nisu obavezni i svaka im cast, mene je klub razocarao. Zasto se ne mogu ugledati na jedan Liverpool koji je sve dao Gerardu i koji im je uzvratio isto tako, da su Lampardu ponudili duzi ugovor i istu placu, koju je DEFINITIVNO zasluzio, on bi ostao, ja sam 100% siguran, ali ne, pljuni ga u facu i posalji ga dalje....

 

Navijam za Chelsea i navijat cu i dalje, ali ovo sto su uradili je sramota i ja danas kada pricam sa frendovima koji navijaju za Barcu, Arsenal, mut i Liverpool se moram crveniti i pravdati klub, a ni meni nije jasno koji kuraz su mislili kada su se rijesili i Lamparda i Čecha.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
goodye kaže...
moomy kaže...

http://www.chelseacroatia.com/vrijeme-je-da-se-glasno-kaze-dosta-je/

 

glavi urednik pogađa u sridu... Chelsea Football Club nije ničija prčija.

 Da nisi ti hrustic, onaj popisanac koji vodi tzv klub navijaca Chelsea balkan, sto mi je smijurija, jer to nije klub navijaca....

 

 hahahaha nemoj to ni pomislit :) davno smo se mi odvojili od te propalice.... ako baš želiš znat, možeš me također pronaći na portalu, pisao sam npr. najavu i izvještaj za Crystal Palace 

 

u vezi toga što kažeš o legendama, jesi li uopće pročitao članak?

WOT-- moomy94
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chelsea F.C.
goodye kaže...
moomy kaže...

http://www.chelseacroatia.com/vrijeme-je-da-se-glasno-kaze-dosta-je/

 

glavi urednik pogađa u sridu... Chelsea Football Club nije ničija prčija.

 Da nisi ti hrustic, onaj popisanac koji vodi tzv klub navijaca Chelsea balkan, sto mi je smijurija, jer to nije klub navijaca....

Kao prvo sta ti ili ja ili bilo tko drugi ima protiv arsenala ili mcy ili mut? Isto kao da neki engles kaze mrzi hajduk zato sto navija za dinamo, nide veze... to je njihova stvar, nasa je samo navijati zaklub.

 

A drugo sto se tice ovog teksta. Krivite i Lamparda i Čecha, a nitko se nije pitao kako je njima?

Lampard koji je definitivno bio broj 1 u klubu je tako lagano otpisan, smanjena mu je placa i prema njemu se pocelo odnositi kao prema zadnjem govnetu... i sta je on trebao, ostati tu? Ne, ja bih prvi otisao, i ti bi i bilo tko drugi, moze pricati tko sta hoce, ali da mu se isto desi isto bi napravio.

Čech takoder, jos uvijek je za mene broj 1 golman u cijeloj enlgeskoj ligi, ali oni njega otpepaju jer je Courtois dosao...?!? I sta bi on trebao raditi? Uradio je ono sto pametan covijek uradi prihvati ponudu koja ce ti obitelj najmanje boliti.

 

Sto bi ijedan od njih dvojice trebao osjecati prema klubu, kad je taj isti klub njih izradio. Nisu obavezni i svaka im cast, mene je klub razocarao. Zasto se ne mogu ugledati na jedan Liverpool koji je sve dao Gerardu i koji im je uzvratio isto tako, da su Lampardu ponudili duzi ugovor i istu placu, koju je DEFINITIVNO zasluzio, on bi ostao, ja sam 100% siguran, ali ne, pljuni ga u facu i posalji ga dalje....

 

Navijam za Chelsea i navijat cu i dalje, ali ovo sto su uradili je sramota i ja danas kada pricam sa frendovima koji navijaju za Barcu, Arsenal, mut i Liverpool se moram crveniti i pravdati klub, a ni meni nije jasno koji kuraz su mislili kada su se rijesili i Lamparda i Čecha.

 Lampard nikad osporen kao legenda kluba sa 30 i kusur na ledjima ne moze pristat na smanjenje place iako je pri kraju karijere? daj molim te..covjek je veoma pametan i iskusan igrac,zna kolko je sati i zna da vise ne igra kao sa 25-26 godina,sta ga treba drzat u prvom sastavu samo zato sto je legenda..ja prvi mislim da ne,iako prvi mislim da je lampard jedan od najboljih veznjaka ikad opcenito..pa otisao bih vjerovatno al ne u klub koji se natjece za iste titule kao i Chelsea,tipa City,United,Arsenal,Liverpool( iako nisu neki u zadnje vrijeme)..i da Cech je brutalan golman ali i ima 33 godine,zasto ne dati mladoj nadi i vrhunskom golmanu kao sto Thibaut da brani u prvom sastavu? .. i opet legenda Chelsea potpise za rivala,znaci opet ista prica..imas Xavija za primjer koji je rekao ne necu igrati ni za jedan klub koji bi mogao igrati protiv Barcelone,i covjek otisao u Qatar,nece sigurno u Real Madrid ili Atletico..

 

I zadnje,niko njih ne mrzi,nit ista slicno tome,ljudi zele jos igrat kompetetivan nogomet i to je okej,i zasto onda tipa komentari kakvi ste vi to navijaci blabla..samo zato sto imamo realan pogled,nije vise 2005 godina treba dat mladim igracima sansu,a ovi iskusni ili zamjena ili neka treca opcija a ne rivali po Eng.. to je moje misljenje samo

10 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Ivanović 3-0 Chelsea

7 godina
neaktivan
offline
Chelsea F.C.

Conte ...

14 godina
offline
Chelsea F.C.

Zamrla tema? 

 

Gdje ste navijači, šta kažete na jučerašnju tekmu? Ja sam zadovoljan kako god nije bilo napadačke igre.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice