FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Proba san gif umetnit ali je ispala samo slika nazalost,nije mi jasno zasto se u ovoj situaciji nije koristila VAR tehnologija,ovdje je sudac nije trazia vec je ocigledno bia 100% siguran u svoju odluku,to mi je malo glupo, sad kad je vec uveden var tribale bi se pregledavat sve ovakve situacije nebitno dali je sudac siguran ili ne i dali je zatrazia var ili ne vec da se automatski provjerava da li je penal ili ne.

10 godina
offline
FC Barcelona

pazi, var će sam popravit suca kod ključnih grešaka poput ove (barem bi trebao), ali su bome usrali ovu situaciju da se pitas zasto var postoji

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Smecari iz Štale Madrid su pronašli novi bolji način krađe.

 

Kad prime gol  i kad je u Realovu korist onda se gleda VAR, a kad nije onda se ne gleda.

 

Ovo je toliko bezobrazno da je to gadiljivo.

Nakon sviranih penala koji su bili van 16m dobili smo to da unatoc VAR-u sviraju se penali u kojima nije bilo kontakta.

 

Mislim da je ovo sramota koju cijeli svijet treba vidjeti.

 

Bog zna koliko mrzim Real Madrid i njihove potkupljene sudije, te i im želim brzu  smrt u najvećim mukama.

This time next year we'll be millionaires
5 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odlicna partija De Jonga jucer,iako ADO Den Haag nije sad neko mijerilo(sredina tablice),posebno impresivno mi izgleda ovih 9 od 9 uspjesnih driblinga,pogotovo za jednog veznjaka.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

pazi, var će sam popravit suca kod ključnih grešaka poput ove (barem bi trebao), ali su bome usrali ovu situaciju da se pitas zasto var postoji

 Sudija je trazio misljenje ljudi u VAR sobi. u tome i jest problem ovog penala. Oni su mu potvrdili penal koji je svirao, a trebali su ponistiti. Bruka i sramota velika.

Ja sam ga prizeljkivao vjerujuci da ce popraviti suđenje, al on je samo omogucio totalnu manipulaciju sudijama nad cijelom utakmicom. Do sada su grijesili sto je ponekad i normalno, al sad su dobili mogucnost da totalno izmanipuliraju cijelom utakmicom. A krivicu ce uvijek zamaglit prebacivanjem loptice, dal na glavnog sudiju dal na sudije u VAR sobi.

Kako sada stvari stoje, VAR je veliki nazadak u fudbalu. 

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi još jednom izvadio ove jajare i folirante, a VAR sramotno svira za Real?! Najbolji igrač svijeta (Luka - posprdno, naravno) se nije vidio, ali plačipičkari kao i njegov mecena Ronaldo, valjda je naučio od njega? P.S. nadam se da će Bog nogometa (za neupućene - Messi) kazniti Real u srijedu i subotu? Možda sa 3,4 komada?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Messi još jednom izvadio ove jajare i folirante, a VAR sramotno svira za Real?! Najbolji igrač svijeta (Luka - posprdno, naravno) se nije vidio, ali plačipičkari kao i njegov mecena Ronaldo, valjda je naučio od njega? P.S. nadam se da će Bog nogometa (za neupućene - Messi) kazniti Real u srijedu i subotu? Možda sa 3,4 komada?

 U Barceloni onda igraju jajare i foliranti minimalno 10 godina, pa ti vidi ima li smisla to napisati. S tim sto mu je sada slabija statistika nego u vrijeme Guardiole i Vilanove.

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

čekaj malo .......pa da i Messi igra toliko u Barci? Koincidencija ili? Ipak bi trebao  čitati "sa zrncem soli". 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Alba je zbog prigovora dobio 4 tekme.

Zbog ovog bi ga deportoralo u Siriju.


Ajmo vcrs napuniti lopove sa 5 komada , posrat se usred lopovske jazbine.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Gdje se gledaju tekme na redditu? Ja sam se tamo registrirao pa me zanima gdje idem kad krene včrs tekma premda ja ne vidim tamo nikakve streamove.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Gdje se gledaju tekme na redditu? Ja sam se tamo registrirao pa me zanima gdje idem kad krene včrs tekma premda ja ne vidim tamo nikakve streamove.

LINK

 

Biras tekmu, ude ti u ''temu'' i biras linkove.

VISCA BARCA
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Da je Arthur zdrav igrao bi umjesto Roberta.

Odlican sastav .
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Real ih uništio, napad i sredina 0 bodova, imaju samo lude sreće što je Vinicijusova završnica gora od Suarezove forme, ali ako ovako nastave redati prilike pitanje je vremena kad će zabiti. Jako slaba Barca.

14 godina
offline
FC Barcelona

Puno pimplanja po lopti, apsolutno ništa napravili nisu. Dembele i Suarez dva igrača manje. Dembele nikog ne može proć 1 na 1.

Real puno smislenije akcije i ono najvažnije pucaju na gol. A naši ga izbjegavaju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Suarez je opet beskoristan, a Lenglet nesiguran.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Slabo , al tako i prilici cijela sezona pod valverdeom.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Slabo , al tako i prilici cijela sezona pod valverdeom.

 I još mu daju novi ugovor. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Žalosno da Messi zadnje godine karijere u Barceloni mora igrati pod takvim idiotom, koji nema muda igrati napadački nogomet. Samo zamišljam šta bi Klopp ili Guardiola napravili s ovakvim rosterom, eh.

14 godina
offline
FC Barcelona

Neka su se ova dva probudila.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Valverde ce mijenjati tek kad dobijemo gol.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja ne znam kako mi ovu utakmicu vodimo 2-0, fkt ne kužim. Mali Vinicius da ima Ronaldovu završnicu bio bi najbolji igrač na svijetu s obzirom kako igra danas, odličan je.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

U prvom poluvremenu su bili najlošiji a sad su riješili utakmicu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Baci bombu goni bandu!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Hahaha svašta, ovo je kao da u FIFI s legendary prebaciš na beginner. Nevjerojatno, ali nikad s lošijom igrom mi zabijemo 3 gola Realu, ajd dobro.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Hahaha svašta, ovo je kao da u FIFI s legendary prebaciš na beginner. Nevjerojatno, ali nikad s lošijom igrom mi zabijemo 3 gola Realu, ajd dobro.

 Nije samo to i Real je očajan. Sad se to vidi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nezasluzen prolaz barem po meni. Ali i mi smo bili puno godina frustrirani utakmicama gdje ekipa iz 3 kontre zabi 2-3 gola.


Medutim kako Semedo pliva danas, katastrofa. Vinicius cim pocne finisirat kako spada ce se smijat...


Rakitic i MATS opet konstante jedine u timu, no isto tako je Rakitic imao najvise prostora (u odnosu na Dembele i Messija koji su duplani).

Lenglet apsolutno prespor za ovakve tekme, razocarao me danas. Komunikacija izmedu njega i Piquea nikakva.


7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

s pola gasa

 

Veliki Ernest Valverde i njegovo famozno drugo poluvrijeme

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

s pola gasa

 

Veliki Ernest Valverde i njegovo famozno drugo poluvrijeme

Izvadio ga je MATS iz dva zicera kao nitko drugi. Da su Lucas i Vinicius / Benzema ono zabili, lovili bi mi 2-0 u prvih 5 min drugog poluvremena...

 

 

Valverde out

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2019 22:55 (Mitch).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vrlo čudna utakmica. Svejedno 3 gola na Bernabeu, ma kakva su mame osmjeh na lice. 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice