FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.308.611
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

On nije mogao dobiti priliku a sad je dobiva onaj panj Miranda od kojeg jos nisam vidio ni jedan dobar potez u Barci B.

Lik je katastrofaa kao i 99 posto igrača Barce B zadnjih 7 godina koja nije dala igrača za prvih 11.

 

Više me brine to da se za opciju napadača i krila spominju ni više ni manje nego Fernando Llorente,Luka Jovic i Willian.

Jad i tuga.

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

On nije mogao dobiti priliku a sad je dobiva onaj panj Miranda od kojeg jos nisam vidio ni jedan dobar potez u Barci B.

Lik je katastrofaa kao i 99 posto igrača Barce B zadnjih 7 godina koja nije dala igrača za prvih 11.

 

Više me brine to da se za opciju napadača i krila spominju ni više ni manje nego Fernando Llorente,Luka Jovic i Willian.

Jad i tuga.

 

 

 Denis je pozvan za sutrasnju utakmicu iako odlazi iz kluba, a Malcom nije. Navijam za Barcelonu otkad pratim nogomet, a to je 14,15 godina i u Valverdeovoj eri je donesno daleko najviše "čudnih i "nerazumljivih" odluka.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ne znam što bih rekao.

 

Jednog smo se panja riješili to jest Munira , kunem se svojim životom da sam ja talentiraniji igrač od njega.

 

Sad se riješiti i stalka za infuziju (D.Suareza) koji ne bi zabio gol na Bajrmaskom turniru.

Jedva čekam dan kad će prestati zauzimati mjesto nekome na klupi i klupskom autobusu jer je lik katastrofalan, da nakon4 godine igranja u Barceloni ja se ne sječam 2 njegova dobra poteza.

 

Miranda and Chumi pay for the broken dishes. The youngsters occupied the spotlights of a failure against Levante and Valverde did not call them to train with the first team yesterday.

To su ti veliki talenti .

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 20:29 (Boixus Nois PS).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ne znam što bih rekao.

 

Jednog smo se panja riješili to jest Munira , kunem se svojim životom da sam ja talentiraniji igrač od njega.

 

Sad se riješiti i stalka za infuziju (D.Suareza) koji ne bi zabio gol na Bajrmaskom turniru.

Jedva čekam dan kad će prestati zauzimati mjesto nekome na klupi i klupskom autobusu jer je lik katastrofalan, da nakon4 godine igranja u Barceloni ja se ne sječam 2 njegova dobra poteza.

 

Miranda and Chumi pay for the broken dishes. The youngsters occupied the spotlights of a failure against Levante and Valverde did not call them to train with the first team yesterday.

To su ti veliki talenti .

Što je najžalosnije, ta panjina Munir ce nam zabit gol kad budemo igrali protiv njih. Mali podsjetnik za one koji pljuju po Coutinhu, ovako to izgleda kada je Philippe na MC/AMC 

. Kada je tek stigao, gledao sam predstavljanje uzivo 3h. Decko nije skidao osmjeh s lica. Ostvarili su mu se snovi jer je potpisao ugovor s najvecim klubom na svijetu. Zamislite kako se osjeca igrac zeljan dokazivanja i napretka kada zbog retardiranog trenera dobiva mrvice. Barcelona je objavila listu najljepsih golova s treninga i nekoliko njih je zabio bas Coutinho. Iz prilozenog se vidi da nije zaboravio igrati nogomet, gura loptu groz noge, dribla itd. Ne bih se cudio da ode na ljeto, ako se to dogodi, Valverdea treba razapet na kriz.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.1.2019 21:14 (kexzoR).
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kupiš Rolls Royce,  uložiš gotovo zadnju kintu u njega pa ga staviš u dvorište, kraj svinjca da ga seru kokoši i jede korozija?!  U isto vrijeme voziš Yugo, žena Tico, a mali ti vozi Reno 4???  Tako mi ispada ova priča sa Coutinhom? Nadam se da griješim i da nosonja ima plan koji ne kužimo?? 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Kupiš Rolls Royce,  uložiš gotovo zadnju kintu u njega pa ga staviš u dvorište, kraj svinjca da ga seru kokoši i jede korozija?!  U isto vrijeme voziš Yugo, žena Tico, a mali ti vozi Reno 4???  Tako mi ispada ova priča sa Coutinhom? Nadam se da griješim i da nosonja ima plan koji ne kužimo?? 

 Nosonja nikad nije imao plan. Nekad mu sreća pomogne a puno više kvaliteta igrača koji riješavaju utakmice. Da je trener nekom drugom klubu, već bi bio bivši.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Kupiš Rolls Royce,  uložiš gotovo zadnju kintu u njega pa ga staviš u dvorište, kraj svinjca da ga seru kokoši i jede korozija?!  U isto vrijeme voziš Yugo, žena Tico, a mali ti vozi Reno 4???  Tako mi ispada ova priča sa Coutinhom? Nadam se da griješim i da nosonja ima plan koji ne kužimo?? 

 ahahahah bas si me nasmijao :D

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Ostvarili su mu se snovi jer je potpisao ugovor s najvecim klubom na svijetu. 

 Zašto trolaš? Navijam za Barcu no najveći klub na svijetu je Real Madrid, ne moram reći zašto, zna se zašto se to kaže. Osim ako ti pod "veličinu" imaš neka svoja mjerila za koja ne znamo? Onak', čitam tvoj post i u jednom djelu ga baš usereš. Čemu?

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Andre Gomes nije normalan, dobio je zuti jer je uzeo loptu i isao se gurati s protivnickim igracima, 10 min poslije uleti djonom u igraca, u 80. minuti napravi faul kraj svog 16erca, u 91. min povuce protivnika za uho u svojih 16 metara. Sudjenje u engleskoj je smijesno.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
kexzoR kaže...
Ostvarili su mu se snovi jer je potpisao ugovor s najvecim klubom na svijetu. 

 Zašto trolaš? Navijam za Barcu no najveći klub na svijetu je Real Madrid, ne moram reći zašto, zna se zašto se to kaže. Osim ako ti pod "veličinu" imaš neka svoja mjerila za koja ne znamo? Onak', čitam tvoj post i u jednom djelu ga baš usereš. Čemu?

 Ajde nemoj se sramotit. Da navijaš za Barcu nebi takve nebuloze pričao. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Roberto je izgubljen u vremenu i prostoru. Fali kreacije u vezi. Fali Coutinho u vezi. On nije krilo.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Loša igra skroz. Grešaka imaju previše. Raketa je baš danas raspoložen za greške.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kupili smo Coutinha zbog nedostatka kreacije u vezi i sad taj covjek igra krilo. Stvarno mi nista nije jasno. To je isto kao da Iniesta igra na lijevom krilu xD Arthur, Rakitic i Busquest su odlicni igraci za cuvanje lopte, al oni nisu nikakva opasnost za gol sto bi znacilo da igramo s 3 zadnja vezna.

13 godina
offline
FC Barcelona

Koliko god volim Arthura, prerano je da starta svaku utakmicu. Nas najjaci sastav bi trebao biti: Ter Stegen; Alba, Pique, Umtiti, Semedo; S.Busquets, Rakitic, Coutinho; Messi, Suarez, Dembele.

 

Messi ne igra bas dobro, ali njemu se doslovno sve moze oprostit.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2019 19:48 (Jack Black).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Koliko god volim Arhura, prerano je da starta svaku utakmicu. Nas najjaci sastav bi trebao biti: Ter Stegen; Alba, Pique, Umtiti, Semedo; S.Busquets, Rakitic, Coutinho; Messi, Suarez, Dembele.

 Slazem se u potpunosti.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

hahahha koje odustvo dostojanstva... gomila komentara za prvo poluvrijeme, naravno negativnih...a za drugo kad smo prelijepo igrali naravno NIJEDAN.

sramota me "kolega" navijaca Barcelone...ocigledno da se radi o hejterima kojima je fudbal u sustini nesto potpuno strano, nepoznato.

Uglavnom, Ernesto i igraci suvereno vladaju La ligom. od novembra samo jedan primljen gol. dominacija

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Taj momak je opasno ograničen i nema pojma! Nije ni čudo da odugovlači pa neće valjda nešto brzo smisliti i sprovesti u djelo? Za to treba inteligencija i vizija, a on to nema.

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Rutinska pobjeda u kojoj smo vidjeli boljeg Kutinja, a i Suarez nakon dužeg vremena bio dobar i podsjetio na starog sebe. Semedo i Roberto, nije to ipak za Barcu? Vezna linija ne zna što je šut na gol ili im je zakonom zabranjeno? Ovo je malo ličilo na ekipu koja bi u LP mogla nešto napraviti? Valverde po prvi put pokazao emocije, strast, želju? 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Valverdeov školarac u Bilbaou. A tek mu je 24 godine. Nadam se da ce ga pokusati dovesti

https://streamable.com/8fllh

https://streamable.com/jkx2n

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Valverdeov školarac u Bilbaou. A tek mu je 24 godine. Nadam se da ce ga pokusati dovesti

https://streamable.com/8fllh

https://streamable.com/jkx2n

 Ja se nadam da bude dobio otkaz što prije pa da i ti odeš iz ove teme. Negdje drugdje svršavat na njega i lizat mu guzicu. Ovo više nema smisla.

 

Vezano za jučerašnju utakmicu, dosta je to loše, al baš loše. Ni pobjeda to ne može sakriti. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barcelonista kaže...

Valverdeov školarac u Bilbaou. A tek mu je 24 godine. Nadam se da ce ga pokusati dovesti

https://streamable.com/8fllh

https://streamable.com/jkx2n

 Ja se nadam da bude dobio otkaz što prije pa da i ti odeš iz ove teme. Negdje drugdje svršavat na njega i lizat mu guzicu. Ovo više nema smisla.

 

Vezano za jučerašnju utakmicu, dosta je to loše, al baš loše. Ni pobjeda to ne može sakriti. 

 Ne slažem se

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
matrix777 kaže...
kexzoR kaže...
Ostvarili su mu se snovi jer je potpisao ugovor s najvecim klubom na svijetu. 

 Zašto trolaš? Navijam za Barcu no najveći klub na svijetu je Real Madrid, ne moram reći zašto, zna se zašto se to kaže. Osim ako ti pod "veličinu" imaš neka svoja mjerila za koja ne znamo? Onak', čitam tvoj post i u jednom djelu ga baš usereš. Čemu?

 Ajde nemoj se sramotit. Da navijaš za Barcu nebi takve nebuloze pričao. 

 Navijam za Barcu, nisam mrzitelj Reala i preferiram argumente.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
x18x05x kaže...
matrix777 kaže...
kexzoR kaže...
Ostvarili su mu se snovi jer je potpisao ugovor s najvecim klubom na svijetu. 

 Zašto trolaš? Navijam za Barcu no najveći klub na svijetu je Real Madrid, ne moram reći zašto, zna se zašto se to kaže. Osim ako ti pod "veličinu" imaš neka svoja mjerila za koja ne znamo? Onak', čitam tvoj post i u jednom djelu ga baš usereš. Čemu?

 Ajde nemoj se sramotit. Da navijaš za Barcu nebi takve nebuloze pričao. 

 Navijam za Barcu, nisam mrzitelj Reala i preferiram argumente.

 Opet, ne navijaš za Barcu. Ni jedan pravi navijač Barce to ne može izjavit.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

 Opet, ne navijaš za Barcu. Ni jedan pravi navijač Barce to ne može izjavit.

 Teške riječi!

Otkud ti pravo da ti postavljaš kriterije "navijanja"??

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 Opet, ne navijaš za Barcu. Ni jedan pravi navijač Barce to ne može izjavit.

 Zapravo, pravi navijač bilo kojeg kluba će protivniku čestitati na pobjedi, osvojenim trofejima itd... ili u najmanju ruku neće omalovažavati suparničke klubove bez argumenata!!! Zašto? Pa zato što je to glupo i što ljudi sa malo izraženijim IQ-om to ne puše.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ti si u mojim očima mrzitelj Barce. Svaki tvoj komentar je ono, baš protiv Barce. Postaješ kao ovaj troler iznad. I da, ne treba uvijek argument zašto je nešto tako kako je.
Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 17:36 (x18x05x).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gerard Romero potvrdjuje da dolazi De Jong. Transfer je vrijedan 75mil eura! Nadam se da Rabiot otpada!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Gerard Romero potvrdjuje da dolazi De Jong. Transfer je vrijedan 75mil eura! Nadam se da Rabiot otpada!

 danas druga prica, navodno se mali predomislio jer ce dobit vise love u psgu

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pa taj debeli pacov je toliko ispljuvan zadnjih par godina na svim forumima.

 

Objavio da je sve gotovo , danas sve otpalo.

 

Ima udarnu vijest.

 

Dolazi Morata a ako ne onda neki drugi tajanstveni igrač.

Što je u principu bilo koji napadač na svijetu.

 

Taj klaun je prevara nad prevarama

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidim da nitko ne hvali Albu. Po meni je uz Messija najbolji igrac Barcelone zadnje 2 sezone.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice