FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.025
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Barcelona

Ne ne branim ga, govorio sam cijelo vrijeme ovdje da ga smatram promašenim trnsferom, nije 50% pokazao kao u Dortmundu, ekipa je rekla da pričekamo ovu sezonu pa da vidimo, čekam i dalje njegove briljantne predstave. No to što on kasni na treninge i utakmice, briga me.

9 godina
offline
FC Barcelona

I sam sam jedan od onih koji su govorili da mu treba dat šansu, dobivao je šanse, okej spasio nas je par puta, al' to ne opravdava i ne može bit pokriće njegovoj nedisciplini i bahatosti.
Barcelona je ozbiljan svjetski klub, takavi hahari nam ne trebaju i takve postupke treba žestoko sankcionirat još u korijenu.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dembeleu je ovo vjerojatno zadnja sezona u klubu, samo se nadam da će moći izvući za njega približno koliko je i plaćen. Najbolja opcija bi bila Dembele+ keš za Neymara i opet imamo brutalni MSN.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Mbappe je bolji igrač i ulaganje od Neymara.

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Niti prva, niti zadnja promašena kupovina Barce koju će prodati za 50% cijene.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Mbappe je bolji igrač i ulaganje od Neymara.

 Slažem se, bilo bi fora kad bi im ga oteli ko oni nama Neymara, dečko je buduća zlatna lopta ako ga povrede zaobiđu.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
playjob kaže..

Što ako bi ga, primjerice, htio otkupiti PSG, njegova država, njegovi ljudi.
Bi li se, i tada, ponio kao u Dortmundu?
U svakom slučaju, razmaženko i pokvarenjak.

 Ček malo, ti nebi promjenio posao za cca 30%  veću plaću uz iste/slične uvjete rada? Nogomet je biznis, igrači žive od toga, to je njihov posao.

 Je žive od toga, nemaju za kruh jadni pa moraju otići za 30% veću plaću dalje, šta će sirotinja... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
matrix777 kaže...
playjob kaže..

Što ako bi ga, primjerice, htio otkupiti PSG, njegova država, njegovi ljudi.
Bi li se, i tada, ponio kao u Dortmundu?
U svakom slučaju, razmaženko i pokvarenjak.

 Ček malo, ti nebi promjenio posao za cca 30%  veću plaću uz iste/slične uvjete rada? Nogomet je biznis, igrači žive od toga, to je njihov posao.

 Je žive od toga, nemaju za kruh jadni pa moraju otići za 30% veću plaću dalje, šta će sirotinja... 

 oscar je lijepo rekao ''otisao sam u kinu da ne budem sirotinja'' jer ipak malo je bilo onih 4-5 mil eura godisnje koliko god je vec zaradiva u chelsea

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
9 godina
offline
FC Barcelona

Paco Alcacer zabio za pobjedu Dortmunda.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Paco Alcacer zabio za pobjedu Dortmunda.

 Bas steta sto nije kod nas u Barci zabijao, kad se vrati iz posudbe trebalo bi ga zadrzat i pokusat opet sa njime premda vise mislim da ce ga dortmund otkupit jer mu ide odlicno tamo

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ma Munira poslat u goli k.rac i rijesen problem
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Statistika sve govori tko treba biti naj igrač.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ma statistiku ne treba uopce gledati. Ja ocjenjujem igrace na osnovu "ljepote igranja nogometa". Messi ima strasnu statistiku i naljepse igra nogomet.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 12:34 (kexzoR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ma statistiku ne treba uopce gledati. Ja ocjenjujem igrace na osnovu "ljepote igranja nogometa". Messi ima strasnu statistiku i naljepse igra nogomet.

 Ja je gledam i po ovome je zaslužio biti najbolji. No, tamo neki nosonja bude opet najbolji a nema ga od SP-a ni na karti.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Početna postava:

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Roberto :(
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Loša igra al skroz. Suareza nema na utakmici. Forsiraju Messija bezveze i onda igra nema smisla.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pique i Roberto stoje i gledaju.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
RIP, imali su dva dana manje odmora i imaju prednost od 2 gola razlike, valjda će se probudit Barcelona...
9 godina
offline
FC Barcelona

Kakva sramotna igra, obrana ne postoji, još 2 čiste je imao Betis, prolaze kroz obranu kao kroz putar, sramota. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nema tu buđenja. Betis je danas kao Barca kad igramo dobro.

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nema da, nije ni poluvrijeme završilo već je gotovo. Svaka čast 👏🏻
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pique nije nista bolji igrac od Bartre.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Nema da, nije ni poluvrijeme završilo već je gotovo. Svaka čast 👏🏻

 Njihov svaki napad je skoro pa gol. Naš prvi šut prema golu u 42min.

Ajde da sad vidimo stručnjaka Valverdea kako će se iz ovog izvući.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne igranje Dembelea se itekako osijeti, ovaj neki Messi bolje bi bilo da se zove Djesi. Sramota. Nadam se da Munir El Haddadi moze napraviti razliku u nastavku utakmice, ipak je to Barcelona.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
offline
FC Barcelona

Naš stručnjak Barcelonista mirno prati i uživa u genijalnosti Valverdea, vjerujem da će se oglasiti ubrzo.

8 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jako loša obrana u Barce ovi se u njihovu šesnestercu dodavaju ko u malom nogometu imaš dojam da je Betis ustvari Barca tako je meni bar djelovalo.

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Roberto da ima obraza, sam bi rekao izvadi me van, ali dobro nije ni on jedini kriv, cijela obrana danas "igra" ispod svakog nivoa. Betis igra odlično, svaki napad im je pola gola, pojeli su ih u sredini isto. Ne znam šta će Valverde napravit na poluvremenu ali teško će se izvući iz ovog, da je barem igra dobra pa bi to ulijevalo neku nadu, ali danas ih nema na terenu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Seki001 kaže...

Jako loša obrana u Barce ovi se u njihovu šesnestercu dodavaju ko u malom nogometu imaš dojam da je Betis ustvari Barca tako je meni bar djelovalo.

 Nisi jednini, već sam to komentirao. U svakom slučaju da X izvuku, super.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ocekivano teska utakmica. Nisam gledao bolji Betis zadnjih 15 godina.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice