FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.908
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Neću ti se zahvaljivati u naprijed, ali večeras ću probati kako kažeš? Jučer sam izgubio tonu živaca i nisam pola tekme gledao, tako da je sad stvarno dosta! Javim rezultate. P.S. jel se može kako gledati i repriza neke utakmice , recimo sinoćnje Barce?

 moze, naravno. da ti ne preporucujem stranicu, ima ih puno. samo upises na guglu full matches online football i odaberes jednu

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Znači odoh pogledati našu sinoćnju tekmu! 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Znači odoh pogledati našu sinoćnju tekmu! 

Nisi ništa propustio i da je ne pogledaš.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hahahah jbt. Ovo je smijesno. Izvede slobodnjak kojeg golman obrani i tome se pridaje paznja.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sto Guardiolu vile pronosaše. 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ako prodemo lyon , ne daj Boze da izvucemo Atletica.

Tu bi bilo mrtvih.
This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 23:19 (Boixus Nois PS).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
A gle da je igrao Ronaldo bila bi to drugacija tekma
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
A gle da je igrao Ronaldo bila bi to drugacija tekma

 

Cristiano Ronaldo vs Atletico Madrid:

14% pass accuracy
3 successful passes
8 big chances missed
9 fouls
3 errors led to goals

 

Prava je steta za Real da se nisu znali posloziti nakon sto su se rijesili ovog narcisoidnog utega i idola svih djecaka i djevojcica koji se jos ne razumiju dovoljno u nogomet. La liga bi bila zanimljivija jer bi Barça imala nekakvu konkurenciju pa bi samim time bila bolja i u Europi. Ovako su osvojili naslov vec u prosincu, kao i prosle godine.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
Mitch kaže...
A gle da je igrao Ronaldo bila bi to drugacija tekma

 

Cristiano Ronaldo vs Atletico Madrid:

14% pass accuracy
3 successful passes
8 big chances missed
9 fouls
3 errors led to goals

 

Prava je steta za Real da se nisu znali posloziti nakon sto su se rijesili ovog narcisoidnog utega i idola svih djecaka i djevojcica koji se jos ne razumiju dovoljno u nogomet. La liga bi bila zanimljivija jer bi Barça imala nekakvu konkurenciju pa bi samim time bila bolja i u Europi. Ovako su osvojili naslov vec u prosincu, kao i prosle godine.

 Ne znam od kud si ti ovu statistiku izvadio ali da si gledao utakmicu znao bi da ni jedna od tih brojki nije ni priblizno tocna, ne volim ronalda ali lijepit ovakve lažne pizdarije je glupo i djetinjasto te samo pokazuje koliko nisi objektivan

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
ACPWinters kaže...
mrzech kaže...
Mitch kaže...
A gle da je igrao Ronaldo bila bi to drugacija tekma

 

Cristiano Ronaldo vs Atletico Madrid:

14% pass accuracy
3 successful passes
8 big chances missed
9 fouls
3 errors led to goals

 

Prava je steta za Real da se nisu znali posloziti nakon sto su se rijesili ovog narcisoidnog utega i idola svih djecaka i djevojcica koji se jos ne razumiju dovoljno u nogomet. La liga bi bila zanimljivija jer bi Barça imala nekakvu konkurenciju pa bi samim time bila bolja i u Europi. Ovako su osvojili naslov vec u prosincu, kao i prosle godine.

 Ne znam od kud si ti ovu statistiku izvadio ali da si gledao utakmicu znao bi da ni jedna od tih brojki nije ni priblizno tocna, ne volim ronalda ali lijepit ovakve lažne pizdarije je glupo i djetinjasto te samo pokazuje koliko nisi objektivan

 hahahahahahah zamisli 3 errors led to goals a bila DVA gola na utakmici

 

popusio foru od nekog debila s twittera i sad to tu ljepi ko tocnu informaciju

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nis ne kuzis ni ti, a ni ovaj iznad tebe. Ah...
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja poštujem Ronalda, naravno, al mi ni danas nije jasno kako su navijaci Juventusa (sumnjam da su to isto u klubu mislili) sebe ubjedili da je Ronaldo ta kockica koja im je falila da osvoje LP. Mislim da bi im više za taj trofej trebao Modrić, ako već nekoga iz Reala dovodiš. Ronaldo je vrhunski al mi Juventus dugo ne djeluje kao tim koji ima problem u realizaciji šansi, već u kreaciji, a tu Ronaldo teško da može pomoći.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sramotna Barca.

Vidal,Valverde,Coutinho i Suarez kanta.

Poserem ti se valverdu u nosinu.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Koju pm smo dali 260mil za 2 igraca od kojih ce 1 uvijek biti na klupi.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barvo Valverde, bravo Umtiti  

Čovjek nije igrao par mjeseci i odmah u prvih 11.. 3 metra iza obrambene linije stoji kod gola lik stoji :D

7 godina
offline
FC Barcelona

Pique  

Got it memorized?
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma već mi se sad povraća ako ću morati i iduće sezone gledati ovog kretena Nosonju na klupi, pa čovjek uništava klub,igru,igrače, navijače, sve. Pa kako ima obraza potpisati novi ugovor kad na očigled niko ga ne voli. 

Može reći ko god šta hoće al ovo je najgori trener u povijesti Barcelone, ovakva momčad, a od njih napravi prosječnu ekipu, fuj.

 

EDIT: Evo, konj pored svih izvadi Semeda hahahaahahaha

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 17:16 (barcafan12).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Malcom opet nece dobiti ni minutu.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakav doktor. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

BOG NOGOMETA!!!

14 godina
offline
FC Barcelona

Najviše volim kad stručnjaci komentiraju za vrijeme utakmice i onda se sposeru na kraju... 

Daj otkaz Piqueu, streljaj ovog, zasto smo dovodili onog, trener nema pojma, ja znam bolje iako mi je maksimum nogometa odkazak u kladionicu itd itd.

OK, nisu odigrali sjajno, ali na jednom od najtezih gostovanja dvaput preokrenuti rezultat nije lako. Cak se i Suarez izvukao iz krize sjajnim golom. Svaka cast.

 

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

 

OK, nisu odigrali sjajno, ali na jednom od najtezih gostovanja dvaput preokrenuti rezultat nije lako. Cak se i Suarez izvukao iz krize sjajnim golom. Svaka cast.

 

 Slažem se da nije lako, samo mi definiraj kada je to Barca danas 2 puta preokrenula rezultat??

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Ma već mi se sad povraća ako ću morati i iduće sezone gledati ovog kretena Nosonju na klupi, pa čovjek uništava klub,igru,igrače, navijače, sve. Pa kako ima obraza potpisati novi ugovor kad na očigled niko ga ne voli. 

Može reći ko god šta hoće al ovo je najgori trener u povijesti Barcelone, ovakva momčad, a od njih napravi prosječnu ekipu, fuj.

 

EDIT: Evo, konj pored svih izvadi Semeda hahahaahahaha

 

ovaj forum i ova tema zaslužuju bolje.
ovo je dno dna
tužno

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.2.2019 23:31 (Barcelonista).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
barcafan12 kaže...

Ma već mi se sad povraća ako ću morati i iduće sezone gledati ovog kretena Nosonju na klupi, pa čovjek uništava klub,igru,igrače, navijače, sve. Pa kako ima obraza potpisati novi ugovor kad na očigled niko ga ne voli. 

Može reći ko god šta hoće al ovo je najgori trener u povijesti Barcelone, ovakva momčad, a od njih napravi prosječnu ekipu, fuj.

 

EDIT: Evo, konj pored svih izvadi Semeda hahahaahahaha

 

ovaj forum i ova tema zaslužuju bolje.
ovo je dno dna
tužno

 I dalje stojim iza svojih riječi, bez obzira na rezultat utakmice. Ako misliš da je Valverde zaslužan za današnji rezultat nekom svojom genijalnošću onda si lud, čovjeka Messi drži u igri, i na klupi, bez njega je on izgubljen slučaj.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
barcafan12 kaže...

Ma već mi se sad povraća ako ću morati i iduće sezone gledati ovog kretena Nosonju na klupi, pa čovjek uništava klub,igru,igrače, navijače, sve. Pa kako ima obraza potpisati novi ugovor kad na očigled niko ga ne voli. 

Može reći ko god šta hoće al ovo je najgori trener u povijesti Barcelone, ovakva momčad, a od njih napravi prosječnu ekipu, fuj.

 

EDIT: Evo, konj pored svih izvadi Semeda hahahaahahaha

 

ovaj forum i ova tema zaslužuju bolje.
ovo je dno dna
tužno

 Bolje od tebe sigurno. Treneru otkaz što prije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

odlicno. sad je potpuno kasno da vasi komentari nemaju veze sa igrom, trenerom i igracima vec samo vasim sujetama i neznanjem.

 

Kutinjo jucer u vezi - slabo. Otkaz treneru sto "ne igra" u veznom redu.

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

odlicno. sad je potpuno kasno da vasi komentari nemaju veze sa igrom, trenerom i igracima vec samo vasim sujetama i neznanjem.

 

Kutinjo jucer u vezi - slabo. Otkaz treneru sto "ne igra" u veznom redu.

 

 Cou van forme totalno, nije ni za klupe. A treneru otkaz i to pod hitno. Jer ovo nije njegovi ruku djelo nego kvaliteta igrača, prvenstveno Messija.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kako sudija uništi Levante veceras. U Papu Pereza nikad ne treba sumnjati. Tu je kad najvise treba.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
A sta rec...
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
luka6 kaže...
A sta rec...

 VARalica

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice