FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.028
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
De pogledajte ovog ludjaka, mislim da moze dobiti Bolta na 100m. Ne mogu vjerovat da se razvio u ovakog igraca.

 U kakvog se igrača razvio?

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ima brzinu i snagu, da on išta valja već bi bio u nekom jačem klubu. Ne kažem da je loš igrač ali mu je domet ekipa poput Middlesbrougha i sličnih.

 

Jedva čekam današnju tekmu, da vidimo i tu novu Barcu, nadam se da Valverde neće komplicirati sa sastavom, ipak se igra za prvi trofej sezone. Očekujem Semeda na beku, Malcoma/Dembelea u prvoj. Ali će vjerojatno Valverde igrati 4-4-2 kao da gledam.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kupio ga je wolves za 20mil eura, vidjet cemo kako ce odigrati ovu sezonu
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Ima brzinu i snagu, da on išta valja već bi bio u nekom jačem klubu. Ne kažem da je loš igrač ali mu je domet ekipa poput Middlesbrougha i sličnih.

 

Jedva čekam današnju tekmu, da vidimo i tu novu Barcu, nadam se da Valverde neće komplicirati sa sastavom, ipak se igra za prvi trofej sezone. Očekujem Semeda na beku, Malcoma/Dembelea u prvoj. Ali će vjerojatno Valverde igrati 4-4-2 kao da gledam.

 Sta nisi znao da je 4-4-2 zaspravo isto kao 4-3-3, tako kazu neki treneri tu u temi.

Barcelona - Mes que un club
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

 Nek slobodno bojkotiraju, bit ce registrirano 3-0 za nas i to je to. Oni se preseravaju, Coutinho je dobio portugalsko drzavljanstvo preko svoje zene i ne vidim u cemu je problem. Sve je legalno.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vidal, Malcom, Arthur, Marlon, 4 neEU, dozvoljeno je 3 kolko sam razumio. Uglavnom nek se žale, bolje po njih 0-3 nego 0-5 heheh

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 15:45 (barcafan12).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da Marlon je neizostavna karika bez njega nema smisla ni pocinjati utakmicu.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jucer je na Barcinoj sluzbenoj stranici izasao spisak igraca koji putuju na utakmicu. Tamo pise da Marlon nema broj na dresu što znači da vjerojatno nije registriran. Zbog toga ne vidim razlog zašto glupani iz Seville prijete nekim tuzbama koje nemaju smisla.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma bitno da ih dobijemo u što ne sumnjam, a nek se onda žale i pticama na grani, nek budu sretni što se i igra samo jedna utakmica, veće su im šanse. 

Baš me zanima sastav koji će početi, s obzirom da ovi glavni igrači su se nedavno vratili nisu prošli pripreme, na slatkim je mukama Valverde s ovakvim kadrom. Po internetu se dosta piše, a i ja osobno bih volio vidjeti trojac Dembele-Messi-Malcom u napadu, plus Coutinho i Arthur u sredini, show

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sad je ovo neka nova Barca, ko zna kako budu odigrali?!

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 18:48 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sastav Barce: 

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Malcom nije ni na klupi...
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Ovaj je propao brze nego Andre Gomes hahaha

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Obrana niđe veze

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
FC Barcelona

Neki stream? Kvaliteta nije bitna

011000110010.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Lenglet ispada kao budala, 2 puta su mu kroz noge provukli loptu.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Obrana loša.Prema naprijed dobro ali ovi su se uvukli ne moze igla proci.

 

livetv.sx - preporucujem skidanje acestreama ako imas neki dobar internet.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ovi naši u sredini se ne vide, prvom do sebe dodaju. Kombinacija im je nula.

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
FC Barcelona

Za svaki stream napisite Soccer streams reddit, ima linkova za svaku tekmu i to u hd-u. LINK

VISCA BARCA
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Đaba nama i Modrić u vezi kad se Messi opet mora vraćati po loptu i kreirati napad, slaba veza skroz, spora u tranziciji, ovo je dušu dalo za Coutinha koji se ne libi opaliti par puta po golu izvan 16, na ovakvu postavljenu obranu kombinatorika ne prolazi.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne znam zašto pišete toliko o vezi.. pa uvjerljivo najlošiji igrač na terenu je Suarez .

Bravo Debele za gol.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Valverde se vadjenjem Dembelea, a ostavljanjem Suareza, popisao po Dembeleu.
13 godina
offline
FC Barcelona

Srećom pa je Ter stegen na golu...

9 godina
offline
FC Barcelona

Treba se ovo jos poslozit.  

Vidjet cemo kako ce oni isti koji su srali po Dembeleu dizat ga na polusezoni. U svakom slucaju neke odluke trenera su smjesne. 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Da sam na Munirovom ili Pacovom mjestu, ne bih dolazio nikad na treninge jer ocito treniranje nema smisla kad Suarez mora stalno igrat. Ovo je danas bila njegova najgora utakmica otkad je dosao kod nas. Valverde mora postaviti sustav kao Klopp, a to je da nema nedodirljivih igraca(osim Messija). Pique je prosle sezone puno grijesio i opet je igrao ispred Vermaelena, Suarez je isto bio dugo vremena van forme i opet Paco nikad nije igrao. Suarez ima stav "boli me kurac sto sam van forme, svejedno cu uvijek igrat", Valverde mora potaknuti pozitivnu konkurenciju unutar ekipe i mislim da je krajnje vrijeme da krene igrat jebeni 4-3-3.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 0:27 (kexzoR).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Je li tko primjetio da je Messi u danasnjoj utakmici stvorio vise sansi za svoje igrace nego na cijelom SP. Eto sta znaci kad te suigraci prate, otvaraju se i ulaze u prostor.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Za one koji tuše sa pričom o formaciji:

 
 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Suarez danas gori nego Giroud na SP....a taj nije cijelo prvenstvo sut prema golu imao
13 godina
offline
FC Barcelona

Ima Suarez nos za gol ali kad ga ne ide onda ga jebeno ne ide. Inače je žešći antitalent za pasove i ponekad kad vidim kako dodaje mislim da će mu netko od suigrača šamarčinu raspaliti. Jedan od 50 vrijednih spomena mu uspiju, kod Pepa bi on grijao klupu ako i to. Onaj njegov ubačaj Cavaniju za 1:0 protiv Portugala na SP... Nekoliko dana nisam mogao doći k sebi od šoka

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 12:29 (vrinho).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice