EP u nogometu - Francuska 2016

poruka: 1.803
|
čitano: 102.855
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Evo pošto je svjetsko završilo mogli bi se orijentirat na europsko 2016 u Francuskoj

Skupine:

 

Grupa A

  • 1. Albanija
  • 2. Francuska
  • 3. Rumunjska
  • 4. Švicarska

 

Grupa B

  • 1. Engleska
  • 2. Rusija
  • 3. Slovačka
  • 4. Wales

 

Grupa C

  • 1. Njemačka
  • 2. Sjeverna Irska
  • 3. Poljska
  • 4. Ukrajina

 

Grupa D

  • 1. Hrvatska
  • 2. Češka
  • 3. Turska
  • 4. Španjolska

 

Grupa E

  • 1. Belgija
  • 2. Italija
  • 3. Irska
  • 4. Švedska

 

Grupa F

  • 1. Austrija
  • 2. Mađarska
  • 3. Island
  • 4. Portugal

 Tablicu napravio kolega dodinho

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 9:31 (zelenbic).
12 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
zelenbic kaže...

 

 

Prva utakmica hrvatske je 16.11.2014 protiv malte

Prvu utakmicu igramo 9.rujna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2014 0:09 (Flue).
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Ranije upisana 3 boda kontra Malte kući su u džepu.2-0, Modrić za 29-i rođendan i 80. nastup te Kramarić. Nije bilo spektakularno al protiv bunkera drukčije i ne ide. Jedino smo mogli 17 kornera bolje iskoristiti. 

 

Iznenađenje prvog kola poraz Portugala kući od Albanije i poraz Bosne kući od Cipra. Bosna nije iskoristila penal na Džeki za poravnavanje u 88.min.

Life is too short to remove USB safely
13 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Mandžukića stjerati iz reprezentacije.

 

Onakvo nesportsko ponašanje predstavlja cijelu našu reprezentaciju i državu. Sram me bilo samo gledati.

Zgadilo mi je utakmicu i nogomet.

 

Dio krivnje je jasno i na sucu koji je umjesto da podjeli žute isključio ovoga bezveze.

12 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
yeo kaže...

Mandžukića stjerati iz reprezentacije.

 

Onakvo nesportsko ponašanje predstavlja cijelu našu reprezentaciju i državu. Sram me bilo samo gledati.

Zgadilo mi je utakmicu i nogomet.

 

Dio krivnje je jasno i na sucu koji je umjesto da podjeli žute isključio ovoga bezveze.

Sta se ovaj dao isprovocirat ? Ajde ne valjaj gluposti molim te... Cisti crveni karton za ovoga sa malte.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Čisti crveni. Tu se vidi nedostatak iskustva. 

Life is too short to remove USB safely
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Što mislite o našoj igri jućer? Ja mislim da kovač nezna previše o treniranju neznam zašto nije zamjenio olića za kramarića pri kraju kad se ovaj umorio ili bilo koga od neke 60-te minute jer smo do 80 te minute 2. poluvremena imali 0 udaraca prema golu...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
zelenbic kaže...

Što mislite o našoj igri jućer? Ja mislim da kovač nezna previše o treniranju neznam zašto nije zamjenio olića za kramarića pri kraju kad se ovaj umorio ili bilo koga od neke 60-te minute jer smo do 80 te minute 2. poluvremena imali 0 udaraca prema golu...

Pročitao sam na goal.com ili negdje da mu je sudac rekao da će biti samo 1 minuta nadoknade ako ne bude imao više zamjena...

 

Nisam gledao prvo poluvrijeme no drugo poluvrijeme je bilo negledljivo, čista 0 od igre, samo ispucavanje lopte s nogom i glavom što je dalje moguće, nisu mogli 2 dodavanja povezat, fuj.

 

Srna u kontri vraća loptu nazad obrani, a Vida ispucava lopte i tako ih predaje Bugarima nakon što mu se igrač približio na 5 metara, a ima svoja 2 igrača blizu kojima može dodat...

 

Brz, moderan i okomit nogomet by Niko Kovač

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2014 11:13 (Hyperion).
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
zelenbic kaže...

Što mislite o našoj igri jućer? Ja mislim da kovač nezna previše o treniranju neznam zašto nije zamjenio olića za kramarića pri kraju kad se ovaj umorio ili bilo koga od neke 60-te minute jer smo do 80 te minute 2. poluvremena imali 0 udaraca prema golu...

 

Katastrofa i zalosno da sa svim tim slinim talentima koje imamo mi jos od 98' nemozemo imati postenu momcad i odigrati jednu dobru utakmicu svaki put dok gledam sve kaj rade je dodaju srni koji napucava lopte u 16m jednostavno jad i bijeda.

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2014 11:28 (dad0r).
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Forsiranje dede Olića cijelu utakmicu koji je već u 60' disao na škrge nema veze sa zdravom pameti i još je k tome daleko od gola, totalno beskorisno. Vidjelo se da je pripremio Kramarića a onda ga ne kraju nije ubacio, mislim koji k a on bi Bugare sigurno dokrajčio svojom brzinom. Mandžukić bez potpore u napadu je također beskoristan jer si ne može sam nešto složiti, u 99% slučajeva ovisi o drugim igračima koje jučer nije imao. 3 boda su u džepu ali pitanje vremena je kad će se dogoditi Kovaču njegova Škotska.

13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Trenutna Bugarska je ispodprosječna momčad i takve bi mi trebali gaziti sa 2-3 gola razlike. Tko god misli da je to neka velika pobjeda nema blage o nogometu. Sva je sreća što 2 prve repke idu dalje i što nam je skupina lagana jer bi opet morali u dodatne kvalifikacije. Pretpostavljam da ćemo protiv Talijana odigrati jako dobro jer su nam uvijek ležali i opet će svi pričati kako smo super, ali ovakva igra je žalosna za gledanje. Momčad sa jednim igračem sposobnim da doda loptu, nas sabije u 16 metara skoro svih 45 minuta drugog dijela. A od ovog Konača mi se isto s*ere. Biser ne radi dvije zamjene da bi šta?!, uštedio 2 minute na produžetku. Pa jbt samo zato jer je on mogao trčati 180 minuta bez pauze ne znači da mogu svi. Kramarić je sigurno morao unutra, a bome ne bi škodilo ni uvođenje Halilovića. Oni dva sami bi još zabili tri gola nakon što su se ovi otvorili. Ali ne, ajmo 45 minuta čuvati tih 1:0 i nadajmo se da nas sreća pomazi. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

island, wales, slovačka, poljska, albanija, austrija su na vrhu svojih ljestvica. sve je moguće i ne vidim podcjenjivanju mjesta.

 

*kažu srbi da smo potopili kazahstan :)

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 1:23 (hrvooje).
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
hrvooje kaže...

island, wales, slovačka, poljska, albanija, austrija su na vrhu svojih ljestvica. sve je moguće i ne vidim podcjenjivanju mjesta.

Gdje je tu podcjenjivanje? Post je pisan na temelju viđenog na tekmi, a ne jer je to neka Bugarska koju nikad u životu nisam gledao. Ako si ti vidio neku atomsku Bugarsku i veliku igru Hrvatske, to je tvoj problem.

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

ma sve ok, al ja još nisam nikad vidio utakmicu gdje su se sve prilike zabijale i sve lopte dale u noge. šta bi trebali reći talijani, protiv azerbajdžana i malte su promašili bar 2o udaraca. i ne znam baš da naslove osvajaju momčadi koje deru sve 5:0 i igraju naljepše. tko se sad sjeća igre ćirinih kvalifikacija za francusku, igre u ukrajini... pamti se samo bronca. 

 

glavno da nizozemska, njemačka i portugal igraju lijepo i gube ;) 

 

*uglavnom, jučer u osijeku sjajno, danas opet oblačimo 'kvadratiće', idemo na u21 u vinkovce. idemo pokušati izbaciti engleze. šteta za ozljedu ćorića.

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 12:30 (hrvooje).
11 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

garet saugejt hahahahahahaha :)

16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

o ovakvom podcjenjivanju govorim. piše index.hr nešto slično što i vi tu naglašavate da je hrvatska morala razbiti bugarsku, kao što bi ju Lowova Njemačka razbila. I onda Njemačka odigra večeras 1:1,  s Irskom. Presmješno da bi se to uopže zvalo novinarstvo. dakle, novnari spotiču kovaču što nema 4 boda kao Njemačka. E o tom podcjenjivanju govorim. Te gluposti da bi netko nekoga trebao razbit, jer je na papiru jači možete objesiti mačku o rep

 

Zanima me samo odagle novinaru 'dojava' da bi ta Njemačka razbila Bugarsku? Više me podsjeća na forumskog trola ili možda dr. Emmeta Browna iz Back to the future III :)

 

http://www.index.hr/sport/clanak/konacno-izbornik-stranac-/777443.aspx

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 23:08 (hrvooje).
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Horatio_Hornblower kaže...

garet saugejt hahahahahahaha :)

To je još dobro jer skužiš o kome se radi. Sjećam se kad je jednom u FIFA 14 temi jedan forumaš napisao "Esli Kol" i trebalo mi je cca 10 minuta da skužim o kojem nogometašu je riječ {#}.

 

hrvooje kaže...

o ovakvom podcjenjivanju govorim. piše index.hr nešto slično što i vi tu naglašavate da je hrvatska morala razbiti bugarsku, kao što bi ju Lowova Njemačka razbila. I onda Njemačka odigra večeras 1:1,  s Irskom. Presmješno da bi se to uopže zvalo novinarstvo. dakle, novnari spotiču kovaču što nema 4 boda kao Njemačka. E o tom podcjenjivanju govorim. Te gluposti da bi netko nekoga trebao razbit, jer je na papiru jači možete objesiti mačku o rep

 

Zanima me samo odagle novinaru 'dojava' da bi ta Njemačka razbila Bugarsku? Više me podsjeća na forumskog trola ili možda dr. Emmeta Browna iz Back to the future III :)

 

http://www.index.hr/sport/clanak/konacno-izbornik-stranac-/777443.aspx

Bugarska po kvaliteti nije ništa jača od Azerbajdžana, barem po viđenom. Njima smo komotno mogli zabiti 3 komada da se nije išlo u neobjašnjivo povlačenje i neobavljanje promjena od strane nesposobnog izbornika. U cijeloj tekmi smo napravili jednu ili dvije šanse i upitno je da li bi uopće zabili da nas Bugari nisu počastili. I to je problem, makar se svi sad skrivali iza tih 6 bodova. A i primjer ti nije baš neki jer je Irska zabila iz jedinog udarca po golu u zadnjoj sekundi tekme, a Švabi se ispromašivali makar igrali bez 4-5 prvotimaca. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Komotno mogli zabiti ali nismo, Nijemci se ispromašivali, a također su mogli zabiti ali nisu. Puno je tu mogli i možda bez ikakvih dokaza osim da se vratimo kroz vrijeme. Da je babi ono bila bi deda argumenti

 

Kad bi uvijek pobjeđivali jači na papiru, ja bih već bio milijunaš. A kad pogledam kroz prozor još uvijek je tamo golf trojka parkiran 

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 0:33 (hrvooje).
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Poanta je da smo za razliku od Njemaca odigrali loše. Da smo i u drugom poluvremenu nadigrali Bugare pa završilo 1:0 nitko ne bi mogao prigovoriti. Odustajem od rasprave jer uopće ne shvaćaš što govorim.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
Hexfire kaže...

Poanta je da smo za razliku od Njemaca odigrali loše. Da smo i u drugom poluvremenu nadigrali Bugare pa završilo 1:0 nitko ne bi mogao prigovoriti. Odustajem od rasprave jer uopće ne shvaćaš što govorim.

kužim ja šta ti govoriš. al nogomet se ne igra da se odigra dobro ili loše, nego tko više zabije golova. znači, njemačka je igrala dobro i ima 4 boda iz 3 utakmica. hrvatska je igrala loše i ima 9 bodova iz 3 utakmice. sve momčadi koje drže trofeje u vitrinama ispod imaju naljepljeno 'igrali smo dobro' i 'igrali smo loše' ili 'imali samo tri kornera i loptu 48% i svejedno osvojili' :) 

Life is too short to remove USB safely
13 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
hrvooje kaže...
Hexfire kaže...

Poanta je da smo za razliku od Njemaca odigrali loše. Da smo i u drugom poluvremenu nadigrali Bugare pa završilo 1:0 nitko ne bi mogao prigovoriti. Odustajem od rasprave jer uopće ne shvaćaš što govorim.

kužim ja šta ti govoriš.

Ne, ne kužiš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

1:1 na San Siru. 7 udaraca u okvir naspram talijanska 2, 60% posjed. Dominirali smo, ali talijani su ipak bili bez glavnog kreativca Pirla. Da je netko prije utakmice rekao 1:1, svi bi rekli može. Bod sa teškog gostovanja odličan je rezultat, al ostaje osjećaj da smo izgubili 2. Slijede dvije kod kuće, Norveška na proljeće i Italija u lipnju. Nadam se da će opet dati priliku Gradskom vrtu

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 8:42 (hrvooje).
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

mislim da nije bilo onog prekida od balavaca u 75 minuti da bi im zabili još jednog u mrežu jer smo baš dominirali nisu mogli doći do lopte, al eto mora par budala pokvarit cijelu sliku

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
16 godina
neaktivan
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

I prošlo je godinu dana brzo od početka kvalifikacija. Bravo Hrvatska, idemo u Francusku! Kad se sjetim da ni zadnje kvalifikacije za Francusku nisu prošle lako pa smo gledali zadnjih 5 min. kako Schmeichel brani Grcima ...  Dalek je još put do utakmice na Saint Denisu 10. sprnja, ali polako, korak po korak. 

 

https://www.facebook.com/cff.hns/videos/933766966703740/

 

Šest grupa po četiri. Prva dva idu dalje i četiri najbolja trećeplasirana. Bit ćemo u drugoj jakosnoj skupini s Italijom, Rusijom, Švicarskom, Austrijom te još jednom nacionalnom selekcijom koja će biti poznata po završetku dodatnih kvalifikacija, a za to mjesto konkuriraju Bosna i Hercegovina, Ukrajina i Češka. Dakle, s tim momčadima ne možemo igrati u grupi. 

 

Ajmooo!

 

*Sad čekamo koga će BIH dobiti pa možemo i za susjede navijati da se kvalificiraju. BIH, Ukrajina, Švedska i Mađarska igrat će protiv Danske, Norveške, Irske i Slovenije. Izvlačenje u nedjelju.

 

 
 

 

There is no job like cron job!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2015 19:33 (hrvooje).
16 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Evo da ne otvaram novu temu, mogli bi ovu malo aktualizirati :)

 

Skupine:

 

Grupa A

  • 1. Albanija
  • 2. Francuska
  • 3. Rumunjska
  • 4. Švicarska

 

Grupa B

  • 1. Engleska
  • 2. Rusija
  • 3. Slovačka
  • 4. Wales

 

Grupa C

  • 1. Njemačka
  • 2. Sjeverna Irska
  • 3. Poljska
  • 4. Ukrajina

 

Grupa D

  • 1. Hrvatska
  • 2. Češka
  • 3. Turska
  • 4. Španjolska

 

Grupa E

  • 1. Belgija
  • 2. Italija
  • 3. Irska
  • 4. Švedska

 

Grupa F

  • 1. Austrija
  • 2. Mađarska
  • 3. Island
  • 4. Portugal

 

Vaša predviđanja? Do kuda ćemo dogurati i tko bi mogao osvojiti prvenstvo?

 

Osobno smatram da bi mogli proći skupinu, ali dalje od toga ne vjerujem (moguće da čak prođemo kao treći u grupi), a kao mogućeg pobjednika vidim Englesku. Dosta dobra momčad (Englezi), mogu daleko ako ne izgore kao na zadnjih nekoliko prvenstava.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2016 16:17 (Dodinho).
13 godina
offline
EP u nogometu - Francuska 2016

Englezi će ko i obično biti sretni ako prođu skupinu. Favoriti za finale su Francuzi i Njemci. Španjolska bi mogla iznenaditi. Mi imamo šanse daleko doći čak i sa Čačićem na klupi, ali je i lako moguće da ispadnemo u grupi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

dakle zena bukira medeni mjesec bogu iza nogu prvi tjedan europskog, taman da propustim prve dve tekme repke, ja cu se ranit.

za vrijeme prve tekme taman krecemo na put, drugu isto tak vjerojatno necu moc nigdje uhvatit.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
nixass kaže...

dakle zena bukira medeni mjesec bogu iza nogu prvi tjedan europskog, taman da propustim prve dve tekme repke, ja cu se ranit.

za vrijeme prve tekme taman krecemo na put, drugu isto tak vjerojatno necu moc nigdje uhvatit.

 vip tv za van, maxtv to go, stream neki preko mobitela :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016

imam KODI sa lijepom listom streamova, s te strane sam siguran, brine me internet u maroku, s tim da pola vremena necu vjerojatno bit ni blizu struje, kamoli interneta..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: EP u nogometu - Francuska 2016
nixass kaže...

imam KODI sa lijepom listom streamova, s te strane sam siguran, brine me internet u maroku, s tim da pola vremena necu vjerojatno bit ni blizu struje, kamoli interneta..

 od svih zemalja bas Maroko

battletag:MasnaKrvavic#2275
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice